Autocad Eğitimi

Eğitime Genel Bakış

Görsellik hayatın her noktasında büyük bir öneme sahip öyle değil mi? Bir yemek yerken dahi öncelikle görselliğinin bizi cezp etmesi gerektiğine inanıyoruz. Peki, kurum kültürü içerisinde bu durum nasıl işliyor?


Görsellik hayatın her noktasında büyük bir öneme sahip öyle değil mi? Bir yemek yerken dahi öncelikle görselliğinin bizi cezp etmesi gerektiğine inanıyoruz. Peki, kurum kültürü içerisinde bu durum nasıl işliyor?

Görsel tasarım ve grafik özellikle kurumların reklam ve tanıtım noktalarında büyük bir öneme sahip. Belli başlı alanlarda mesleki gereklilik için grafik tasarım eğitimleri zorunlu görülse de aslında görselliğin her alanda öneminin son derece büyük olduğu bilinen bir gerçek. Siz de daha etkili bir görsel tanıtım ve içerik planlaması geliştirmek ve bu alanlarda öne çıkmak ister misiniz? O hâlde Autocad Eğitimi’miz tam sizlere göre!  Siz de ekibinizin grafik tasarım alanında yetkinleşmesini ve daha etkili görseller ve tasarımlarla ön plana çıkmayı istiyorsanız, kurumlara özel planladığımız Autocad Eğitimi’mizi alabilirsiniz!


Bu eğitim ile öğrenecekleriniz:

 • Autocad programını uzman şekilde kullanmayı,
 • Çizim becerilerinizi geliştirerek alanda yetkinleşmeyi,
 • Proje üretme ve yönetme noktasında etkin olmayı,
 • Tasarım yeteneklerinizi geliştirmeyi,
 • Özgün bir tasarım anlayışı geliştirerek yetkinleşmeyi,
 • Teknik çizim konusunda başarılı olmayı öğreneceksiniz. Autocad Eğitimi Ne İşe Yarar?

Dijitalleşme sonucunda görsel ve tasarım noktasında da dijital kanallara başvurur olduk. Bütün içeriklerimizi tasarlarken ve görselleştirirken bu nedenle aracı uygulamaların yardımına sıklıkla başvuruyoruz. Bu uygulamalar arasında Autocad de yer alıyor. 

Autocad Eğitimi, görsel alanda ve özellikle tasarım alanında büyük ölçüde gelişiminizi destekleyici bir uygulamayı tanıtmayı ve öğretmeyi hedefler. Bu eğitim ile siz de dijitale odaklanmış tasarım alanında gelişme kaydedebilecek ve özgün içerikleriniz sayesinde öne çıkabileceksiniz. Kurumunuzun tanıtımı için büyük bir öneme sahip tasarım ve görsel alanlarında daha gelişmiş çalışanlarınız olmasını istiyorsanız bu eğitimi alabilir ve kurumsal tanıtım alanında öne çıkabilirsiniz! Ayrıca tasarım odaklı mesleklerde de kurumsal çalışma ve kalifiye personel sahibi olma noktalarında Autocad uygulamasını öğrenmenin farklı pek çok faydası bulunmakta. 


Autocad Eğitimi’ni Almanın Sağlayacağı Avantajlar Nelerdir?

Autocad Eğitimi’nin sağlamış olduğu farklı pek çok avantaj bulunuyor. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Öğrendikleriniz iş ve sosyal hayatınızda size avantaj sağlayacak. 
 • Özellikle satış üzerine bir işte çalışıyorsanız öğrendikleriniz başarınızı artıracak. 
 • Grafik ve tasarım alanındaki bilgi birikiminiz ve yetki düzeyiniz artacak.
 • Daha donanımlı bir grafik tasarım ekibine sahip olarak kurumunuzun görsel alanlarda öne çıkmasını sağlayacaksınız.

Siz de bu avantajlardan ve daha fazlasından faydalanmak için kurumlara özel hazırlamış olduğumuz Autocad Eğitim Programı’nı alabilirsiniz.


Autocad Eğitimi Sonucunda Kazanımlarınız Nelerdir?

