Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Kurumsal Eğitimi

Eğitime Genel Bakış

Alanında uzman eğitmenlerimizle yanınızdayız!


Doğrudan konuya girmek gerekirse dijital dönüşümü gerçekleştirmeyen kobilerin tutunmaları gittikçe zorlaşacaktır. Bunun önüne geçmek için sizlere Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi hazırladık.

Alanında uzman eğitmenlerimizle yanınızdayız!


Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Sertifika Programı’nın amacı dijital dönüşüm sürecinde kobilere yol haritası çizmektir. Dijital dönüşüm sürecindeki yolculuğunda onları desteklemektir. 

Bilişim teknolojilerinin gelişmesi elbette iş dünyasını ve iş modellerini etkilemiştir. Sanal gerçeklik, büyük veri, bulut bilişim, yapay zekâ iş dünyasında yoğun olarak kullanılan sözcükler olmuştur. Dijital dönüşümün iş dünyasına etkisi dijital dönüşümü zorunlu kılmıştır.


Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi ile Kazanımlarınız

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • E-ticaretten daha iyi yararlanacaksınız.
 • Sosyal medyayı daha aktif kullanacaksınız.
 • Gelirlerinizi artıracaksınız.
 • Daha hızlı aksiyon alabileceksiniz.
 • Hepsi ve daha fazlası Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Kursumuzda!


Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nde Farkımız

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Türkiye’nin en iyi eğitmenleri Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nde bir araya geldi.
 • Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi Türkiye’de ilk kez bizim tarafımızdan kurgulandı.
 • Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi için size ve şirketinize özel içeriklerle eğitim oluşturabilmekteyiz.


Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi İçeriği

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi içeriği şirketinize özel dönüştürülmektedir. Çünkü her şirket kendine özel kurum kültürüne sahiptir ve Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi kurum kültürüne uygun olarak düzenlenmelidir. 

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nden tam verim alınabilmesi için eğitim içeriğinin kurum kültürüyle uyumlu hale getirilmesi gerekmektedir. Bunun dışında ilgili kurumun yer aldığı sektör, pazar, ürettiği ya da pazarladığı ürün gibi özellikler temel alınarak Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi içerikleri dönüştürülmektedir.


Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nin yanında önereceğimiz diğer eğitimler nelerdir liste halinde görelim. Linklere tıklayarak önerilen eğitimin sayfasına ulaşabilirsiniz.


Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi Nedir?

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım.  Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Kursu, dijital unsurlar noktasında işini genişletmek isteyen kobi ve kurumlar için düzenlenmektedir.


Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nin gereksinimleri katılımcının tercih ettiği eğitim modeline göre değişmektedir. 

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nin modelleri şöyledir:

 • Canlı Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi
 • Video Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi
 • Örgün Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi

Canlı Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nde canlı web yayınına katılmak için akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Canlı Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nin yayın günü ve saati size bildirilecek ya da karşılıklı olarak gün ve saat atanacaktır.

Video Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nde ise yine akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Eğer Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi şirketinizin LMS’inde yer alacaksa ilgili bağlantılar şirketiniz tarafından sağlanacaktır. Öğrenci portalında açılacak olan Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.

Örgün Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi şirketinizde ya da belirlenen bir lokasyonda yapılabilir. Örgün Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi için şirket dışı bir lokasyon belirlenirse dersliğe ulaşım sorununuzun olmaması yeterlidir.

Eğitimi tamamladıktan sonra katılımcılarınız sertifika almaya hak kazanacaktır. Dilerseniz sertifika almayı talep edebilirsiniz. Aynı zamanda sertifikalarınız e devlet görünür olacaktır.


Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Dileyen her kurum ve kobi, herhangi bir ön şart olmaksızın Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Sertifika Programı’na katılım sağlayabilir.


Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi Sertifikalı mıdır? Sertifikası ne işe yarar?

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi sertifikalı mıdır, sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Sertifika Programı, tercih eden katılımcılarımız ya da şirketler için sertifikalıdır. Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi sertifikası üniversite onaylı ve uluslararası akreditedir. 

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi sertifikası aynı zamanda e-devlet sorgulamasına açıktır. Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi sertifikasını, yurtiçi ve yurtdışı kamu kurum ve kuruluşları ile özel kuruluşlarda kullanabilirsiniz.


Video Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi

Video Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi önceden hazırlanmış eğitimlerin LMS’e yüklenmesi ve kullanıma açılmasıyla oluşmaktadır. Video Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi videoları alanında uzman eğitmenin greenbox stüdyoda, anlatı slaytı ekrana yansıtılarak oluşturulmaktadır. 

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nin video tabanlı versiyonu kullanıcılara kendi zaman yönetimlerini kendilerinin yapmasına olanak sağlamaktadır. Katılımcılar diledikleri anda, diledikleri yerden Video Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’ne kaldıkları yerden devam edebilirler.


Canlı Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi

Canlı Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanan eğitim modelidir. Canlı Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nin tüm kursiyerleri aynı anda yayına katılmaktadırlar. Bu nedenle Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Kursu yayını başladığı anda hazır bulunulması gerekmektedir. 

Canlı Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’nin avantajı, herhangi bir akıllı cihazla ve ağ bağlantısıyla katılım sağlayabilmenizdir. Yine canlı Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’ne, istediğiniz mekândan bağlanabilirsiniz. 

Canlı Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati katılım linkiyle birlikte size iletmektedirler.


Örgün Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi

Örgün Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi, yüz yüze yapılan eğitimlerdir. Eğitmen etkileşimli Örgün Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’ne katılmak için başvuru yapmanız ve eğitim lokasyonuna ulaşım sorununuzun olmaması yeterlidir. 

Örgün Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’ne başvuru yaptığınızda, öğrenci işleri eğitimin düzenleneceği gün ve saati lokasyon bilgisiyle birlikte sizlere iletecektir.


Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi başvuru formu açılacaktır. 

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi için size ulaşacaktır.


Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi Sınavı

Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi sınavı, sertifika talep eden katılımcılar ve şirketler için düzenlenmektedir ve sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisini, doğru cevaplamalısınız. 

Sınavda başarılı olamamanız durumunda Kobiler İçin Dijital Dönüşüm Eğitimi sınavını tekrarlama şansına sahip olacaksınız.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 161 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Toplam Süre:10 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet