SSH Yönetimi Eğitimi

Eğitime Genel Bakış

Alanında uzman eğitmenimizle; dilerseniz canlı, dilerseniz örgün, dilerseniz video online eğitim vermekteyiz. SSH Yönetimi noktasında kaybınız varsa, önlemek için doğru adrestesiniz!


Şirketlerin en hassas olduğu ve kayba uğradığı yer SSH, yani satış sonrası hizmet çalışmalarıdır. Kaybınızı önlemek ve SSH personelinizi bilgilendirmek amacıyla SSH Yönetimi Eğitimi açtık.

Alanında uzman eğitmenimizle; dilerseniz canlı, dilerseniz örgün, dilerseniz video online eğitim vermekteyiz. SSH Yönetimi noktasında kaybınız varsa, önlemek için doğru adrestesiniz!


SSH Yönetimi Eğitimi’nin Amacı Nedir?

SSH Yönetimi Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. SSH Yönetimi Kursu’nun amacı, siz kurumların satış sonrası hizmet yönetimi noktasındaki eksiklerini gidermektir.


SSH Yönetimi Eğitimi ile Kazanımlarınız

SSH Yönetimi Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Satış sonrası hizmeti kusursuz yöneteceksiniz.
 • Müşteri memnuniyeti sağlayacaksınız.
 • Maddi ve manevi kayıplarınızın önüne geçeceksiniz.
 • Çalışanlarınızı geliştireceksiniz.
 • Hepsi ve daha fazlası SSH Yönetimi Sertifika Programımızda!


SSH Yönetimi Eğitimi’nde Farkımız

SSH Yönetimi Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Türkiye’nin en iyi eğitmenleri SSH Yönetimi Eğitimi’nde bir araya geldi.
 • SSH Yönetimi Eğitimi Türkiye’de ilk kez bizim tarafımızdan kurgulandı.
 • SSH Yönetimi Eğitimi için size ve şirketinize özel içeriklerle eğitim oluşturabilmekteyiz.


SSH Yönetimi Eğitimi İçeriği

SSH Yönetimi Eğitimi içeriği şirketinize özel dönüştürülmektedir. Çünkü her şirket kendine özel kurum kültürüne sahiptir ve SSH Yönetimi Eğitimi kurum kültürüne uygun olarak düzenlenmelidir. SSH Yönetimi Eğitimi’nden tam verim alınabilmesi için eğitim içeriğinin kurum kültürüyle uyumlu hale getirilmesi gerekmektedir. 

Bunun dışında ilgili kurumun yer aldığı sektör, pazar, ürettiği ya da pazarladığı ürün gibi özellikler temel alınarak SSH Yönetimi Eğitimi içerikleri dönüştürülmektedir.


SSH Yönetimi Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

SSH Yönetimi Eğitimi’nin yanında önereceğimiz diğer eğitimler neler liste halinde görelim. Linklere tıklayarak öneri eğitimin sayfasına ulaşabilirsiniz.


SSH Yönetimi Eğitimi Nedir?

SSH Yönetimi Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. SSH Yönetimi Kursu, satış sonrası hizmet noktasında kurumlara eğitim hizmeti vermektedir.


SSH Yönetimi Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

SSH Yönetimi Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. SSH Yönetimi Eğitimi’nin gereksinimleri katılımcının tercih ettiği eğitim modeline göre değişmektedir. 

SSH Yönetimi Eğitimi’nin modelleri şöyledir:

 • Canlı SSH Yönetimi Eğitimi
 • Video SSH Yönetimi Eğitimi
 • Örgün SSH Yönetimi Eğitimi

Canlı SSH Yönetimi Eğitimi’nde canlı web yayınına katılmak için akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Canlı SSH Yönetimi Eğitimi’nin yayın günü ve saati size bildirilecek ya da karşılıklı olarak gün ve saat atanacaktır.

Video SSH Yönetimi Eğitimi’nde ise yine akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Eğer SSH Yönetimi Eğitimi şirketinizin LMS’inde yer alacaksa ilgili bağlantılar şirketiniz tarafından sağlanacaktır. Öğrenci portalında açılacak olan SSH Yönetimi Eğitimi videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.

