Dr. Tuğçe Ezgi SOYALTIN
Eğitmen
81 gündür Eğitim Kutusu'nda

Dr. Tuğçe Ezgi SOYALTIN

Eğitmen
  • 1 Eğitim

Biyografi

1988 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Çankaya Anadolu Lisesi’nden sonra, Gazi Üniversitesi Ticaret ve Turizm Eğitim Fakültesi Pazarlama Bölümü’nden mezun oldu. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalında İşletme Bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı.

Marmara Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı Pazarlama Bilim Dalı Bölümü’nden “Doktor” unvanını almıştır. Doktora tezi ise “Nöropazarlama” üzerine olup içeriği bakımından hem ulusal hem uluslararası literatürde önemli bir başarıya imza atmıştır.

2015 yılından beri İstanbul Kültür Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak çalışmalarını yürütmektedir. Aynı zamanda 2019 yılından beri 4CEO’da eğitmen ve danışman olarak görev almaktadır. Çeşitli sektörlerde yer alan markalara, marka danışmanlığı yapmakla birlikte birçok firmaya da kurumsal eğitimler vermektedir. Ulusal ve uluslararası birçok yayını olmakla birlikte vermiş olduğu kurumsal eğitimler arasında kuantum pazarlama, dijital pazarlama, nöropazarlama, metaverse, duygusal zekâ, liderlik, ikna yönetimi, etkili iletişim, motivasyon, kurumsal sosyal medya ve yönetimi, pazar araştırmaları, yapay zekâ, beyni anlama, davranış psikolojisi, yönetim bilişim sistemleri ve bilgi teknolojisi, 21. Yy. yetkinlikleri, dijital minimalizm, nörobilim vb. birçok konu yer almaktadır.

Ayrıca Dr.TES, üniversitelere ve çeşitli kongrelere sözlü ve yazılı bildirileri ile katılmaktadır. 2019 Şubat döneminde Kanada’nın Vancouver şehrinde British Columbia Üniversitesi’nin düzenlediği 19th International Conference on Culture, Knowledge and Change in Organization isimli kongrede “The Effects of Responsive and Proactive Market Orientation on New Product Success” adlı çalışmasını sunmuştur.

İstanbul Kültür Üniversitesi bünyesinde yer alan “Herkese Bilim ve Teknoloji” dergisinin çeşitli sayılarında, “Uyku Biliminden Pazarlama Bilimine”, “Ne Kadar Küçük O Kadar Güçlü!”, “Taşındık!

Yeni Adresimiz Metaverse”, “Mavi Işık Sendromuna Karşı Gözlük Tak”, “İnsanlarla Fiziksel Mesafemiz Kaç cm. Olmalı?”, “İşleri Ertelemek Hastalık Mıdır?”, “Kişisel Alan”, “Emsalsiz DNA Buluşu”, “Bütün Gök Cisimlerinin Şekli Yuvarlak Mıdır?”, “Aramızda Dolaşan Yapay Zekâlar” başlıklı bilimsel makaleleri yayınlanmaktadır. Ayrıca ulusal ve uluslararası kitaplarda farklı konularda kitap bölümleri yayınlanmıştır.

2016 yılı TDB SWOT Çalıştayı’nda ve TDB Stratejik Plan Belirleme Çalıştayı’nda Prof.Dr. Yonca Gürol ve Dr. Öğr. Üyesi Kadri Mirze ile birlikte moderatörlük yapmıştır.

Bunların dışında profesyonel yüzücü olan Dr.TES, aynı zamanda yan flüt çalmaktadır.

Üzgünüz, bu eğitmen için henüz yorum girilmedi.
Danışmanlık Al Formunu Görüntülemek İçin Üye Girişi Yapmalısınız