• Eğitimler
 • İletişim Eğitimleri

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi

 • 2 Saat
 • 1 Ders
 • 1236 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi

 • 2 Saat
 • 1 Ders
 • 1236 Kayıtlı Kişi

897 ₺ 642 ₺

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi
 • Elif Akçadağ
  Eğitmen

  Elif Akçadağ

 • Kategori İletişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Türkiye’de yaklaşık olarak 4 milyon işitme engelli vatandaşımız bulunmaktadır. Bir bankada çalışıyor veya banka ekibi yönetiyorsanız Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi almalısınız. 4 milyon portföye sahip bir banka ya da banka şubesi olmak ister misiniz?


Türkiye’de yaklaşık olarak 4 milyon işitme engelli vatandaşımız bulunmaktadır. Bir bankada çalışıyor veya banka ekibi yönetiyorsanız Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi almalısınız. 4 milyon portföye sahip bir banka ya da banka şubesi olmak ister misiniz? Her şeyi bir kenara bırakın, banka çalışanı olan 4 milyon potansiyel müşteriye ulaşabilmek ister misiniz? Kısa sürede bu portföyün bir kısmına sahip olabilirsiniz. Bankacılık İşaret Dili Eğitimimiz ile engelli vatandaşlarımıza yardımcı olacaksınız. Bankacılık İşaret Dili Eğitimimiz ile fark yaratmak için tek yapmanız gereken eğitime katılmaktır.


Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Banka çalışanlarının işitme engelli vatandaşlarla kurdukları iletişimin geliştirilmesi ve hizmet kalitesinin artırılması amaçlanmaktadır.


Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Her şeyden önce kişisel bir gelişim olarak Türk İşaret Dili bankacılık terimlerini öğreneceksiniz.

Engelli vatandaşlarımızla iletişim karacaksınız.

Engelli vatandaşlarımıza hizmet edeceksiniz ve bunun haklı gururunu yaşayacaksınız.

Kariyer olarak yeni kazanımlar elde edeceksiniz.

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikanızla bir adım önde olacaksınız.


Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nde Farkımız

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri eğitmeni ile çalışıyoruz.

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi Nedir?

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Daha fazla bireye ulaşmak ve sosyal olarak da topluma mesaj vermek, kurum kültürünü geliştirmek ve bunların sonucunda da marka bilinirliğini ve satışları artırmaktır.


Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Kendini bu alanda geliştirmek isteyen, iletişimi seven, daha fazla insan ile iletişim kurmak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Kısaca özetleyecek olursak bankacılık ve finans sektöründe iş fırsatları yakalayabilirsiniz.


Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi Online Sertifika

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


 


Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Aldığınız Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi ve uzmanlığınızı belgelemiş olan sertifikanız ile iş bulmanızı ya da mevcut işinizde yükselmenizi kolaylaştırmaktadır.


Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikasıyla bankacılık ve finans sektöründe iş fırsatları yakalayabilir ya da mevcut işinizde terfi alıp yükselebilirsiniz.


Video Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi

Video Online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Kursu videolarını izleyebilirler. Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri kurumlara faydası şunlardır: 

İşitme engelli bireylerle iletişimi geliştirmek ve hizmet kalitesini arttırmak,

Sosyal bir sorumluluk olması yönüyle de vizyoner bakış açısı ve kurum kültürünün gelişmesine katkıda bulunmak.

Daha fazla insana ulaşıp marka bilinirliliğini ve satışı arttırmak.


Kurumlar İçin Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi için size ulaşacaktır.


Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi Fiyatları

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi ücretini etkilemektedir. Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi Sınavı

Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

Elif Akçadağ

 • 4 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:13 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben İşaret Dili Eğitmeni Elif Akçadağ!

 

Anadolu üniversitesi sosyoloji bölümünden mezun oldum. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde sosyoloji alanında tezli yüksek lisans yapıyorum.

 

Kahramanmaraş Suzan ve Abdülhâkim Bilgili Halk Eğitim Merkezi’nde Türk İşaret Dili Eğitmeni olarak görev yaptım. Adliye, noter ve tapu gibi resmi kurumlarda Yeminli İşaret Dili Tercümanı olarak görev yapıyorum. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi işbirliği ile İşaret Dili İstiklal Marşı Çalışmaları ve Kahramanmaraş Belediyesi Engelliler Şube Müdürlüğü işbirliği ile okullarda engelliler ve iletişim konusunda seminer çalışmaları yapmaktayız. Yeditepe üniversitesi sosyal sorumluluk Zirvesi’nde 3 gün boyunca İşaret Dili Tercümanı olarak görev aldım. İstanbul Kent Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşaret Dili alanında misafir öğretim görevlisi olarak eğitimler verdim. BEGEP projesinde 2 gün boyunca işaret dili tercümanı olarak görev aldım. AB projelerinin online toplantılarında işaret dili tercümanlığı yaptım. Birleşmiş Milletler projelerinin online toplantılarında İşaret Dili Tercümanlığı yapmaktayım. Marmara Belediyeler Birliği’nin online urban forum etkinliğinde 3 gün boyunca canlı çeviri yaptım. İşitme Engelliler Federasyonu’nda Eğitim ve Proje Koordinatörü olarak görev yapmaktayım.

 

Eğitim Kutusu platformunda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Türk İşaret Dili Bankacılık Terimleri

·         Türk İşaret Dili Temel Seviye Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Elif Akçadağ

Elif Akçadağ

Sosyolog-İşaret Dili Eğitmeni
Eğitim Ücreti

897 ₺ 642 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+897 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İletişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1236 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:1
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:2 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet