• Eğitimler
 • Satış Eğitimleri

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

 • 2 Saat
 • 3 Ders
 • 4919 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

 • 2 Saat
 • 3 Ders
 • 4919 Kayıtlı Kişi

224 ₺ 163 ₺

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi
 • Can Demirağ
  Eğitmen

  Can Demirağ

 • Kategori Satış Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Zor kişiler! İş hayatınızda, sosyal hayatınızda size en çok problem çıkarak kişilik tiplerindendir. Oysaki onlarla baş etmeyi öğrenseniz, bu size ne büyük avantajlar sağlayacaktır. Örneğin, işiniz satışsa zor kişiliğe sahip müşterilerinize yaptığınız ekstra satışları ve kazandığınız primleri düşünün! Sosyal hayatınızda ikna olmaya direnen zor kişiliğe sahip yakınlarınızı kolayca ikna ettiğinizi düşünün! Gerçekten çok iyi olurdu değil mi? 


Zor kişiler! İş hayatınızda, sosyal hayatınızda size en çok problem çıkarak kişilik tiplerindendir. Oysaki onlarla baş etmeyi öğrenseniz, bu size ne büyük avantajlar sağlayacaktır. Örneğin, işiniz satışsa zor kişiliğe sahip müşterilerinize yaptığınız ekstra satışları ve kazandığınız primleri düşünün! Sosyal hayatınızda ikna olmaya direnen zor kişiliğe sahip yakınlarınızı kolayca ikna ettiğinizi düşünün! Gerçekten çok iyi olurdu değil mi? O halde size, bunları düşünceden gerçeğe dönüştürecek bir eğitim önerisinde bulunalım. Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi! Bu eğitimle iş hayatınızdaki ve sosyal hayatınızdaki zor kişilere karşı avantaj sağlayacak ve onlarla başa çıkmayı öğreneceksiniz.


Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin amacı iş yerinizde veya günlük hayatınızda anlaşamadığınız ve anlaşmakta zorlandığınız kişilerle anlaşmanızı, onlarla doğru bir iletişim kurarak sonuca varmanızı sağlayacaktır.


Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi ile Kazanımlarınız

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Zor kişilerle başa çıkmayı öğreneceksiniz.
 • Zor kişiliği avantajınıza nasıl çevirebileceğinizi keşfedeceksiniz.
 • Satış işindeyseniz zor kişiliğe sahip müşterilerinizi ikna ederek satış grafiğinizi artıracaksınız.
 • Yöneticileriniz zor kişiliğe sahipse onlarla başa çıkacaksınız.
 • Sosyal hayatınızda sizi zorlayan zor kişiliğe sahip insanlarla başa çıkma sizin için kolay olacak.


Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nde Farkımız

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ni sunuyoruz.
 • Alanında uzman Zor Kişilerle Başa Çıkma eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.
 • Zor Kişilerle Başa Çıkma eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikası veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi Nedir?

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi iletişim seviyenizi geliştiren, zor insanlarla iletişim kurmanızı onları anlamanızı sağlayan ve zor insanlarla iş yapabilmenizi sağlayan eğitimdir.


Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Zor Kişilerle Başa Çıkma Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne etkili iletişim kurmak isteyen, zor insanlarla empati yapmak ve daha anlaşılır olmak isteyen herkes katılabilir.


Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim.

 • İletişim ajanslarında
 • Çağrı merkezlerinde
 • Hastane ve kurumların iletişim bölümlerinde


Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi Online Sertifika

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Zor Kişilerle Başa Çıkma Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 

 

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitim sertifikası insanlarla iletişim kurarken daha anlayışlı ve profesyonel bir şekilde iletişim kurmamızı sağlar. Bu da iş bulma süreçlerinizde diğer rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olur.


Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikasıyla iletişim kurumlarında çalışabilir aynı zamanda zor olan anlaşmaları kolay hale getirebilir ve reklam ajansları gibi insanlarla sürekli iletişim kurmanızı gerektiren yerlerde çalışabilirsiniz.


Video Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

Video Online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Zor Kişilerle Başa Çıkma Kursu videolarını izleyebilirler. Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Zor Kişilerle Başa Çıkma kurumlara faydası şunlardır:

 • İletişim seviyelerinin artması,
 • Empati kurma,
 • Zor insanlarla iş ortaklığı yapabilme,
 • İkna yeteneğini ortaya çıkartma


Kurumlar İçin Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Zor Kişilerle Başa Çıkma Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi için size ulaşacaktır.


Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi Fiyatları

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Zor Kişilerle Başa Çıkma eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi ücretini etkilemektedir. Zor Kişilerle Başa Çıkma Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi Sınavı

Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Zor Kişilerle Başa Çıkma Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Zor İnsanların Kişilik Özellikleri
 • Ders 2 :
  Zor İnsan Tipleri
 • Ders 3 :
  Zor İnsanlarla Baş Etme Yolları

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

224 ₺ 163 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Satış Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4919 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:3
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:2 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet