• Eğitimler
 • Satış Eğitimleri

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi

 • 4 Saat
 • 10 Ders
 • 1 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi

 • 4 Saat
 • 10 Ders
 • 1 Kayıtlı Kişi

599 ₺ 399 ₺

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi
 • Habibe Paşalı
  Eğitmen

  Habibe Paşalı

 • Kategori Satış Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

İş hayatı yeterince zorluyken müşterilerin de bazı durumlarda süreci daha zorlu bir hale getirdiği bilinir. Peki, zorlu müşterilerle nasıl başa çıkılır?


İş yerlerindeki en büyük problemlerden biri de zor müşterilerle başa çıkmaktır. İş hayatı yeterince zorluyken müşterilerin de bazı durumlarda süreci daha zorlu bir hale getirdiği bilinir. Peki, zorlu müşterilerle nasıl başa çıkılır?

Zorlu müşterilerle başa çıkabilmek ve iş hayatında daha profesyonel bir şekilde müzakere edebilmek istiyorsanız Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’miz tam size göre! 


Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Bu eğitim ile asıl hedeflenen kişilerin zorlu müşterilere ve koşullara karşı dahi etkili iletişimleri ile süreçleri sağlıklı bir hale getirmelerine katkı sağlamaktır.

Zorlayıcı insanlar hayatında her alanında olduğu gibi müşteri kanalında da karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada süreçleri en etkili şekilde yönetebilmek için yapılması gereken Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’ni almaktır! Bu eğitimi alarak sizler de müşterilerle olan ilişkilerinizi iyileştirebilirsiniz. Durmayın ve muhakkak siz de bu eğitimi alın!


Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi ile Kazanımlarınız

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Zor müşterilerle nasıl başa çıkacağınızı,
 • Müşteri memnuniyetini nasıl sağlayacağınızı,
 • Etkili bir şekilde konuşma ve ikna becerilerini geliştirmeyi,
 • Müşterilerle etkili iletişim kurmayı öğreneceksiniz,


Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’nde Farkımız

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’ni sunuyoruz.
 • Alanında uzman Zor Müşterilerle Başa Çıkma eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.
 • Zor Müşterilerle Başa Çıkma eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Zor Müşterilerle Başa Çıkma Kursu sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Eğitimler

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin yanında önereceğimiz eğitimler hakkında konuşalım. Bu eğitimin yanı sıra Satış Eğitimlerimizi ve İletişim Eğitimlerimizi alarak da gelişiminizi destekleyebilirsiniz. 


Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi Nedir?

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Bu eğitim, zorlu müşterilerle ve zorlu koşullarda ilerleyen iletişimlerde çok daha düzgün bir şekilde süreçleri yönetmeyi mümkün kılar. Bu noktada Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi sayesinde kolaylıkla işi yürütme imkanları keşfedilerek en kaliteli ve doğru süreçler doğar.  


Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Zor Müşterilerle Başa Çıkma Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Bu eğitime müşterilerle yakın temasta bulunacak meslek kollarındaki herkesin katılması gerekir. Bunun yanında kurumsal bazda da genel müşteri kitlesini iyi tanıyıp yönlendirmeyi sağlamak adına eğitim alınabilir. 


Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Bu eğitimin temelde bir işe giriş veya iş imkanı sağladığı söylenemez. Doğrudan iş imkanı sağlamasa da bu eğitimi alan kişilerin müşterilerle olan ilişkilerini geliştirmesi mümkündür. 


Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi Online Sertifika

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Zor Müşterilerle Başa Çıkma Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikalarınızı alabilirsiniz. 


Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Bu eğitim doğrudan meslek sahibi olmanızı sağlamasa da müşterilerle olan ilişkilerinizi düzenleyeceği için sizlere katkı sağlayacaktır. 


Video Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi

Video Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Zor Müşterilerle Başa Çıkma Kursu videolarını izleyebilirler. Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin kurumlara faydası şunlardır:

 • Müşterilerle olan ilişkilerinizi geliştireceksiniz.
 • Çok daha iyi bir profil çizecek ve kurumunuzu daha güzel bir şekilde tanıtacaksınız.
 • Zor müşterileri dahi ilgili süreçlere ikna etmekte kolaylık sağlayacaksınız. 


Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Zor Müşterilerle Başa Çıkma Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi için size ulaşacaktır.


Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi Fiyatları

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Zor Müşterilerle Başa Çıkma eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi ücretini etkilemektedir. Zor Müşterilerle Başa Çıkma Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi Sınavı

Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi sınavını geçmek için en az 70 puan almanız gerekmektedir. Sınavda başarılı olamamanız durumda Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Zor Müşterilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Zor Müşterilerle Başa Çıkma Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Zor Müşteri Kimdir?
 • Ders 2 :
  Zor Müşterileri Tanıyalım - Profil Avcısı 1 Kırmızı Müşteriler
 • Ders 3 :
  Zor Müşterileri Tanıyalım - Profil Avcısı 2 Sarı Müşteriler
 • Ders 4 :
  Zor Müşterileri Tanıyalım - Profil Avcısı 3 Mavi Müşteriler
 • Ders 5 :
  Zor Müşterileri Tanıyalım - Profil Avcısı 4 Yeşil Müşteriler
 • Ders 6 :
  Zor Müşterilerin Algısını Nasıl Yönetiriz? 1
 • Ders 7 :
  Zor Müşterilerin Algısını Nasıl Yönetiriz? 2
 • Ders 8 :
  Zor Müşterilerin Algısını Nasıl Yönetiriz? 3
 • Ders 9 :
  Müşterilerle Çatışma ve Nedenleri
 • Ders 10 :
  Zor Müşterilerle Sağlıklı İletişim Nasıl Kurulur?

Habibe Paşalı

 • 21 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:19 tarihinden bu yana üye

Merhaba, Ben Yaşam Koçu, Eğitmen Habibe Paşalı! 


Eğitimci ve Profesyonel Koç’um. Eğitim Kutusu online eğitim portalında Bilinçaltı Temizliği ve EFT Tekniği, Kişilik Tipleri ve Enegram, Stres Yönetimi ve Kurumsal İletişim eğitimleri vermekteyim. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nden mezun oldum.


Takım Koçluğu, Yönetici Koçluğu, Kobi Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, İlişki Koçluğu yapmaktayım.


2015-2017 yılları arasında bir medikal firmada Satış Müdür’ü olarak çalıştım. 2010-2015 yılları arasında başka bir medikal firmada Eğitim Yöneticisi olarak çalıştım. 2001-2009 yılları arasında yine çeşitli medikal firmalarda Satış Temsilcisi olarak görev aldım.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:  

Eğiticinin Eğitimi

Durumsal Liderlik

Etkin Takım Çalışması

Koçluk, ICF Sola Unitas Coaching Academi

Bilgisayar Programları

Sunum Teknikleri

Toplu Tanıtım Müşteri Odaklı Satış Teknikleri

Elektronik Ortamda Müşteri İlişkileri Yönetimi

Etkili Sunum Teknikleri

Gruplara Satış Becerileri

Temel Satış Becerileri


Aşağıdaki kurs ve seminerlere katıldım: 

Satış Teknikleri Eğitimi, American Academi, Livcon Academi, Kemal İslamoğlu, Mümin Sekman;

Müşteri Odaklı Satış Teknikleri Eğitimi

Sunum Teknikleri Eğitimi

Etkili Vücut Dili Kullanma Eğitimi

Kişilik Analizi Eğitimi

Etkileme ve İkna Eğitimi

Satış ve Pazarlama Eğitimi

Medikal Eğitim

Merkezi Sinir Sistemi Eğitimi


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

Stres Yönetimi Eğitimi

Yaşam Koçluğu (Profesyonel Koçluk) Eğitimi

Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Bilinçaltı ve EFT Tekniği Eğitimi

Kişilik ve Enneagram Eğitimi

Kurumsal İletişim

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Habibe Paşalı

Habibe Paşalı

Profesyonel Koç - Uzman Eğitmen
Eğitim Ücreti

599 ₺ 399 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+120 ₺
 • Tüm Sertifikalar+240 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001 İstanbul Topkapı Üniversitesi

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Satış Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:10
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:4 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Başlangıç
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet