• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı

 • 4 Saat
 • 16 Ders
 • 3031 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı

 • 4 Saat
 • 16 Ders
 • 3031 Kayıtlı Kişi

888 ₺ 672 ₺

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Holding CEO’ları, genel müdürler, direktörler… Aslına bakıldığında hepsi birer duayen ve zirvede görünürler. Ancak hepsinin yanında onları zirveye taşıyan asistanları veya sekreterleri bulunur. Siz de bu zirvedeki insanlar ile aynı yolda yürümek, kariyerinizi zirveye çıkarmak ister misiniz?


Holding CEO’ları, genel müdürler, direktörler… Aslına bakıldığında hepsi birer duayen ve zirvede görünürler. Ancak hepsinin yanında onları zirveye taşıyan asistanları veya sekreterleri bulunur. Siz de bu zirvedeki insanlar ile aynı yolda yürümek, kariyerinizi zirveye çıkarmak ister misiniz? En yeni ve güncel bilgilerle bezenmiş Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programımız tam size göre. Zirveye tırmanmak için yola çıkmanın tam zamanı!


Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nın Amacı Nedir?

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nın amacı nedir birlikte inceleyelim. Özellikle üst düzey yöneticilerin asistanlığını yapmak isteyenlerin bilgilerini zirveye çıkarmak için kurgulanmış bir eğitimdir. Tam bir asistan olmanız ve gelirinizi arttırmanız için gereken tüm bilgileri sizlere vermek amacıyla oluşturulmuştur.


Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı ile Kazanımlarınız

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı ile kazanımlarınız şunlardır:

Üst düzey yönetim ilişkileri uzmanı olacaksınız

Kendinizin ve yöneticilerinizin programlarını tam ve eksiksiz yöneteceksiniz.

Kariyer olarak Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı ile yeni hedeflere ulaşacaksınız.


Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Eğitimi’nde Farkımız

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı eğitmeni ile çalışıyoruz.

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Nedir?

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı nedir sorusunu cevaplandıralım. Sizlerin Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı konusundaki yetkinliğinizi belgelendiren programdır.


Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Gereksinimleri Nelerdir?

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na Kimler Katılmalı?

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

Yönetici asistanlığı yapmak isteyen

Yönetici asistanlığı yapmakta olan ve gelişmek isteyen

Bu alanlarda yeni iş imkanlarına sahip olmak isteyen


Herkes bu programa katılmalıdır.


Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı İş Olanakları Nelerdir?

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarında çalışabilirsiniz.


Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Online Sertifika

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


 


Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Sertifikası Ne İşe Yarar?

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim.

İş görüşmelerinizde sizleri rakiplerinizden bir adım öne çıkarır.

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Sertifikası ile yeni bir meslek edinmiş olursunuz.

Geniş bir iş olanağı bulunan Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı konusunda yetkinliğinizi belgelendirmiş olursunuz.


Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Profesyonel Sekreter veya Yönetici Asistanı olarak kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör firmalarında çalışabilirsiniz.


Video Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı

Video Online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı videolarını izleyebilirler. Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nın bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nın Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nın faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’nın kurumlara faydası şunlardır:

Sekreter veya Yönetici Asistanlarınızın gelişimine katkı sağlamış olursunuz.

Yetkinliği artan Sekreter veya Yönetici Asistanlarınızdan daha fazla performans alırsınız.


Kurumlar İçin Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı başvuru formu açılacaktır. Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı için size ulaşacaktır.


Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Fiyatları

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı ücretini etkilemektedir. Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Sınavı

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Sekreterin Tanımı
 • Ders 2 :
  Sekreterin Görevleri ve Sınıflandırılması
 • Ders 3 :
  Sekreterin Sınıflandırılması 2 ve Nitelikleri
 • Ders 4 :
  Sekreterin Özellikleri
 • Ders 1 :
  Zaman Yönetimi
 • Ders 2 :
  Rutinler Oluşturma ve Hedef Belirleme
 • Ders 3 :
  Protokol Kuralları
 • Ders 4 :
  Tanışma ve Tanıştırılma, Görgü Kuralları
 • Ders 1 :
  Cep Telefonlarıyla Yapılacak İletişimlerde Uyulması Gereken Kurallar ve İmaj Yönetimi
 • Ders 2 :
  İletişim Yönetimi
 • Ders 3 :
  İletişim Yönleri ve İletişim Şekilleri
 • Ders 4 :
  Empati ve Temsil Sistemleri
 • Ders 1 :
  İletişimde Sen Dili Ben Dili ve Toplantı Yönetimi
 • Ders 2 :
  Problem Çözme Teknikleri
 • Ders 3 :
  Seyahat Yönetimi ve Dosyalama Arşivleme Yönetimi
 • Ders 4 :
  Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı Final Sınavı

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

888 ₺ 672 ₺

QNB Finansbank Dijital Köprü
Üyelerine Özel

888 ₺ 470.4 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim SertifikasıÜcretsiz
 • Üniversite SertifikasıÜcretsiz
 • Tüm SertifikalarÜcretsiz
 • Eğitim Dijital SertifikasıÜcretsiz
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3031 Kişi
 • Modül:4
 • Ders:16
 • Sınav:1
 • Toplam Süre:4 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet