Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi

Eğitime Genel Bakış

İyi bir görsel oluşturmak mı yoksa kusursuz bir görsel oluşturmak mı? Hayatta her zaman kusursuzu ararız. En kusursuz görünüme ulaşabilmek için çeşitli teknolojiler geliştirilmiş olsa da photoshop bunlardan en bilineni. Görselleri kusursuz bir hâle getirebilmek ve daha etkileyici tasarımları oluşturabilmek için ise Adobe Photoshop programına sıklıkla başvuruluyor. 


İyi bir görsel oluşturmak mı yoksa kusursuz bir görsel oluşturmak mı? Hayatta her zaman kusursuzu ararız. En kusursuz görünüme ulaşabilmek için çeşitli teknolojiler geliştirilmiş olsa da photoshop bunlardan en bilineni. Görselleri kusursuz bir hâle getirebilmek ve daha etkileyici tasarımları oluşturabilmek için ise Adobe Photoshop programına sıklıkla başvuruluyor. 

Siz de ekibinizin grafik tasarım alanında yetkinleşmesini ve daha etkili görseller ve tasarımlarla ön plana çıkmayı istiyorsanız, kurumlara özel planladığımız Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi’mizi alabilirsiniz! Eğitimimiz sayesinde kusursuz görseller ve tasarımlarla hedef kitlenizi etkileyerek siz de ön plana çıkacaksınız! 

Bu eğitim ile öğrenecekleriniz:

 • Adobe Photoshop programını uzman şekilde kullanmayı,
 • Çizim becerilerinizi geliştirerek alanda yetkinleşmeyi,
 • Proje üretme ve yönetme noktasında etkin olmayı,
 • Tasarım yeteneklerinizi geliştirmeyi,
 • Özgün bir tasarım anlayışı geliştirerek yetkinleşmeyi,
 • Teknik çizim konusunda başarılı olmayı öğreneceksiniz. 


Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi Ne İşe Yarar?

Dijitalleşme sonrası tasarım uygulamalarının da önemi arttı. Bütün içeriklerimizi tasarlarken ve görselleştirirken bu nedenle aracı uygulamaların yardımına sıklıkla başvuruyoruz. Bu uygulamalar arasında Adobe Photoshop de yer alıyor. 

Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi, görsel alanda ve özellikle tasarım alanında büyük ölçüde gelişiminizi destekleyici bir uygulamayı tanıtmayı ve öğretmeyi hedefler. Bu eğitim ile siz de dijitale odaklanmış tasarım alanında gelişme kaydedebilecek ve özgün içerikleriniz sayesinde öne çıkabileceksiniz. Kusursuz görseller oluşturma ve etkili bir görünüme sahip olma noktasında kurumunuza katkısı büyük olacak Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi’mizi sizler de alın ve farkınızı ortaya koyma noktasında bu uygulamanın özelliklerinden doğru bir şekilde faydalanma imkanına sahip olun!


Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi’ni Almanın Sağlayacağı Avantajlar Nelerdir?

Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi’nin sağlamış olduğu farklı pek çok avantaj bulunuyor. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Öğrendikleriniz iş ve sosyal hayatınızda size avantaj sağlayacak. 
 • Özellikle satış üzerine bir işte çalışıyorsanız öğrendikleriniz başarınızı artıracak. 
 • Grafik ve tasarım alanındaki bilgi birikiminiz ve yetki düzeyiniz artacak.
 • Daha donanımlı bir grafik tasarım ekibine sahip olarak kurumunuzun görsel alanlarda öne çıkmasını sağlayacaksınız.

Siz de bu avantajlardan ve daha fazlasından faydalanmak için kurumlara özel hazırlamış olduğumuz Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitim Programı’nı alabilirsiniz.


Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi Sonucunda Kazanımlarınız Nelerdir?

Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi sonucunda özellikle iş hayatında ön plana çıkmanız mümkün olacak. Sahip olduğunuz bilgiler ve donanım sayesinde öne çıkarak kendinizi kanıtlayabileceksiniz. Bu sayede iş hayatında öne çıkarak kurumsal anlamda da yükseliş yaşamanız mümkün olacak.

Eğitimimiz sayesinde özellikle grafikte ve tasarım alanında bilgi birikimine sahip olarak alana dair bütün incelikleri kavrayacaksınız. Bu eğitim sonrası önemli kazanımlardan bir tanesi de eğitim sonu verilen sertifikalardır. Her alanda geçerli ve e devlet sorgulanabilir sertifikalar edinerek çalışanlarınızın özgeçmişini çok daha güçlü bir hâle getirme imkanı edinebileceksiniz. Kurumunuzdaki bütün çalışanların bu alandaki yeterliliğe eriştiğini bir düşünün. İş gücü karşısında elde edeceğiniz avantaj en kadar büyük olurdu öyle değil mi?

Tasarım ve grafik alanına endeksli ve tamamen donanım sahibi çalışanlarla iş yürüttüğünüzü bir düşünün. Kurumunuzun elde edeceği başarı oranını hesaplarsanız eğitimimizin size sağlayacağı avantajların bu başarıdaki katkı payının ne denli büyük olduğunu göreceksiniz. Size memnuniyet ve büyük ölçüde başarı garantisi veriyoruz.


Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi Konu Başlıkları Nelerdir?

Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi içerik başlıklarımız şu şekildedir:

Eğitim içeriğimiz, kurum kültürünüze ve bilgi birikim seviyenize göre oluşturulmaktadır. Ayrıca eğitimimizin verilme şeklini de yine kurum kültürünüze bağlı olarak oluşturmaktayız. 


Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi’ni Alabilmek İçin Neler Gerekir?

Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi’ni alabilmek için belirlenmiş eğitim yöntemine bağlı olarak aktif bir ağ bağlantısına ve akıllı bir cihaza gereksinmeniz olabilir. Bunun dışında eğitimlerimizi almak için herhangi bir gereksinim bulunmaz. Yalnızca tasarım-grafik alanına dair ilginizin olması ve gelişime açık olmanız yeterlidir. 


Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi’ni Kimler Almalı?

Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi’ni alması gerekenler şeklinde bir sınırlama yapmak doğru olmaz. Bu eğitimi alana dair ilgisi olan herkesin alması mümkündür. Siz de tasarım ve grafik alanına ilgi duymanız hâlinde ilgili eğitimizi alabilirsiniz. Ayrıca eğitimimizin şu alanda çalışan kişilere çok büyük katkısı da olacaktır. 

 • Görsel ve tasarım odaklı meslek sahibi olanlar.
 • Tasarım odaklı çalışma yürüten kurumlar.
 • Grafik tasarım alanında kendini ev ekibini geliştirmek, daha kalifiye bir hâle gelmek isteyen kurumlar.
 • Tasarım özgünlüğü ve çeşitliliği üzerine gelişim sağlamak isteyenler.

Siz de Adobe Photoshop uygulamasında yetkinleşmek ve kişisel gelişiminizi desteklemenin yanı sıra fark yaratmak için eğitimimizi alabilirsiniz. Eğitim sonucunda iş hayatında öne çıkabilir, kişisel gelişim alanında büyük bir ilerleme kaydedebilir ve kurum olarak alandaki yeterliliğinizi ortaya koyabilirsiniz. 


Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi Sonunda Sertifika Verilir Mi?

Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi sonucunda sertifika sahibi olmanız mümkün. Bu eğitimi aldıktan sonra sizler de her yerde geçerliliği bulunan, onaylanmış sertifikalarınıza sahip olabileceksiniz. Sertifikalarınız sayesinde özgeçmişinizi zenginleştirmenin yanı sıra mesleki anlamda da gelişim sağlamanız mümkün olacak. Sizler de Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi’ni alarak e devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite ve üniversite onaylı sertifikalarınız sayesinde iş hayatında 1-0 öne geçebileceksiniz. Donanımınızı arttırmak ve özgeçmişinizi çok daha nitelikli bir hâle getirmek için siz de eğitimimizi kaçırmayın!


Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi Hangi Yöntemle Gerçekleştirilir?

Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi kurum kültürünüz ve eğitim içeriğine bağlı olarak en uygun yöntemlerle hazırlanarak tarafınıza sunulur. Başlıca eğitim yöntemlerimiz şu şekildedir:

 • Canlı Online: Canlı web yayınına katılmak için akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine sahip olmanız yeterli. Belirlenmiş eğitim saatinde dilediğiniz mekandan bağlanmanızı mümkün kılan canlı online eğitim modeli sayesinde sizler de dilediğiniz yerden eğitiminize giriş yapabileceksiniz. 
 • Video Online: Hem dilediğiniz mekandan hem de dilediğiniz vakitte eğitim içeriklerini tamamlamanıza imkan tanıyan video online eğitim modeli de elektronik bir cihaz ve aktif ağ bağlantısına sahip olmanız hâlinde kolaylıkla tercih edebileceğiniz bir eğitim modeli oluyor. 
 • Örgün: Kurumunuza özel olarak bir derslik oluşturulup eğitim bu şekilde verilmektedir. 


Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi’nde Hangi Kaynaklardan Faydalanılır?

Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi için özel hazırlanmış eğitim içeriklerimiz ve eğitime bağlı olarak programsal gereksinimleriniz harici bir kaynağa ihtiyaç duyulmaz. Uzaktan verilmesi planlanan eğitimlerimizde aktif bir ağ bağlantısı ve elektronik bir cihaz da ihtiyaç duyacağınız kaynaklardandır. Bu gereksinimler harici herhangi bir kaynağa ihtiyaç duymadan yetkinleşmeniz mümkün olacak! Eğitim sonrası pratikler için uygulamayı edinmiş olmanız da elbette ki büyük öneme sahip. 


Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi Sonunda Uygulanan Sınav Konuları Neleri Kapsar?

Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi sonunda seviyenizi tespit etmek üzere uygulanan sınavımız eğitim içeriğine bağlı olarak oluşturulmaktadır. Eğitim sonu sınavımız seviyenizi tespit edebileceğimiz şekilde özel olarak oluşturulmuş bir eğitimdir. Sınav sorularımız eğitim içeriklerini kapsamaktadır. Size özel hazırlanmış eğitimimizin içeriğine bağlı olarak geliştirdiğimiz sınav sorularımızın yüzde yetmişini doğru cevaplamanız hâlinde sertifikalarınızı da alabilirsiniz. 


Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi’nde Farkımız

Kurumlar İçin Adobe Photoshop Eğitimi dahilinde sağlamış olduğumuz pek çok avantajın yanı sıra oluşturmuş olduğumuz fark şu şekilde: 

 • Kurumunuza özel eğitim planlaması gerçekleştirerek seviyenize ve alanınıza uygun eğitim içeriği belirliyoruz. 
 • Sertifika edinmenize katkı sağlayarak kurumunuz dahilinde ekibinizin çok daha donanımlı bir hâle gelmesini sağlıyoruz. 
 • Üst düzey birikime sahip, alanında uzman eğitmenimiz ile uygulamaya dair en güncel bilgilerle eğitim almanıza olanak sağlıyoruz. 
 • Güncel ve yeni bilgileri baz alarak eğitim içeriğini oluşturuyoruz.
 • Dilerseniz eğitmenlerimizden danışmanlık hizmeti almanıza imkan tanıyoruz.
Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 161 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Toplam Süre:16 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet