• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi

 • 2 Saat
 • 6 Ders
 • 2282 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi

 • 2 Saat
 • 6 Ders
 • 2282 Kayıtlı Kişi

448 ₺ 326 ₺

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi
 • Fergül Guyard
  Eğitmen

  Fergül Guyard

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Günümüzde gözlenen hızlı değişimler, birçok kurum ve kuruluşları uzun vadeli önlemler almaya itiyor. Bu bağlamda etkili bir kamu yönetimi gereksinimi doğuyor. 


Günümüzde gözlenen hızlı değişimler, birçok kurum ve kuruluşları uzun vadeli önlemler almaya itiyor. Bu bağlamda etkili bir kamu yönetimi gereksinimi doğuyor. Ayrıca birbiriyle tutarlılığı sağlanmış stratejik yaklaşımlar da bu savı destekliyor. Bu noktada yönetimin öncelikli görevi, insanları ortak amacı başarabilir duruma getirmektir. Bu vesileyle de süreci herkes için güçlü kılınması gerek. Bu süreç, herkes için olumlu dönüt vermeyebilir. Bu tür aksiliklere mahal vermemeniz adına sizler için Stratejik Düşünme Eğitimi’ni hazırladık! Bu eğitim sonunda gerek günlük hayatınızı gerekse iş süreçlerinizi sağlıklı bir şekilde yöneteceksiniz!


Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin amacı nedir? Hep birlikte inceleyelim. Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi, sizin doğru karar verebilmenizi amaçlar. Aynı zamanda bu kararlar doğrultusunda stratejik düşünme biçimini hayatınıza lanse etmeyi hedefler.


Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Eğitim sonrasında Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikası alacaksınız.

Stratejik düşünmeyi öğreneceksiniz.

Kişisel gelişiminize katkıda bulunacaksınız.


Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Eğitimi’nde Farkımız

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi eğitmeni ile çalışıyoruz.

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Nedir?

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi nedir? Sorusunu cevaplandıralım. Stratejik Düşünme Eğitimi, uygun kararlar verebilmeniz adına sizler için oluşturulmuş bir modüldür.


Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne kimler katılmalı? Sorusunu cevaplandıralım. Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne;

Stratejik düşünmek isteyenler,

Doğru ve yerinde kararlar vermek isteyen bireyler,

Kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyenler,

Eğitim sonunda alacağınız Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikasına sahip olmak isteyenler katılabilir.


Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi iş olanakları nelerdir? Hep birlikte keşfedelim. Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi size, çoğu süreçte doğru kararları almanızı hedefler. Dolayısıyla iş hayatınızda da ön planda olmanızı sağlar.


Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Online Sertifika

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


 


Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hep birlikte inceleyelim. Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikası, başarınızın ön gösterimi olarak tüm süreçlerinizde size eşlik eder.


Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusunu cevaplandıralım. Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla bu alana dair bilgi ve yeterliliğinizi ilgili yerlere sunabilirsiniz.


Video Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi

Video Online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu videolarını izleyebilirler. Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’nin faydaları nelerdir? Sorusunu cevaplandıralım. Stratejik Düşünme Teknikleri kurumlara faydası şunlardır:

Kurumsal bir kimlik olan Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikası alacaksınız.

Stratejik bir düşünce yapısına sahip olacaksınız.


Kurumlar İçin Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi için size ulaşacaktır.


Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Fiyatları.

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Stratejik Düşünme Teknikleri eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi ücretini etkilemektedir. Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi Sınavı

Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Stratejik Düşünme Teknikleri Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Stratejik Düşünme Teknikleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Neden Strateji
 • Ders 2 :
  Strateji Nedir
 • Ders 3 :
  Stratejik Düşünme
 • Ders 1 :
  Stratejik Yönetim
 • Ders 2 :
  Stratejik Planlama
 • Ders 3 :
  Strateji Tipleri

Fergül Guyard

 • 4 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:16 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Fergül Guyard.

 

1996 yılında Tevfik Fikret Lisesi, 2001 yılında Galatasaray Üniversitesi‘nden mezun oldum. 2002 yılında Université Paris Dauphine’de yüksek lisansımı tamamladım. Hollanda’da Design Thinking ve Customer Journey çalışmalarına katıldım ve eğitim aldım. Yurda döndükten sonra çalıştığım kurumlarda Design Thinking ve Customer Journey uygulamalarını gerçekleştirdim.

 

Yaklaşık 20 yıldır, yurtdışı da dâhil olmak üzere, kurumsal iş yaşamının içindeyim. E&Y Cap Gemini, Suez, Axa Sigorta gibi kurumlarda çalıştım. BNP Paribas Cardif’de Pazarlama Direktörlüğü ve İcra Kurulu üyeliği yaptım. NN Hayat Emeklilik şirketlerinde Proje Yönetimi, Stratejik Planlama, Kurumsal Satış, Pazarlama & Müşteri İletişim Merkezini yönettim. Çeşitli birimlerde orta ve üst düzey önemli görevler üstlendim.

 

SAFE (Scaled Agile Framework) sertifikasyonuna sahibim. Digital Squad kurmuş ve yönettim. Bunun yanında “open innovation” programlarını yönetip start-up oluşumların kurum içi entegrasyonlarını gerçekleştirdim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerini kurum ve bireylerle paylaşmaktayım.

 

Eğitim Kutusu online eğitim platformunda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Dijital Çağda Stratejik Düşünme

Fransızca

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Fergül Guyard

Fergül Guyard

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

448 ₺ 326 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2282 Kişi
 • Modül:2
 • Ders:6
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:2 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Başlangıç
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet