• Eğitimler
 • Satış Eğitimleri

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi

 • 9 Saat
 • 50 Ders
 • 1712 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi

 • 9 Saat
 • 50 Ders
 • 1712 Kayıtlı Kişi

897 ₺ 642 ₺

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori Satış Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

... Bizlerin de ekip olarak edindiğimiz ve başarılarımızı artırmamıza vesile olan Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimimize katılarak üst seviye bir satışçı olacaksınız. Eğitim sonunda aldığınız sertifikalarla yeteneklerinizi ve bilginizi belgelendireceksiniz.


Satış benim işim, ben bu işte gerçekten iyiyim! Kendimi geliştirirsem, iyi bir eğitim alırsam üst seviye bir satışçı olacağımdan eminim! Böyle diyorsanız sizlere Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimimizi tavsiye ediyoruz. Alanında uzman eğitmenimizin hazırladığı Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimimiz, yeni ve kullanılabilir bilgileri içeren en kapsamlı satış eğitimidir. Bizlerin de ekip olarak edindiğimiz ve başarılarımızı artırmamıza vesile olan Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimimize katılarak üst seviye bir satışçı olacaksınız. Eğitim sonunda aldığınız sertifikalarla yeteneklerinizi ve bilginizi belgelendireceksiniz.


Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Amacı Nedir?

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’nin amacı nedir sorusunu cevaplandıralım. Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi, kişilerin ve kurum çalışanlarının satış becerilerini arttırmaktadır. Kişilerin günümüz şartlarında değişen satış süreçlerine daha hâkim olmasını sağlamak Profesyonel Satış Teknikleri eğitiminin temel amacıdır. Kurumların değişen satış şartlarına hâkim olması gerekir. Bu eğitim tam olarak bunu sağlamayı ve satışı profesyonel anlamda öğretmeyi amaçlamaktadır.


Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Günümüz müşterileri ile daha kolay iletişim kuracaksınız.

Satış süreçlerini daha kolay yöneteceksiniz.

Satış kapama tekniklerine en güncel halde hâkim olacaksınız.

Tam bir satışçı olacak ve başarınıza başarı katacaksınız.

Profesyoneller satışı nasıl yönetiyor en yeni bilgilerle öğreneceksiniz.


Tüm bunların yanında Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi ile CV’nizde gözle görülür bir fark yaratacaksınız. İnsan kaynakları tercih edilme performansınızı arttıracaksınız. Daha kolay iş bulabileceksiniz.


Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’nde Farkımız

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Profesyonel Satış Teknikleri eğitmeni ile çalışıyoruz.

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Profesyonel Satış Teknikleri eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Nedir?

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi nedir sorusunu cevaplayalım. Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi satış işini tüm süreçleriyle inceleyen bir eğitimdir. Değişen jenerasyon ve teknolojiye uygun olarak hazırlanmıştır. Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi kişilerin ve kurumların kendilerini geliştirmesi için tasarlanmış, ayrıntılı bir eğitimdir. Satış süreçleri, ayrı ayrı incelenmiş ve irdelenmiş olup en güncel bilgileri içeren bir eğitimdir. Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi satış işinde başarılı olmak isteyen, kazancını arttırmak isteyen ve günümüze uyarlanmış satış süreçlerini öğrenmek isteyen herkes için tasarlanmış bir eğitimdir.


Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte inceleyelim. Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’ni almak isteyen herkes eğitime katılabilir. Gereksiniminiz sadece telefon, tablet, bilgisayar ve internet bağlantısıdır. Eğitim için herhangi bir seviye aranmaz. Satış işiyle uğraşan her seviyedeki kişi veya kurum bu eğitimi alabilir. 


Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’ne kimler katılmalı liste halinde görelim.

Kendini geliştirmek isteyen

Satış işiyle ilgilenip başarılı olmak isteyen

Satış yöneticisi olup ekibini yetiştirmek isteyen

Güncel satış tekniklerini kullanmak isteyen

Satış gelirlerini arttırmak isteyen

Satış işinde kariyer yapmak isteyen


Herkes Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’ne katılmalıdır.


Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi iş olanakları nelerdir keşfedelim. Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’nin iş olanakları çok geniştir. Geçmişten günümüze satış tüm iş kollarında ve iletişimde temel unsurdur. Bu nedenle Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’nin her sektörde başarı getirmesi söz konusudur. İş yaşamının tümünde Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi ile kariyer yapabilir, kariyerinizi geliştirebilirsiniz. Güncellenen içerikleriyle sürekli olarak gelişime açık bir süreç içerisinde devam eden eğitimimiz sizlere basamakları hızlıca atlatacaktır.


Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Online Sertifika

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Online Sertifika içeren bir eğitimdir. Online sertifikanızı, öğrenci panelinizden kolayca tüm sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda eğitim sonundaki sınavı geçtikten sonra tarafınıza basılı sertifikanız da ulaştırılacaktır.


Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar öğrenelim. Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla daha kolay iş bulabilir, satış işinde uzmanlığınızı ispatlayabilirsiniz. İş arayışında olanlar CV’lerine ekleyerek rakiplerinden bir adım daha öne geçebilir. Böylece iş bulmak için bir adım daha önde olabilirsiniz.


Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz şimdi de bu konuyu inceleyelim. Satış işi çok geniş olanaklara sahiptir. Bu nedenle Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Sertifikanızla kolaylıkla iş bulabilir ve satışla ilgili herhangi bir kurumda çalışabilirsiniz. Kısaca örnek vermek gerekirse

Mağazacılık

Otomotiv

Sağlık

Teknoloji


Alanlarında kolaylıkla iş bulmanızı sağlar.


Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi videolu olarak hemen alabileceğiniz şekilde sistemimizde mevcuttur. Dilediğiniz an eğitime başlayabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi sınavını geçerek sertifikanızı talep edebilirsiniz. Böylece dilediğinizde eğitimi bitirme ve Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’ne katılma özgürlüğüne kavuşursunuz. 


Kurumlar İçin Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar İçin Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’nin faydaları nelerdir liste halinde görelim.

Kuruma özel Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi içeriği oluşturulması

Satış süreçlerinin kuruma özel olarak düzenlenmesi

Satışçıların ve satış ekiplerinin motivasyonunu arttırması

Kurum işleyişine özel örnek satış vakaları ve örnek uygulamalar

Satış ekibinin ve satışçılarının performansında hissedilebilir derecede artış sağlanması

Yeni ekiplerin tecrübe paylaşımıyla satışta daha tecrübeli hale getirilmesi


Kurumlar için Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’nin faydaları olarak sayılabilir.


Kurumlar İçin Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar İçin Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hemen inceleyelim. Sistemimizde bulunan kurumsal eğitim sayfasına giriniz. Burada istemiş olduğunuz Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’ni bulunuz. Talep et butonuna tıklayınız. Gerekli bilgileri ve Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi talep içeriklerini doldurunuz. Bu kadar kolay bir şekilde Kurumlar için Profesyonel Satış Eğitimi’ne başvurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçeceklerdir.


Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Fiyatları

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi fiyatları, içerik ve süreye göre birçok kurumda farklılık göstermektedir. Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi fiyatları üniversite onaylı sertifika isteyip istemediğinize göre fark etmektedir. Ancak Eğitim Kutusu içerisinde bulunan Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’nin en güncel ve kapsamlı içeriklerden oluştuğunu unutmadan alım yapmanızı önermekteyiz. Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi herhangi bir yerden almadan önce lütfen eğitmen CV’sine ve eğitim içeriğine dikkat ederek değerlendirme yapınız.


Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Sınavı

Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi sınavı eğitmenimiz tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Sadece slaytlar içerisinde bulunan bilgilere dair bir sınav değildir. Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi sınavı:

Konu irdeleme gücünüzü

Verilen bilgilerin değerini ve etkisini

Eğitmenin dinlenip dinlenmediğini

Sizi başarıya götüren bir eğitim olup olmadığını

Ölçen bir sınavdır. 


Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi sınavındaki sorular tamamen özgün hazırlanmıştır. Sınavı geçen katılımcılar gerçek anlamda kendilerine fayda yaratacak bilgilerle donatılmış demektir. Ayrıca sınav sonunda Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi transkriptinizi de kolaylıkla alabilirsiniz. Transktip için sertifika talep etme zorunluluğu bulunmaktadır.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Satış Nedir
 • Ders 2 :
  Satışın Aşamaları
 • Ders 3 :
  Satışta İlk Cümle
 • Ders 4 :
  İhtiyaç İncelemesi
 • Ders 5 :
  Demo Denetme
 • Ders 6 :
  Satış Kapatma İşlemi
 • Ders 7 :
  İtirazlar
 • Ders 8 :
  Bir Satışçı Olmak 1
 • Ders 9 :
  Bir Satışçı Olmak 2
 • Ders 10 :
  Müşteri Bulmak
 • Ders 11 :
  Satış İknasının 10 Kuralı
 • Ders 12 :
  İkna Teknikleri
 • Ders 13 :
  Satışta Değişimler
 • Ders 1 :
  İletişimin Tanımı
 • Ders 2 :
  Sosyal Stiller KırmızI Profil
 • Ders 3 :
  Kırmızı Profilin Kişilik Özellikleri ve Motivasyon Unsurları
 • Ders 4 :
  Kırmızı Profil Geri Bildirim Teknikleri Sarı Profile Giriş
 • Ders 5 :
  Sarının Özellikleri Motive Eden Faktörler ve Geri Bildirim Teknikleri
 • Ders 6 :
  Yeşil Profil Özellikleri Motive Eden Faktörler
 • Ders 7 :
  Mavi Profile Giriş
 • Ders 8 :
  Mavi Profili Motive Eden Faktörler ve Geri Bildirim Yöntemleri
 • Ders 9 :
  İletişim Öğeleri ve Beden Dili 1
 • Ders 10 :
  İletişim Öğeleri ve Beden Dili 2
 • Ders 11 :
  Empatik İletişim ve Çatışma Çözme Yöntemleri
 • Ders 12 :
  Görsel ve İşitsel Temsil Sistem
 • Ders 13 :
  Temsil Sistemleri İşitsel Kinestetik
 • Ders 14 :
  Kurum İçi İletişimde Kullandığımız Kimlikler
 • Ders 15 :
  Kurumsal İletişim
 • Ders 1 :
  Giriş
 • Ders 2 :
  İkna Kavramı
 • Ders 3 :
  Etki Taktikleri
 • Ders 4 :
  Şirketlerde İkna
 • Ders 5 :
  Liderlik ve İkna
 • Ders 6 :
  Kişilik ve İkna
 • Ders 7 :
  İkna Edici Mesaj
 • Ders 8 :
  İknaya Direnme
 • Ders 9 :
  İkna Edici Konuşma
 • Ders 10 :
  Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim
 • Ders 11 :
  Final
 • Ders 1 :
  Sosyal Stillere Giriş
 • Ders 2 :
  Sarı Kişilik Tipleri 1
 • Ders 3 :
  Sarı Kişilik Tipleri 2 ve Mavi Kişiliğe Giriş
 • Ders 4 :
  Mavi Kişilik ve Kırmızı Kişiliğe Giriş
 • Ders 5 :
  Kırmızı Kişilik ve Yeşil Kişiliğe Giriş
 • Ders 6 :
  Yeşil Kişilik ve Ortak Profiller
 • Ders 7 :
  Ortak Profiller 2 Enegrama Giriş
 • Ders 8 :
  Duygusal Merkezli Kişilik Tipleri
 • Ders 9 :
  Zihinsel Merkezliler Fiziksel Merkezlilere Giriş
 • Ders 10 :
  Fiziksel Merkezliler 2
 • Ders 11 :
  Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi Final Sınavı

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 161 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

897 ₺ 642 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim SertifikasıÜcretsiz
 • Üniversite SertifikasıÜcretsiz
 • Tüm SertifikalarÜcretsiz
 • Eğitim Dijital SertifikasıÜcretsiz
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Satış Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1712 Kişi
 • Modül:4
 • Ders:50
 • Sınav:1
 • Toplam Süre:9 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet