• Eğitimler
 • Kişisel Gelişim Eğitimleri

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi

 • 3 Saat
 • 10 Ders
 • 4977 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi

 • 3 Saat
 • 10 Ders
 • 4977 Kayıtlı Kişi

193 ₺ 132 ₺

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi
 • Habibe Paşalı
  Eğitmen

  Habibe Paşalı

 • Kategori Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Tükenmişlik sendromu! Çağımızın en önemli hastalıklarından biridir. Bir kere pençesine düşünce kurtulmak zordur. Çalışmak istemezsiniz, ev işlerini yapmak istemezsiniz, kimseyi görmek istemezsiniz. Dahası eğlenmek bile istemezsiniz.


Tükenmişlik sendromu! Çağımızın en önemli hastalıklarından biridir. Bir kere pençesine düşünce kurtulmak zordur. Çalışmak istemezsiniz, ev işlerini yapmak istemezsiniz, kimseyi görmek istemezsiniz. Dahası eğlenmek bile istemezsiniz. 

Uzmanlar tükenmişlik sendromunu kişinin kendisinin çözmesinin mümkün olabileceğini söylemektedirler. Tabi ki destek almadan tamamen iyileşme mümkün olmamaktadır. Bizi sizin için bir destekçi hazırladık: Tükenmişlik Sendromu Eğitimi! Alanında uzman eğitmenimizin hazırladığı en güncel ve en yeni teknik ve uygulamaları barındıran Tükenmişlik Sendromu Kursumuzu kaçırmayın!


Tükenmişlik Sendromu Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Tükenmişlik Sendromu Kursu’nun amacı kişilerin yoğun iş tempolarından sıkılmalarını ve bu sıkılmalar sonucunda da stres ve depresyona yakalanmalarını önlemektir. 

Tükenmişlik sendromuyla başa çıkma süreçlerini katılımcılara aktarmaktır. Katılımcılar, tükenmişlik başta olmak üzere pek çok sıkıntıdan kurtulacaklardır. Böylece günlük yaşamı etkileyen olumsuz faktörlerden arınacaklardır. Özellikle hizmet sektörü çalışanları için bunlar önemli bir avantajdır. 


Tükenmişlik Sendromu Eğitimi ile Kazanımlarınız

Tükenmişlik Sendromu Kursu ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Tükenmişlik sendromunun ne olduğunu öğreneceksiniz.
 • Tükenmişlik sendromuyla başa çıkma yöntemlerini keşfedeceksiniz.
 • Depresyon ve tükenmişlik sendromu arasındaki farkları algılayabileceksiniz.
 • Sertifikanız özgeçmişinizde parlayacak ve sizi bir adım öne çıkaracak.
 • Hepsi ve daha fazlası Tükenmişlik Sendromu Sertifika Programımızda!

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi’nde Farkımız

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Tükenmişlik Sendromu Kursu’nu sunuyoruz.
 • Alanında uzman Tükenmişlik Sendromu eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Tükenmişlik Sendromu Sertifika Programı’na 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Tükenmişlik Sendromu Kursu’nda güncelleme yapıyoruz.
 • Tükenmişlik Sendromu eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Tükenmişlik Sendromu Kursu sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Tükenmişlik Sendromu Eğitimi Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi yanında önereceğimiz diğer eğitimler aşağıdaki gibidir:


Tükenmişlik Sendromu Eğitimi Nedir?

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Freudenberger tarafından tükenmişlik sendromu belirtilerine ilişkin çalışmalar yapılmıştır. Tükenmişlik Sendromu Kursu, Kişilerin yoğun stres ve depresyona maruz kalarak bunaldığı, işlerden sıkıldığı ve tükenmişlik hissettiği anlarda tükenmişlik sendromu ile nasıl baş edebileceğimizi aktarır. 

Özellikle hizmet sektöründe çalışan kişiler tükenmişlik sendromuna çoğunlukla yakalanmaktadırlar. Kendi ifadelerine göre, işte e posta atmada bile sıkıntı yaşamaktadırlar. Bahsi geçen bu konular bireyleri iş yaşamında olumsuz etkileyen faktörlerdir. 

Aynı zamanda sosyal çevre olarak da bireyler olumsuz etkilenmektedir. Özellikle uyku düzeninin değişmesi, üstesinden gelinmesi zor süreçlere yol açmaktadır. 

Tükenmişlik sendromu özellikle stres yüklü işlerde çalışan bireylerin sosyal hayatını da etkilemektedir. Stres altında kalan kişilerin sahip olduğu güven ve moral duygusunu kaybetmesi olumsuz davranışların ortaya çıkma nedeni olarak düşünülebilir. 

Tükenmişlik Sendromu Kursu, bahsedilen sorunları ortadan kaldırmak amacıyla oluşturulmuştur. Teknik olarak sıkıntıların ve bıkkınlığın üstesinden nasıl gelineceğini katılımcılarına aktarmaktadır. Kişi için önemli bir destek aracı olan eğitim programı, mutlaka yararlanılması gereken bir kaynaktır.


Tükenmişlik Sendromu Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Tükenmişlik Sendromu Kursu’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Tükenmişlik Sendromu Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.

Uzaktan eğitim modeli kullanıcılara önemli avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlara değinecek olursak, en önemli avantajın zaman yönetimi olduğunu belirtmek isteriz. Kendinizi ne zaman hazır hissederseniz o zaman kursunuza devam edebilirsiniz. Üstelik kaldığınız yerden…

Bunun size sağlayacağı en önemli avantaj, ders kaçırdım derdinin olmamasıdır. Sınıf içi eğitimlerde maalesef gidemediğiniz dersi kaçırmaktasınız. Genelde de derslerin telafisi olmamaktadır. Online eğitimde böyle bir sorun yoktur.

Diğer taraftan uzaktan eğitim maddi olarak da sizlere önemli avantajlar sunmaktadır. Sınıf içi kurslarda bir noktadan bir noktaya seyahat etmek zorundasınızdır. Bu da yol ücreti demektir. Ayrıca yeme-içme giderleriyle birlikte masraflarınız artmaktadır. 

Oysa uzaktan eğitimde konfor alanınızdan çıkmadan, ek maliyetleriniz olmadan sizlere eğitim hizmetleri sunmaktadır.


Tükenmişlik Sendromu Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

 • Yoğun stres altında olan kişiler
 • Çalıştığı yerde mobbinge uğrayan kişiler 
 • Tükenmişlik sendromundan kurtulmak isteyen kişiler
 • Bu konuda uzmanlaşmak isteyen kişiler


Tükenmişlik Sendromu Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Tükenmişlik Sendromu Kursu doğrudan iş imkânı sağlamamaktadır. İstihdamı destekleyici niteliğe sahiptir. Başvuracağınız işlerde size bir adım öne çıkaracaktır.


Tükenmişlik Sendromu Eğitimi Online Sertifika

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Tükenmişlik Sendromu Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Tükenmişlik Sendromu Kursu sertifikalarınızı alabilirsiniz. 

Tükenmişlik Sendromu Sertifika Programı basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Tükenmişlik Sendromu Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Tükenmişlik Sendromu Sertifika Programı sertifikası tükenmişlikle başa çıkma konusunda uzman olduğunuzu belgelendirir.


Tükenmişlik Sendromu Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Tükenmişlik Sendromu Sertifika Programı sertifikasıyla bir işe doğrudan girmeniz mümkün görünmemektedir. Fakat sertifikanın özgeçmişinizde bulunması size avantaj sağlayacaktır.


Video Online Tükenmişlik Sendromu Eğitimi

Video Online Tükenmişlik Sendromu Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Tükenmişlik Sendromu Kursu videolarını izleyebilirler. 

Tükenmişlik Sendromu Sertifika Programı videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Uzaktan eğitim modelinde hazırlanmış Tükenmişlik Sendromu Kursu’nun bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Tükenmişlik Sendromu Sertifika Programı videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Tükenmişlik Sendromu Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Tükenmişlik Sendromu kurumlara faydası şunlardır:

 • Tükenmişlik Sendromu ile başa çıkmanızı sağlar.
 • Kurum içi iletişimi güçlendirir.
 • İş işleyişinde hızlanmanızı sağlar.
 • Motivasyonunuzu arttırır.


Tükenmişlik Sendromu Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Tükenmişlik Sendromu Kursu’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Tükenmişlik Sendromu Sertifika Programı başvuru formu açılacaktır. 

Tükenmişlik Sendromu Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Tükenmişlik Sendromu Sertifika Programı için size ulaşacaktır.


Tükenmişlik Sendromu Eğitimi Fiyatları

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Tükenmişlik Sendromu eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Tükenmişlik Sendromu Kursu ücretini etkilemektedir. Tükenmişlik Sendromu Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Tükenmişlik Sendromu Eğitimi Sınavı

Tükenmişlik Sendromu Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Tükenmişlik Sendromu Sertifika Programı sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Tükenmişlik Sendromu Kursu sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Tükenmişlik Sendromu Sertifika Programı sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Tükenmişlik Sendromu Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Tükenmişlik Sendromuna Giriş
 • Ders 2 :
  Tükenmişlik Sendromu Nedir?
 • Ders 3 :
  Tükenmişlik Sendromu Klinik Çalışmaları
 • Ders 4 :
  Tükenmişlik Sendromu Belirtileri
 • Ders 5 :
  Tükenmişlik Sendromu Sebepleri
 • Ders 1 :
  Tükenmişlik Sendromu Evreleri
 • Ders 2 :
  Çalışma Ortamının Tükenmişlik Sendromu Üzerine Etkileri
 • Ders 3 :
  Tükenmişlik Sendromu Yaşayanların Ortak Özellikleri
 • Ders 4 :
  Tükenmişlik Sendromu İle Mücadele ve Baş Etme Yöntemleri
 • Ders 5 :
  Tükenmişlik Sendromu Eğitimi Final Sınavı

Habibe Paşalı

 • 21 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:19 tarihinden bu yana üye

Merhaba, Ben Yaşam Koçu, Eğitmen Habibe Paşalı! 


Eğitimci ve Profesyonel Koç’um. Eğitim Kutusu online eğitim portalında Bilinçaltı Temizliği ve EFT Tekniği, Kişilik Tipleri ve Enegram, Stres Yönetimi ve Kurumsal İletişim eğitimleri vermekteyim. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nden mezun oldum.


Takım Koçluğu, Yönetici Koçluğu, Kobi Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, İlişki Koçluğu yapmaktayım.


2015-2017 yılları arasında bir medikal firmada Satış Müdür’ü olarak çalıştım. 2010-2015 yılları arasında başka bir medikal firmada Eğitim Yöneticisi olarak çalıştım. 2001-2009 yılları arasında yine çeşitli medikal firmalarda Satış Temsilcisi olarak görev aldım.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:  

Eğiticinin Eğitimi

Durumsal Liderlik

Etkin Takım Çalışması

Koçluk, ICF Sola Unitas Coaching Academi

Bilgisayar Programları

Sunum Teknikleri

Toplu Tanıtım Müşteri Odaklı Satış Teknikleri

Elektronik Ortamda Müşteri İlişkileri Yönetimi

Etkili Sunum Teknikleri

Gruplara Satış Becerileri

Temel Satış Becerileri


Aşağıdaki kurs ve seminerlere katıldım: 

Satış Teknikleri Eğitimi, American Academi, Livcon Academi, Kemal İslamoğlu, Mümin Sekman;

Müşteri Odaklı Satış Teknikleri Eğitimi

Sunum Teknikleri Eğitimi

Etkili Vücut Dili Kullanma Eğitimi

Kişilik Analizi Eğitimi

Etkileme ve İkna Eğitimi

Satış ve Pazarlama Eğitimi

Medikal Eğitim

Merkezi Sinir Sistemi Eğitimi


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

Stres Yönetimi Eğitimi

Yaşam Koçluğu (Profesyonel Koçluk) Eğitimi

Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Bilinçaltı ve EFT Tekniği Eğitimi

Kişilik ve Enneagram Eğitimi

Kurumsal İletişim

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Habibe Paşalı

Habibe Paşalı

Profesyonel Koç - Uzman Eğitmen
Eğitim Ücreti

193 ₺ 132 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4977 Kişi
 • Modül:2
 • Ders:10
 • Sınav:1
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet