Deniz  Gören
Eğitmen
618 gündür Eğitim Kutusu'nda

Deniz Gören

Eğitmen
  • 1 Eğitim

Biyografi

Orta Doğu Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Endüstri Mühendisi olarak sürekli iyileştirme ve planlama ile ilgili projelerde çalıştım. Kalite güvence modelini planlamayı ve sistemsel yaklaşımı uyguladım. Öğrendiklerimi öğretebilmek adına Marmara Üniversitesi’nden Pedagojik formasyon aldım. Milli Eğitime bağlı özel eğitim merkezinde müdürlük ve anaokulunda kurucu müdürlüğü yaptım. Eğitim kurumunda C sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak görev aldım. Aile eğitimleri ve şirket çalışanlarına yönelik eğitimler verdim.

Kadın girişimcilere iş planlarını hazırlamaları konusunda destek verdim. Kobiler için zaman yönetimi, planlama, verimlilik, iş hukuku, kalite güvence, iş güvenliği konularında danışmanlık yaptım. Sivil toplum kuruluşlarında gönüllü çalıştı. Engellilerin meslek edinmesine ve spor ve sanata yönelmesine yönelik projelerde gönüllü çalıştım. İnsanların hayatına dokunmayı ve onların hayatlarını dönüştürmelerine katkı vermeye çalıştım.

Aile eğitimleri vermemin yanı sıra bireysel olarak Ebeveyn-Çocuk İletişim Koçluğu ve kişisel gelişim alanında Yaşam Koçluğu da yaparak değişim ve dönüşüm yolunda danışanlarımın hayatına ışık tutmayı kendine görev edindim.

Eğitim Kutusu’nda Access Consciousness Eğitimi vermekteyim

  • 1930 Kişi
  • 1 Modül
  • 7 Ders
224 ₺ yerine 163 ₺
Üzgünüz, bu eğitmen için henüz yorum girilmedi.
Danışmanlık Al Formunu Görüntülemek İçin Üye Girişi Yapmalısınız