• Eğitimler
 • Satış Eğitimleri

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi

 • 1 Saat
 • 2 Ders
 • 3180 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi

 • 1 Saat
 • 2 Ders
 • 3180 Kayıtlı Kişi

244 ₺ 173 ₺

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori Satış Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Satışınızı arttırmak için bir kampanya yaptınız ve bunu nasıl anlatacağınızı bilmiyor musunuz? Peki, insanları nasıl bu konuşmayla ikna edeceğinizi? Bu eğitim tam size göre. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi kısa ve hap bilgilerden oluşan bir eğitimdir. Tam da istediğiniz cevapları hemen kullanabileceğiniz şekilde bu eğitimde bulacaksınız. Uyguladığınızda satış kampanyanızın başarısına başarı katacak ve kazancınızı katlayacaksınız. Haydi Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimimiz ile fark yaratmaya başlayın.


Satışınızı arttırmak için bir kampanya yaptınız ve bunu nasıl anlatacağınızı bilmiyor musunuz? Peki, insanları nasıl bu konuşmayla ikna edeceğinizi? Bu eğitim tam size göre. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi kısa ve hap bilgilerden oluşan bir eğitimdir. Tam da istediğiniz cevapları hemen kullanabileceğiniz şekilde bu eğitimde bulacaksınız. Uyguladığınızda satış kampanyanızın başarısına başarı katacak ve kazancınızı katlayacaksınız. Haydi Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimimiz ile fark yaratmaya başlayın.


Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nin amacı sizleri satış konusunda her açıdan yeterli hale getirmeyi hedefeler. Satış esnasında nelere dikkat etmeniz gerektiği, pazarlama stratejileri ile müşterilerinizin isteklerini tam yerine getirmenizi sağlar.


Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi ile Kazanımlarınız

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Sadece satışa odaklanmayıp müşteri portföyünüzü de daha iyi tanıyacaksınız.

Satış kampanyalarınızla müşterilerinizi daha kolay ikna edebilir hale geleceksiniz.

Satışlarınızda artış sağlayacaksınız.

Sahip olduğunuz Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikası ile fark yaratacaksınız.

Hepsi ve daha fazlası Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimimizde!


Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nde Farkımız

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim eğitmeni ile çalışıyoruz.

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi Nedir?

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi satış konusunda sizleri hep bir adım önde tutacak stratejilerin olduğu bir eğitimdir. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi ile ister bağlı olduğunuz şirketin isterseniz de kendi ürünlerinizi daha doğru bir strateji izleyerek pazarlayabilirsiniz.


Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunun cevaplandıralım. 

Satış alanında çalışanlar, 

Satışı kendine meslek edinmek isteyenler, 

Satış yönetimi bölümünde çalışanlar, 

Satış alanında kendini geliştirmek isteyenler.


Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Şirketlerin satış departmanlarında çalışabilir ya da şirketlerin satış departmanlarında yöneticilik yapabilirsiniz.


Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi Online Sertifika

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


 


Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikası satış alanında uzmanlaşmanızı sağlar.


Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikası ile satış alanındaki birçok işte çalışabilirsiniz. Kendi ürünlerinizi daha etkili bir şekilde pazarlayabilir ve doğru ikna yöntemleri ile müşteri sayınızı kolaylıkla arttırabilirsiniz.


Video Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi

Video Online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Kursu videolarını izleyebilirler. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim kurumlara faydası şunlardır: 

Satışlarınızda ve müşteri ilişkilerinizde hep bir adım önde olacaksınız.

Müşteri – satışçı ilişkilerinizi güçlendireceksiniz.

Doğru yöntemleri kullanarak müşteri çeşitliliğinizi arttıracaksınız.


Kurumlar İçin Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi için size ulaşacaktır.


Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi Fiyatları

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi ücretini etkilemektedir. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi Sınavı

Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Satış Kampanyası Konuşması
 • Ders 1 :
  İkna Anahtarları

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 161 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

244 ₺ 173 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Satış Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3180 Kişi
 • Modül:2
 • Ders:2
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:1 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet