Erkan Yavuz
Eğitmen
404 gündür Eğitim Kutusu'nda

Erkan Yavuz

Eğitmen
  • 0 Eğitim

Biyografi

Merhaba! Ben Erkan Yavuz!


Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İktisat alanında yüksek lisans yaptım. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde İşletme ve Sakarya Üniversitesi’nde ise İthalat-İhracat alanlarında lisans eğitimlerimi tamamladım. 


2001 yılından beri aktif olarak gümrük sektörü içerisinde çalışıyorum. Gümrük Müşaviri Yardımcısı Belgesi ile başlamış olduğum çalışma hayatıma, Saha Operasyon Elemanı, Gümrük Operasyon Şefi, İthalat-İhracat Müşteri Temsilcisi, Genel Müdür ve Gümrük Müşaviri olarak devam ettim. 2011 yılından itibaren ise Dış Ticaret Danışmanı olarak çalışmaktayım. 


Dış ticaret alanında çalışırken aynı zamanda bu alanda çeşitli danışmanlık ve eğitmenlik hizmetleri de verdim. 2013 yılında temelini attığım Uzman Dış Ticaret’i 2014 yılında kurdum. Uzman Dış Ticaret bünyesinde Gümrük sektörün ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları hazırlayarak sektörün ihtiyaçları doğrultusunda nitelikli iş gücüne katkı sağlamaya devam etmekteyim.


2016 yılından beri Aydın üniversitesi bünyesinde Dış Ticaret Uzmanlığı programlarında Uzman Eğitimci kadrosunda yer almaktayım. Aynı zamanda İstanbul Gümrük Müşavirliği Derneğinde Eğitim Komitesi Başkanlığı görevini ifa etmekteyim.


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimi vermekteyim:

Dış Ticaret Eğitimi

Üzgünüz, bu eğitmen için henüz yorum girilmedi.
Danışmanlık Al Formunu Görüntülemek İçin Üye Girişi Yapmalısınız