Örgün SSH Yönetimi Eğitimi şirketinizde ya da belirlenen bir lokasyonda yapılabilir. Örgün SSH Yönetimi Eğitimi için şirket dışı bir lokasyon belirlenirse dersliğe ulaşım sorununuzun olmaması yeterlidir.


SSH Yönetimi Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

SSH Yönetimi Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Satış departmanlarına sahip kurumlar SSH Yönetimi Kursu’na katılım sağlayabilirler.


SSH Yönetimi Eğitimi Sertifikalı mıdır? Sertifikası ne işe yarar?

SSH Yönetimi Eğitimi sertifikalı mıdır, sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. SSH Yönetimi Eğitimi, tercih eden katılımcılarımız ya da şirketler için sertifikalıdır. SSH Yönetimi Eğitimi sertifikası üniversite onaylı ve uluslararası akreditedir. 

SSH Yönetimi Eğitimi sertifikası aynı zamanda e-devlet sorgulamasına açıktır. SSH Yönetimi Eğitimi sertifikasını, yurtiçi ve yurtdışı kamu kurum ve kuruluşları ile özel kuruluşlarda kullanabilirsiniz.


Video SSH Yönetimi Eğitimi

Video SSH Yönetimi Eğitimi önceden hazırlanmış eğitimlerin LMS’e yüklenmesi ve kullanıma açılmasıyla oluşmaktadır. Video SSH Yönetimi Eğitimi videoları alanında uzman eğitmenin greenbox stüdyoda, anlatı slaytı ekrana yansıtılarak oluşturulmaktadır. 

SSH Yönetimi Eğitimi’nin video tabanlı versiyonu kullanıcılara kendi zaman yönetimlerini kendilerinin yapmasına olanak sağlamaktadır. Katılımcılar diledikleri anda, diledikleri yerden Video SSH Yönetimi Eğitimi’ne kaldıkları yerden devam edebilirler.


Canlı SSH Yönetimi Eğitimi

Canlı SSH Yönetimi Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanan eğitim modelidir. Canlı SSH Yönetimi Eğitimi’nin tüm kursiyerleri aynı anda yayına katılmaktadırlar. Bu nedenle SSH Yönetimi Kursu yayını başladığı anda hazır bulunulması gerekmektedir. 

Canlı SSH Yönetimi Eğitimi’nin avantajı, herhangi bir akıllı cihazla ve ağ bağlantısıyla katılım sağlayabilmenizdir. Yine canlı SSH Yönetimi Eğitimi’ne, istediğiniz mekândan bağlanabilirsiniz. Canlı SSH Yönetimi Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati katılım linkiyle birlikte size iletmektedirler.


Örgün SSH Yönetimi Eğitimi

Örgün SSH Yönetimi Eğitimi, yüz yüze yapılan eğitimlerdir. Eğitmen etkileşimli Örgün SSH Yönetimi Eğitimi’ne katılmak için başvuru yapmanız ve eğitim lokasyonuna ulaşım sorununuzun olmaması yeterlidir. Örgün SSH Yönetimi Eğitimi’ne başvuru yaptığınızda, öğrenci işleri eğitimin düzenleneceği gün ve saati lokasyon bilgisiyle birlikte sizlere iletecektir.


SSH Yönetimi Eğitimi’ne Başvuru Nasıl Yapılır?

SSH Yönetimi Eğitimi’ne başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. SSH Yönetimi Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda SSH Yönetimi Eğitimi başvuru formu açılacaktır. SSH Yönetimi Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından SSH Yönetimi Eğitimi için size ulaşacaktır.


SSH Yönetimi Eğitimi Sınavı

SSH Yönetimi Eğitimi sınavı, sertifika talep eden katılımcılar ve şirketler için düzenlenmektedir ve sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. SSH Yönetimi Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisini, doğru cevaplamalısınız. Sınavda başarılı olamamanız durumunda SSH Yönetimi Eğitimi sınavını tekrarlama şansına sahip olacaksınız.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 161 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Toplam Süre:10 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet