Hakan Okay
Eğitmen
719 gündür Eğitim Kutusu'nda

Hakan Okay

Yazar, Eğitim Profesyoneli - Profesyonel Eğitmen
  • 2 Eğitim

Biyografi

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Akademisyen ve Eğitmen Hakan OKAY!

 

Vefa Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü ile İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nü tamamladım. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi ve Organizasyon Ana Bilim Dalı’nda Yüksek Lisansımı tamamladım.

 

1979 yılında üniversite sıralarında iken yarı zamanlı olarak perakende satış yaparak iş hayatıma başladım. Üniversite öğrenimimden sonra bir süre bir seyahat acentesinde Satış Temsilcisi olarak çalıştım. 1985-2013 yılları arasında kişisel bakım sektörü ve giyim sektöründe Ürün Müdürü, Satış Müdürü ve Pazarlama Müdürü olarak görev yaptım.

 

Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi MBA programında, öğretim görevlisi olarak “Stratejik Pazarlama Uygulamaları”, “Marka Yönetimi”, “Perakende Yönetimi”, “Kişisel Satış Teknikleri” ve “CRM – Müşteri İlişkileri Yönetimi” dersleri vermekteyim. İstanbul Aydın Üniversitesi Lisans Üstü Eğitim Enstitüsü İşletme Programında Doktoranttır.

 

İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi, İletişim Sanatları Bölümünde, Öğretim Görevlisi olarak “Marka Yönetimi” ve “Pazarlama” dersleri vermekteyim.

 

Üniversitelere ve çeşitli kongrelere “Konuk Konuşmacı” olarak katılmaktayım. “Pazarlama, Kurumsal ve Kişisel Satış Teknikleri” konularında eğitimler vermekte ve çeşitli dergilere aynı konularda makaleler yazmaktayım.

 

T.C. Adalet Bakanlığı İstanbul Adliyesi, Sınai ve Fikri Haklar Mahkemesinde “Bilir Kişi” olarak görev yapmaktayım.

 

Yayımlanmış 5 kitabım bulunmaktadır.

 

Eğitim Kutusu’nda üst düzey yönetim, liderlik, iletişim, satış, ekip yönetimi gibi birçok konuda masterclass eğitimler vermekteyim

Üzgünüz, bu eğitmen için henüz yorum girilmedi.
Danışmanlık Al Formunu Görüntülemek İçin Üye Girişi Yapmalısınız