Eğitim Ücreti

999 ₺ 899 ₺

Sertifikalar

 • Üniversite Sertifikası+0 ₺
 • Tüm Sertifikalar+0 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+0 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001 İstanbul Topkapı Üniversitesi

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Muhasebe & Finans Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3422 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:10 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet
Muhasebe & Finans Eğitimleri

Eğitime Genel Bakış

...Alanında uzman eğitmenimizin hazırladığı, en güncel ve en yeni bilgileri içeren Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi açtık. Bu fırsattan yararlanmak için hemen başvuru yapabilirsiniz.


Finans pek çok kişinin yaptığı ya da yapmak istediği güzel bir meslektir. Finansçı olarak çalışan ya da çalışmak isteyenler en çok yurtdışı çalışma olanaklarından yararlanmak isterler. Fakat bunun için uluslararası finans standartlarını bilmeleri gerekmektedir. 

O halde uluslararası finans standartlarını öğrenmek ve yetkinliğini belgelendirmek isteyenlere güzel bir haberimiz var. Alanında uzman eğitmenimizin hazırladığı, en güncel ve en yeni bilgileri içeren Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi açtık. Bu fırsattan yararlanmak için hemen başvuru yapabilirsiniz.


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Sertifika Programı’nın amacı, katılımcılara uluslararası finans standartlarını öğretmek ve yetkinliklerini belgelendirmektir.


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi ile Kazanımlarınız

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Finansın uluslararası standartlarını öğreneceksiniz.
 • Sahip olduğunuz sertifikalarla yetkinliğinizi belgelendireceksiniz.
 • Yurtdışı iş olanaklarını takip edebileceksiniz.
 • Hepsi ve daha fazlası Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimimizde!


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’nde Farkımız

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Uluslararası Finansal Raporlama Standartları eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Uluslararası Finansal Raporlama Standartları eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’nin yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Sertifika Programı’nın yanında finans programlarımızı tavsiye edebiliriz.

Uzman eğitmenimizle hazırladığımız Finansal Yönetim Eğitimi ihtiyaç duyduğunuz temeli size kazandıracaktır. Özellikle finans alanına yeni başlayan kişiler için oldukça yararlı bir eğitimdir.

Bunun dışında içinde muhasebenin de olduğu çok daha kapsamlı bir eğitim istiyorsanız Finans Sertifika Programları tam olarak istediğinizi verecektir.


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi Nedir?

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Kursu, finansal temeli olan ve bu işi yapan/yapmak isteyen kimselere uluslararası finans standartlarını öğretmektedir.


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimine katılım için cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Size iletilen gün ve saatte yayına bağlanarak Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’ne katılabilirsiniz.


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Finans ile ilgilenen ya da finans alanında çalışan herkes Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Sertifika Programı’na katılım sağlayabilir.


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Kursu ile yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarında iş imkânı bulabilirsiniz.


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi Online Sertifika

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi sertifikası, uluslararası finans standartlarını bildiğinizi ve yetkinliğinizi belgelendirmektedir.


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi sertifikasıyla dilediğiniz her ülkede finans standartları uzmanı olarak çalışabilirsiniz.


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’ne Katılım

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi web üzerinden yayınlanır. Bu nedenle Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. 

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. 

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’nin kurumlara faydası şunlardır:

 • Finans departmanınızda görev alan çalışanlarınızın uluslararası finans standartlarını öğrenmesini sağlarsınız.
 • Yurtdışı finans işleriyle ilgileniyorsanız kursu tamamlayan çalışanlarınız ile işlerinizi kolaylaştırırsınız.
 • Sistemimiz aracılığıyla programın katılımcılarının özgeçmişlerini ulaşabilirsiniz.

 

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. 

Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi başvuru formunu doldurarak Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi Fiyatları

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Uluslararası Finansal Raporlama Standartları eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. 

Sunulan imkânlar da Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi Sınavı

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Halil Karayıldırım

Halil Karayıldırım

 • 1 Eğitim
 • 12 Nisan 2022 17:38 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben SMMM, Eğitmen Halil Karayıldırım!

Uludağ Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü'nde ön lisans eğitimimi tamamladım. Lisans eğitimimi Trakya Üniversitesi İşletme Bölümü'nde yaptım. Marmara Üniversitesi Muhasebe Denetimi Bölümü'nde yüksek lisans yaptım.

Muhasebe Asistanı olarak başladığım kariyerimde Mali Müşavir Yardımcısı, Vergi Denetçisi, Baş Denetçi, Mali Danışman, Denetim Müdürü gibi pozisyonlarda çalıştım. İmalat, demir-çelik üretimi, otomobil, inşaat, hizmet sektörü, sigortacılık ve diğer sektörlerde faaliyet gösteren Türk kuruluşlarının ve yabancı yatırımlar şirketlerinde denetçi olarak görev aldım. UFRS ve Vergi muhasebesi çerçevelerine uygun olarak mali denetim alanlarında geniş deneyime sahibim.

Eğitim Kutusu'nda Uluslararası Finansal Raporlama Standartları Eğitimi vermekteyim.

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.