Eğitim Kutusu’nda eğitimler video kayıtlı, canlı online ve zaman zaman da örgün olarak verilmektedir.

Eğitimlerimiz mobil, bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi her teknolojik alet için uyumlu olarak hazırlanmıştır. Tek ihtiyacınız olan internet bağlantısıdır.

Bazı eğitimlerimiz ücretsiz olup, ücretsiz eğitimlerimizde sertifikalarımız seçiminize bağlı olarak ücretlendirilecektir.

Eğitimlerin altında yazan açıklamalarda gerekli şartlar belirtilmiştir.

Eğitimlerimize dünyanın her yerinde internet bağlantısı ve gerekli ekipmana sahip olan herkes katılabilir.

Eğitimlerimizi; konusunda uzman, ilgili konuda liyakat sahibi ve verdikleri eğitimlerde iş hayatı tecrübesi olan eğitmenler ve akademisyenler vermektedir.

Videolu eğitimlerde derslere istediğiniz zaman başlayıp bitirebilirsiniz ancak online canlı ve örgün eğitimlerde eğitim takvimi sabittir.

Eğitim kutusu olarak eğitimlerimize ömür boyu erişim garantisi veriyoruz

Eğitimi tamamlayıp sınavı başarı ile geçtikten sonra SERTİFİKA OLUŞTUR butonu üzerinden sertifikanızı onaylatmanız gerekmektedir. Online sertifikanız hemen, hardcopy sertifikanız da en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaştırılır.

Hayır. Sertifika almak hiçbir eğitimimizde zorunlu değildir. Sertifika ücretleri eğitimlere göre değişkenlik göstermektedir.

Eğitimi almak için içerikte yer alan şartları yerine getiren herkes sertifika talep edebilir. Üniversite onaylı sertifikalar gibi ücrete tabii belgeler için ek ücret ödemeniz gerekir.

Üniversite sertifikaları e-devlet sistemi üzerinden dijital imzalı olarak tarafımızdan basılacak, IAF ( uluslararası akredite ) ve Eğitim Kutusu ( İngilizce – Türkçe – CardCert ) sertifikası hardcopy olarak tarafınıza kargolanacaktır.

Sertifika oluştur butonuna bastığınız anda dijital sertifikanız panelinizde oluşacaktır. İNDİR butonu ile PDF olarak edinebilir, PAYLAŞ butonu ile linkedln hesabınızda kolayca paylaşabilirsiniz.

Evet. Sertifikalarımızı istediğiniz zaman talep edebilirsiniz.

Ücretsiz eğitimlerde sertifikalarımız üniversite onaylı, sadece uluslararası ve Eğitim Kutusu onaylı olmak üzere farklı fiyatlardadır. Bazı ücretli eğitimlerde üniversite sertifikası için ufak farklar talep edilebilmektedir. Sistem sizi otomatik olarak yönlendirecektir.

Hayır. Sertifikalar için kargo ücreti talep edilmeyecektir.

Her gün sertifika kargosu yapılmaktadır. Yoğunluğa göre 1 hafta içerisinde tarafınıza teslim edilecek şekilde kargolanacaktır. Kargo süreçleri esnasında sistem üzerinden tarafınıza gönderilecek mailler ile her aşama hakkında otomatik olarak bilgilendirileceksiniz.

Evet. Yurt dışı gönderilerimiz ücretlidir.

Tercihinize göre üniversite, IAF, CardCert veya bunların hepsi ve bazı özel eğitimlerde sınav başarınıza göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Mesleki Yeterlilik Kurumu onaylı sertifika verebilmekteyiz.

Sertifikalarımız Topkapı Üniversitesi onaylıdır.

Evet sertifikalarımızın global onayı bulunmaktadır. IAF ve CardCert ile onaylıdır.

1 hafta içerisinde üniversite onaylı sertifikanız e-devlet platformundan sorgulanabilir.

Biz, YÖK e bağlı olan Topkapı Üniversite ile anlaşmalıyız. MEB’den daha yüksek bir kurum olan YÖK onaylı sertifika vermekteyiz.

Sertifika türüne göre bu süreler değişmektedir. Diğer eğitimler süresizdir.

Ödeme yöntemlerimiz havale / EFT ve kredi kartı / banka kartıdır

Eğitim Kutusu, kamu ve özel kurumlar ile iş ortaklığı olan TÜRKAK, CardCert ve IAF’den akredite, bağımsız bir kuruluştur.

Cumartesi günleri dâhil sabah 09:00 akşam 19:00 arasında hizmet vermekteyiz. İletişim bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Referanslarımızı; İŞ ORTAKLARI / PARTNERLERİMİZ bölümünden inceleyebilirsiniz.