• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Proje Yönetimi Eğitimi

 • 3 Saat
 • 5 Ders
 • 4857 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Proje Yönetimi Eğitimi

 • 3 Saat
 • 5 Ders
 • 4857 Kayıtlı Kişi

419 ₺ 299 ₺

Proje Yönetimi Eğitimi
 • Can Demirağ
  Eğitmen

  Can Demirağ

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Proje, bir ekibin, başlangıcı ve bitişi belirli bir süre ve sınırlı bir finansmanla yürütülen aracıdır. Bu bağlamda birtakım kaynaklar kullanılarak ve kalite göz önünde bulundurularak projeler hayata geçirilir. Bu esnada da olası riskler yönetilir. 


Proje, bir ekibin, başlangıcı ve bitişi belirli bir süre ve sınırlı bir finansmanla yürütülen aracıdır. Bu bağlamda birtakım kaynaklar kullanılarak ve kalite göz önünde bulundurularak projeler hayata geçirilir. Bu esnada da olası riskler yönetilir. 

Aynı zamanda proje yönetimi, tanımlanmış bir kapsamaya uygun amaç ve hedefler doğrultusunda yapılır. Projeye tek bir kişi ya da tek bir organizasyon birimi katılım sağlar. Bu sizi yanıltmasın! 

Projeye yalnızca tek değil, birçok organizasyon birimi dâhil olabilir. Tanımdan da anlayacağınız üzere proje, sınırlı bir zaman diliminde yapılır. Dolayısıyla proje yönetimini doğru yapılmalıdır. 

Bu aşamada yönetim sürecinde iplerin elinizde olması adına sizler için Proje Yönetimi Eğitimi hazırladık! Proje Yönetimi Kursumuz ile doğru ve etkili proje yönetimi yapacaksınız.


Proje Yönetimi Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Proje Yönetimi Eğitimi’nin amacı nedir? Hep birlikte inceleyelim. Proje Yönetimi Sertifika Programı, sizlerin bu süreci daha sağlıklı bir şekilde yönlendirebilmenizi amaçlar. Proje yönetimini eksiksiz yapmanın anahtarı eğitim almaktır.


Proje Yönetimi Eğitimi ile Kazanımlarınız

Proje Yönetimi Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Proje Yönetimi hakkında üst düzey bilgi sahibi olacaksınız.
 • Proje Yönetimi Kursu sertifikasıyla birlikte iş süreçlerinizi hızlandıracaksınız.
 • Proje yönetimi alanında yetkin ve bilgili olacaksınız.
 • Ürettiğiniz projelerle fark yaratacaksınız.
 • Proje alanları ve proje yönetim konusunda uzman olacaksınız.
 • Hepsi ve daha fazlasını Proje Yönetimi Sertifika Programımızı keşfedin!


Proje Yönetimi Eğitimi’nde Farkımız

Proje Yönetimi Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Proje Yönetimi Kursu’nu sunuyoruz.
 • Alanında uzman Proje Yönetimi eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Proje Yönetimi Sertifika Programı’na 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Proje Yönetimi Kursu’nda güncelleme yapıyoruz.
 • Proje Yönetimi eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Proje Yönetimi Kursu sertifikası veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın yanında önereceğimiz diğer eğitimler nelerdir inceleyelim. Proje yönetiminin en önemli unsurlarında biri hedeflemek ve hedefler doğrultusunda yönetmektir. Bunun için size Hedeflerle Yönetim Eğitimi önermekteyiz. 

Bunun dışında bir proje yöneticisinin sahip olması gereken en önemli özelliklerden biri liderliktir. Liderlik Eğitimi sizi ihtiyacınız olan yönetme bilgisiniz verecektir. Projenin son aşaması olan zamanın da teslim için de zamanı nasıl yöneteceğinizi öğrenmeniz için sizlere Zaman Yönetimi Eğitimi tavsiye ederiz.


Proje Yönetimi Eğitimi Nedir?

Proje Yönetimi Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım ve program hakkında bilgi verelim. Proje Yönetimi Sertifika Programı, sizler adına oluşturulmuş proje yönetim ve analizlerini öğreneceğiniz bir modüldür. Bu modül vesilesiyle ilgili kuruluşlarda faaliyet gösterebileceksiniz. 

Proje Yönetimi Kursu, Project Management Professional PMP katılmak isteyen bireyler için ön hazırlık niteliğindedir. Proje Yönetimi Kursu ile program proje işlerini yürütmede ön yükleme yapmış olacaksınız. Devamında kendinizi bu alanda geliştirebilirsiniz.


Proje Yönetimi Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Proje Yönetimi Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Proje Yönetimi Kursu’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Proje Yönetimi Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Proje Yönetimi Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Proje Yönetimi Eğitimi’ne kimler katılmalı? Sorusuna açıklık getirelim. Proje Yönetimi Kursu’na;

 • Kendini bu alanda geliştirmeyi hedefleyen bireyler,
 • Proje Yönetimi ve analizi yapmak isteyen kişiler,
 • Bu alanda yetkinlik ve başarı elde etmek isteyenler,
 • Eğitim sonunda Proje Yönetimi Kursu sertifikası alarak geleceğine yatırım yapmak isteyenler bu eğitime katılabilir.


Proje Yönetimi Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Proje Yönetimi Eğitimi iş olanakları nelerdir? Hep birlikte keşfedelim. Proje Yönetimi Sertifika Programı vasıtasıyla ilgili kuruluşlarda faaliyet gösterebilirsiniz. 

Günümüzde değeri daha da artan Proje Yönetimi konusu, oldukça rağbet görüyor. Dolayısıyla alakadar olunan kuruluşlara başvuruda bulunabilirsiniz. 

Proje Yönetimi Sertifika Programı sonrası proje yaşam döngüsü nedir biliyor olacaksınız. Bir projeyi nasıl yöneteceğinizi baştan tasarlayabileceksiniz. Burada bir ayrım eğitim genel bilgileri vermektedir. 

Siz ilgilendiğiniz sektöre yönelik olarak araştırma ve ön çalışmalar yapmaya devam etmelisiniz. Çünkü sektör, spesifik dediğimiz özel bilgi alanlarına girmektedir. 

Her bireyin çalıştığı sektör farklı olduğu için proje yönetimi de farklılık göstermektedir. Bazı sektörler için asgari 35 saat proje yönetimi dersleri almak gerekirken bazı sektörlerde 2 saat bazıların da ise aylarca eğitim almak gerekmektedir. Bu nedenle bilgi alanları ve proje yönetim süreçlerini iyi çalışmalısınız. Bir diğer konu bazı sektörler için yüzde 80 devam etmek için yeterliyken bazıları için tamamlama süresi yüzde 100’dür.


Proje Yönetimi Kursu Online Sertifika

Proje Yönetimi Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Proje Yönetimi Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Proje Yönetimi Sertifika Programı sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 

 

Proje Yönetimi Kursu basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Proje Yönetimi Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Proje Yönetimi Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hep birlikte inceleyelim. Proje Yönetimi Sertifika Programı Sertifikası, iş süreçlerinizi hızlandırır. Yetkinlik ve başarınızın göstergesi olan Proje Yönetimi sertifikanızı ilgili yerlerde kullanabilirsiniz.


Proje Yönetimi Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Proje Yönetimi Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusunu cevaplandıralım. Proje Yönetimi sertifikasıyla birçok farklı kuruluşun ilgili yerlerine başvuruda bulunabilirsiniz.


Video Online Proje Yönetimi Eğitimi

Video Online Proje Yönetimi Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Proje Yönetimi Kursu videolarını izleyebilirler. Proje Yönetimi Kursu videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 

Uzaktan eğitim modeliyle üretilen Proje Yönetimi Sertifika Programının bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Proje Yönetimi Sertifika Programı videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Proje Yönetimi Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Proje Yönetimi Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Proje Yönetimi kurumlara faydası şunlardır:

Kurumsal Kimlik konumunda olan Proje Yönetimi Sertifika Programı sertifikası sahibi olacaksınız.

Proje Yönetimi konusunda ilgili kuruluşlarda faaliyet gösterebileceksiniz.

Eğitim sonunda Proje Yönetimi Kursu sertifikasını alarak gerekli yerlerde kullanabileceksiniz.


Kurumlar İçin Proje Yönetimi Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Proje Yönetimi Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Proje Yönetimi Kursu’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Proje Yönetimi Kursu başvuru formu açılacaktır. 

Proje Yönetimi Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Proje Yönetimi Sertifika Programı için size ulaşacaktır.


Proje Yönetimi Eğitimi Fiyatları

Proje Yönetimi Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Proje Yönetimi eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Proje Yönetimi Sertifika Programı ücretini etkilemektedir. Proje Yönetimi Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Proje Yönetimi Eğitimi Sınavı

Proje Yönetimi Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Proje Yönetimi Kursu sertifikasına sahip olmak için sertifika sınavına girmek zorundasınız. Sınavı geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. 

Sınav hazırlığı için dersleri eksiksiz takip etmeniz yeterlidir. Sınavda başarılı olamamanız durumda Proje Yönetimi Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Proje Yönetimi Kursu sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Proje Yönetimi Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir. PMP sertifika sahibi olmak için aldığınız sertifikayı kullanabilirsiniz.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Proje Yönetimine Genel Bakış
 • Ders 2 :
  Proje Yönetimi Bilgi Alanları
 • Ders 3 :
  Proje Yönetiminin Organizasyondaki Yeri
 • Ders 4 :
  Proje Yönetimi Süreç Grupları
 • Ders 5 :
  Özet

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

419 ₺ 299 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim SertifikasıÜcretsiz
 • Üniversite SertifikasıÜcretsiz
 • Tüm SertifikalarÜcretsiz
 • Eğitim Dijital SertifikasıÜcretsiz
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001 İstanbul Topkapı Üniversitesi

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4857 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:5
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet