Eğitim Filtreleme Kapat
C-Prot Antivirüs Paketi Hediye!
Fiyat
Eğitim Türü
Eğitmenler
Sizler için 30 sonuç bulduk
Adobe Premiere Eğitimi
244 ₺
 • 3768 Kişi
 • 10 Saat
 • 5.00 Puan
Excel Eğitimi
203 ₺
 • 3605 Kişi
 • 16 Saat
 • 5.00 Puan
Canva Eğitimi
601 ₺
 • 3416 Kişi
 • 10 Saat
 • 0.00 Puan
Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi
589 ₺
 • 1485 Kişi
 • 10 Saat
 • 0.00 Puan
Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi
479 ₺
 • 4782 Kişi
 • 3 Saat
 • 0.00 Puan
Canlı Adobe Premiere Eğitimi
409 ₺
 • 3725 Kişi
 • 14 Saat
 • 0.00 Puan
WordPress Site Kurma Eğitimi
Ücretsiz
 • 4307 Kişi
 • 4 Saat
 • 0.00 Puan
Canlı Canva Eğitimi
649 ₺
 • 2729 Kişi
 • 14 Saat
 • 0.00 Puan
Canlı Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi
819 ₺
 • 4254 Kişi
 • 14 Saat
 • 0.00 Puan
Canlı Online Word Eğitimi
369 ₺
 • 2195 Kişi
 • 14 Saat
 • 0.00 Puan

Bilişim Eğitimleri, güncel teknolojiye erişmek ve kullanmak adına katılımcılarına rehberlik yapmaktadır. Teknoloji gün geçtikçe gelişmekte ve değişmektedir. İster birey olsun ister kurum olsun güncel teknolojiye erişim ve kullanılabilirlik çağımızın konusu olmuştur. 

Tüm pratikler ve çalışmalar bu konu üzerine gerçekleşmektedir. Peki, güncel yazılımları üst seviyede kullanmak için neler yapmak gerekmektedir?  Bireyler ve kurumlar çözümü Bilişim Kurslarında bulmaktadır. Çünkü Bilişim Sertifika Programları, hem son teknoloji ürünler hakkında bilgi vermekte hem de kullanılabilirlik için pratik kazandırmaktadır.


Online Bilişim Eğitimleri İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bilişim Eğitimleri için nelere dikkat edilmelidir inceleyelim. Şüphesiz ki her eğitim kurumunun kendine göre sağladığı avantajlar vardır. Verimli bir kurs süreci geçirmek için kursu aldığınız eğitmenin alanında uzman olmasına dikkat etmelisiniz. 

Kursun en yeni ve en güncel konuları ve bilgileri içerip içermediğini incelemelisiniz. İyi bir kurs ve sertifikanın sizi ön plana çıkaracağını unutmamalısınız. Kurs sonunda alacağınız sertifikaların geçerliliğini kontrol etmelisiniz.  

Online kursların size zaman kazandıracağını unutmayın. Tercih edeceğiniz sertifika programınız size aynı zamanda da eğitim giderinizi de azaltacaktır.


Online Bilişim Eğitimleri Ne Gibi Avantajlar Sağlamaktadır?

Online Bilişim Eğitimleri ne gibi avantajlar sağlamaktadır incelemeye devam edelim. Online Bilişim Kurslarını satın aldığınızda ulusal ve uluslararası geçerli, üniversite onaylı sertifika alacaksınız. Aldığınız sertifikayı ömür boyu kullanabileceksiniz.

Eğer amacınız yurt dışına çıkmaksa, gittiğiniz ülkelerde de sertifikanızdan yararlanabileceksiniz. Sahip olduğunuz sertifikaların, sizin yeteneklerinizi belgelendirdiğini unutmamalısınız. 

Diğer taraftan, satın olmuş olduğunuz kurs, ömür boyu size ait olarak sistemimizde varlığını sürdürecektir. İstediğiniz her an, istediğiniz yerden web sitemize bağlanarak ders programını takip edebilirsiniz. Unuttuğunuz yerleri tekrar ederek bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz. 

Online Bilişim Eğitimlerinin bir diğer avantajı ise size zamandan büyük bir tasarruf sağlamasıdır. Eğitim için bir dersliğe gitme zorunluluğunun maddi ve manevi külfeti vardır. Online Bilişim Kursları sizi bu külfetlerden kurtaracaktır.


Bilişim Eğitimlerimiz Hakkında Detaylı İnceleme

Bilişim Eğitimlerimiz, her biri alanında uzman olan eğitmenlerimiz tarafında hazırlanmaktadır. çalışmaktayız. Kurslarımızın en yeni ve en güncel sertifika programlarını içermesi noktasında titizlik göstermekteyiz. Katılımcılarımızın iyi bir deneyim ile kurslarını tamamlamalarına önem vermekteyiz. 

Kurslarımızın sonunda üniversite onaylı, yurtdışı geçerliliği olan sertifika sunmaktayız. Bilişim Kurslarımız şunlardır:

3D Blender Eğitimi

Adobe Premiere Pro CC Eğitimi

Excel Eğitimi

Canva Eğitimi

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi

WordPress Site Kurma Eğitimi


Bilişim Eğitimlerinin Katılımcılara Faydaları Nelerdir?

Bilişim Eğitimlerinin katılımcılara faydaları nelerdir tek tek incelemeye devam edelim. Bilişim Sertifika Programı kategorimizin bir eğitim merkezi gibi olduğunu düşünerek tek tek kurslarımızı inceleyebilirsiniz. İstediğiniz kursu ya da kursları alarak tamamlayabilirsiniz. 

Sertifika programlarımızı tamamladıktan sonra ulusal ve uluslararası geçerliliği olan, üniversite onaylı eğitim bitirme sertifikası alacaksınız. Bilişim programlarımız şunlardır:


3D Blender Eğitimi

3D Blender Eğitimi, animasyon işiyle uğraşan teknik personelin ya da meslek edinmek isteyen bireylerin alması gereken bir eğitimdir. 3D Blender, 3Ds Max gibi 3 boyutlu animasyonların üretildiği ve çıkış alındığı bir programdır. 3D artist olarak çalışanlar, 3D Blender Kursumuzu alarak kendilerini geliştirebilirler. Diğer taraftan 3 boyutlu animasyonlar ile ilgilenenler ve kendilerini geliştirerek yeni bir meslek edinmek isteyen katılımcılar da 3D Blender Kursumuza katılım sağlayabilirler.


Adobe Premiere Pro CC Eğitimi

Adobe Premiere Pro CC Eğitimi, video işiyle uğraşan teknik personelin ya da meslek edinmek isteyen bireylerin alması gereken bir kurstur. Adobe Premiere Pro CC, profesyonel olarak film, dizi, video, sosyal medya video üretimi yapmaya yarayan bir programdır. 

Kurgu Yöneticisi ya da Kurgu Operatörü olarak çalışmak isteyen katılımcılar Adobe Premiere Pro CC Eğitimimizi alarak kendilerini geliştirebilirler. Diğer taraftan Kurgu Yöneticisi ya da Kurgu Operatörü olarak çalışan katılımcılar da kendilerini geliştirmek için Adobe Premiere Pro CC Kursumuzdan faydalanabilir.


Excel Eğitimi

Excel Eğitimi, temel seviyeden üst düzey kullanıma kadar bütün seviyeleri kapsamaktadır. Bilindiği gibi Excel hem bireyler hem de kurumlar için oldukça önemli bir programdır. Bireysel katılımcılar, Excel bilgileri ve bilgilerinin belgelendiği sertifikalarıyla bir adım öne çıkacaklardır. İş görüşmelerinde kendilerine önemli avantaj sağlayacaklardır. 

Diğer taraftan Excel kullanmayan kurum neredeyse yoktur. Hem işlem yapmak hem de envanter tutmak için Excel yoğun olarak kullanılmaktadır. Kurumlar çalışanlarına Excel öğreterek işlemlerini hızlandırabilirler. 


Canva Eğitimi

Canva Eğitimi, görsel tasarım konusunda kendini geliştirmek isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği bir eğitimdir. Canva; fotoğraf, video ve tasarım üretmek için geliştirilmiş bir programdır. Özellikle güncel ve yeni olması tercih sebebi olmaktadır. Canva Kursu; fotoğraf, video ve özel tasarımları çok iyi yapmaları için katılımcılarına üst düzey bilgiler veren bir eğitim programıdır.


Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi, oyunlaştırılmış öğrenme sağlamak isteyen eğitmenlerin, öğretmenlerin, insan kaynakları yöneticilerinin ilgilendiği bir eğitimdir. Oyunlaştırma (Gamification), öğrenirliği etkin bir şekilde artırmak için ders materyallerinin oyuna dönüştürülerek hazırlanmasıdır. Aslında Oyunlaştırma (Gamification) bir eğitim programlama dilidir.


WordPress Site Kurma Eğitimi

WordPress Site Kurma Eğitimi; ticaret yapmak isteyen, blog sitesi kurmak isteyen, tanıtım amaçlı web çalışmaları ve dijital pazarlama yapmak isteyen katılımcıların faydalandığı bir eğitimdir. WordPress, site kurmanın ve onu çalıştırmanın pratik yoludur. 

Her katılımcı WordPress uzmanlığı eğitimi alarak rahatça dilediği gibi web sitesi kurabilir. Ayrıca WordPress Site Kurma Kursu ile web sitenizin optimizasyonunu da yapabilecek, arama motorlarından maksimum dönüş alacaksınız. Buna ek olarak isteyen kişilere Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi de tavsiye etmekteyiz.


Kurumsal Bilişim Eğitimleri ve Faydaları Hakkında

Kurumsal Bilişim Eğitimleri, kurumlara özel olarak dönüştürülmüş eğitimlerdir. Kurumsal Bilişim Eğitimleri içerikleri, programı talep eden kurumun kültürüne uygun olarak geliştirilmektedir. 3D Blender, Canva ve Adobe Premiere Pro CC gibi kurslar özellikle kreatif ajans çalışanları ya da kreatif departmana sahip olan şirketler için uygundur. Çünkü bu şirketler müşteri odaklı hizmet vermektedir.


Kimler Bilişim Eğitimlerine Katılmalı? Neden Katılmalı?

Kimler Kurumsal Bilişim Eğitimlerine katılmalı bu konuyu ele alarak incelememizi sürdürelim. Bilişim Kursları; 3D Blender, Adobe Premiere Pro CC, Excel, Canva, Oyunlaştırma (Gamification), WordPress Site Kurma, mesleki gelişim kursları olarak kabul edilmektedir. 

3D Blender, Adobe Premiere Pro CC ve WordPress Site Kurma doğrudan uzmanlaşma sağlayacağı için katılımcılarına, alanlarında çalışma imkânı ve fırsatı sunmaktadır. 3D Artist, Kurgu Uzmanı ya da WordPress Uzmanı olarak çalışabilirsiniz. 

Diğer taraftan Canva, Excel ve Oyunlaştırma (Gamification) ise katılımcılarına alanlarında uzmanlaşma fırsatı sunmaktadır. Özellikle iş arayışında olan bireyler, CVlerinde paylaşacakları sertifikalarla kendilerine önemli bir avantaj sağlayacaklardır. Eğitim Kutusu olarak sunduğumuz sertifikalar aşağıdaki özelliklere sahiptir: 

1. Üniversite onaylı

2. Yurtiçi ve yurtdışı geçerlilik