Autocad Eğitimi sonucunda özellikle iş hayatında ön plana çıkmanız mümkün olacak. Sahip olduğunuz bilgiler ve donanım sayesinde öne çıkarak kendinizi kanıtlayabileceksiniz. Bu sayede iş hayatında öne çıkarak kurumsal anlamda da yükseliş yaşamanız mümkün olacak.

Eğitimimiz sayesinde özellikle grafikte ve tasarım alanında bilgi birikimine sahip olarak alana dair bütün incelikleri kavrayacaksınız. Bu eğitim sonrası önemli kazanımlardan bir tanesi de eğitim sonu verilen sertifikalardır. Her alanda geçerli ve e devlet sorgulanabilir sertifikalar edinerek çalışanlarınızın özgeçmişini çok daha güçlü bir hâle getirme imkanı edinebileceksiniz. Kurumunuzdaki bütün çalışanların bu alandaki yeterliliğe eriştiğini bir düşünün. İş gücü karşısında elde edeceğiniz avantaj en kadar büyük olurdu öyle değil mi?

Tasarım ve grafik alanına endeksli ve tamamen donanım sahibi çalışanlarla iş yürüttüğünüzü bir düşünün. Kurumunuzun elde edeceği başarı oranını hesaplarsanız eğitimimizin size sağlayacağı avantajların bu başarıdaki katkı payının ne denli büyük olduğunu göreceksiniz. Size memnuniyet ve büyük ölçüde başarı garantisi veriyoruz.


Autocad Eğitimi Konu Başlıkları Nelerdir?

Autocad Eğitimi içerik başlıklarımız şu şekildedir:

Eğitim içeriğimiz, kurum kültürünüze ve bilgi birikim seviyenize göre oluşturulmaktadır. Ayrıca eğitimimizin verilme şeklini de yine kurum kültürünüze bağlı olarak oluşturmaktayız. 


Autocad Eğitimi’ni Alabilmek İçin Neler Gerekir?

Autocad Eğitimi’ni alabilmek için belirlenmiş eğitim yöntemine bağlı olarak aktif bir ağ bağlantısına ve akıllı bir cihaza gereksinmeniz olabilir. Bunun dışında eğitimlerimizi almak için herhangi bir gereksinim bulunmaz. Yalnızca tasarım-grafik alanına dair ilginizin olması ve gelişime açık olmanız yeterlidir. 


Autocad Eğitimi’ni Kimler Almalı?

Autocad Eğitimi’ni alması gerekenler şeklinde bir sınırlama yapmak doğru olmaz. Bu eğitimi alana dair ilgisi olan herkesin alması mümkündür. Siz de tasarım ve grafik alanına ilgi duymanız hâlinde ilgili eğitimizi alabilirsiniz. Ayrıca eğitimimizin şu alanda çalışan kişilere çok büyük katkısı da olacaktır. 

 • Görsel ve tasarım odaklı meslek sahibi olanlar.
 • Tasarım odaklı çalışma yürüten kurumlar.
 • Grafik tasarım alanında kendini ev ekibini geliştirmek, daha kalifiye bir hâle gelmek isteyen kurumlar.
 • Tasarım özgünlüğü ve çeşitliliği üzerine gelişim sağlamak isteyenler.

Siz de Autocad uygulamasında yetkinleşmek ve kişisel gelişiminizi desteklemenin yanı sıra fark yaratmak için eğitimimizi alabilirsiniz. Eğitim sonucunda iş hayatında öne çıkabilir, kişisel gelişim alanında büyük bir ilerleme kaydedebilir ve kurum olarak alandaki yeterliliğinizi ortaya koyabilirsiniz. 


Autocad Eğitimi Sonunda Sertifika Verilir Mi?

Autocad Eğitimi sonucunda sertifika sahibi olmanız mümkün. Bu eğitimi aldıktan sonra sizler de her yerde geçerliliği bulunan, onaylanmış sertifikalarınıza sahip olabileceksiniz. Sertifikalarınız sayesinde özgeçmişinizi zenginleştirmenin yanı sıra mesleki anlamda da gelişim sağlamanız mümkün olacak. Sizler de Autocad Eğitimi’ni alarak e devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite ve üniversite onaylı sertifikalarınız sayesinde iş hayatında 1-0 öne geçebileceksiniz. Donanımınızı arttırmak ve özgeçmişinizi çok daha nitelikli bir hâle getirmek için siz de eğitimimizi kaçırmayın!


Autocad Eğitimi Hangi Yöntemle Gerçekleştirilir?

Autocad Eğitimi kurum kültürünüz ve eğitim içeriğine bağlı olarak en uygun yöntemlerle hazırlanarak tarafınıza sunulur. Başlıca eğitim yöntemlerimiz şu şekildedir:

 • Canlı Online: Canlı web yayınına katılmak için akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine sahip olmanız yeterli. Belirlenmiş eğitim saatinde dilediğiniz mekandan bağlanmanızı mümkün kılan canlı online eğitim modeli sayesinde sizler de dilediğiniz yerden eğitiminize giriş yapabileceksiniz. 
 • Video Online: Hem dilediğiniz mekandan hem de dilediğiniz vakitte eğitim içeriklerini tamamlamanıza imkan tanıyan video online eğitim modeli de elektronik bir cihaz ve aktif ağ bağlantısına sahip olmanız hâlinde kolaylıkla tercih edebileceğiniz bir eğitim modeli oluyor. 
 • Örgün: Kurumunuza özel olarak bir derslik oluşturulup eğitim bu şekilde verilmektedir. 


Autocad Eğitimi’nde Hangi Kaynaklardan Faydalanılır?

Autocad Eğitimi için özel hazırlanmış eğitim içeriklerimiz ve eğitime bağlı olarak programsal gereksinimleriniz harici bir kaynağa ihtiyaç duyulmaz. Uzaktan verilmesi planlanan eğitimlerimizde aktif bir ağ bağlantısı ve elektronik bir cihaz da ihtiyaç duyacağınız kaynaklardandır. Bu gereksinimler harici herhangi bir kaynağa ihtiyaç duymadan yetkinleşmeniz mümkün olacak! Eğitim sonrası pratikler için uygulamayı edinmiş olmanız da elbette ki büyük öneme sahip. 


Autocad Eğitimi Sonunda Uygulanan Sınav Konuları Neleri Kapsar?

Autocad Eğitimi sonunda seviyenizi tespit etmek üzere uygulanan sınavımız eğitim içeriğine bağlı olarak oluşturulmaktadır. Eğitim sonu sınavımız seviyenizi tespit edebileceğimiz şekilde özel olarak oluşturulmuş bir eğitimdir. Sınav sorularımız eğitim içeriklerini kapsamaktadır. Size özel hazırlanmış eğitimimizin içeriğine bağlı olarak geliştirdiğimiz sınav sorularımızın yüzde yetmişini doğru cevaplamanız hâlinde sertifikalarınızı da alabilirsiniz. 


Autocad Eğitimi’nde Farkımız

Autocad Eğitimi dahilinde sağlamış olduğumuz pek çok avantajın yanı sıra oluşturmuş olduğumuz fark şu şekilde: 

 • Kurumunuza özel eğitim planlaması gerçekleştirerek seviyenize ve alanınıza uygun eğitim içeriği belirliyoruz. 
 • Sertifika edinmenize katkı sağlayarak kurumunuz dahilinde ekibinizin çok daha donanımlı bir hâle gelmesini sağlıyoruz. 
 • Üst düzey birikime sahip, alanında uzman eğitmenimiz ile uygulamaya dair en güncel bilgilerle eğitim almanıza olanak sağlıyoruz. 
 • Güncel ve yeni bilgileri baz alarak eğitim içeriğini oluşturuyoruz.
 • Dilerseniz eğitmenlerimizden danışmanlık hizmeti almanıza imkan tanıyoruz.
 • Mimari tasarım alanında en yeni bilgilerle donanımlı bir tasarımcı olmanıza imkan tanıyoruz. 
Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 161 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Toplam Süre:16 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet