• Eğitimler
 • Bilişim Eğitimleri

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi

 • 3 Saat
 • 9 Ders
 • 4782 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi

 • 3 Saat
 • 9 Ders
 • 4782 Kayıtlı Kişi

673 ₺ 479 ₺

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori Bilişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Her insan bir çocuktur mantığıyla bir şeyler öğretmeye ne dersiniz? Eğitimi bir oyuna dönüştürmek kadar keyifli ne olabilir ki? Oyunlaştırma Eğitimi ile bu sandığınızdan çok daha kolay. Artık eğitimler birer sorumluluk olmaktan çıkacak. Eğlence ve boş zaman değerlendirme aktiviteleri gibi istenen süreçler olacak. Bu eğitim modelini oluşturanlar vazgeçilmez eğitmenler olacaklar. Üstelik Oyunlaştırma Eğitimi’ni alanlar bu konuda hemen her eğitim kurumunda iş bulabilecek. Haydi mesleki gelişimine bir yenisini ekle, daha çok kazan.


Her insan bir çocuktur mantığıyla bir şeyler öğretmeye ne dersiniz? Eğitimi bir oyuna dönüştürmek kadar keyifli ne olabilir ki? Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi ile bu sandığınızdan çok daha kolay. Artık eğitimler birer sorumluluk olmaktan çıkacak. Eğlence ve boş zaman değerlendirme aktiviteleri gibi istenen süreçler olacak. Bu eğitim modelini oluşturanlar vazgeçilmez eğitmenler olacaklar. Üstelik Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’ni alanlar bu konuda hemen her eğitim kurumunda iş bulabilecek. Haydi, mesleki gelişimine bir yenisini ekle, daha çok kazan.


Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi amaçlarından ilki öğrenme durumunu gerçekleştirecek kişileri öğrenmeye motive etmek ve bunun sonucunda öğrenmeyi eğlenceli hale getirmeyi öğretmektir. İkinci bir amaç ise kişilerin öğrenmeye istekli olmalarını sağlamaktır. Bütün bunların neticesinde kişilerin gönüllü olarak kalıcı öğrenmeler kazanması amaçlanmaktadır.


Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi ile Kazanımlarınız

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi ile kazanımlarınız şunlar:

İnsan doğasındaki sosyalleşme, başarma, öğrenme, rekabet gibi isteklerin yapısını öğreneceksiniz.

İnsanları öğrenmeye zorlanmadan kendi arzularıyla süreçlere dâhil etmeyi başaracaksınız. 

En sıkıcı eğitimleri dahi Oyunlaştırma (Gamification) yöntemi ile eğlenceli hale getireceksiniz. 

Eğitim alma konusunda tercih edilme oranınızı olumlu yönde etkileyeceksiniz.

Hepsi ve daha fazlası Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimimizde!


Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’nde Farkımız

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Oyunlaştırma (Gamification) eğitmeni ile çalışıyoruz.

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Oyunlaştırma (Gamification) eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi Nedir?

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Oyunlaştırma, motivasyon ve eğlence oluşumu sağlayan, insanların mutluluk hormonu salgılamasına vesile olan özelliklerini, yaşamdaki hedeflere ulaşılması için kullanılmasıdır. Motivasyon yöntemleri, geleneksel olmaktan çıkıp kişilerin günlük yaşantılarından tutun da iş dünyalarının ve firmaların düzenli olmayan yönetimsel ve kurumsal yaşamlarının her alanında kullanılabilecek bir yöntemdir. Oyun ve Oyunlaştırma (Gamification) aynı ifadeler değildir. Bu iki kelime haz ve keyif konusunda aynı duyguyu vermiş olsa dahi amaç olarak bütünüyle birbirinden farklı iki kavramdır. Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi, ihtiyaç belirlemesinden, çözüm tasarlaması, hedef tanımlamasına ve son analizlere kadar baştan sona bütün süreçlerin başarıya ulaşması için gereken tüm bilgileri bünyesinde barındırır. Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi sayesinde tüm eğitimler ilgi çekici hale getirilebilir.


Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Oyunlaştırma (Gamification) Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’ne eğitim vermekte olan çeşitli kurum ve kuruluşlardaki eğitmenler, eğitimlerini monoton ve sıkıcı olmaktan çıkarıp eğlenceli ve tercih edilebilir kılmak isteyen eğitmenler ve etkili eğitim vermek isteyen bireyler katılabilirler.


Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’ni alan katılımcılarımız herhangi bir eğitim kurumundaki eğitimleri oyunlaştırabilirler. Bu da bireylere ek bir iş olarak da istihdam sağlar. Aynı zamanda katılımcılar, iş başvurularında bulunduklarında bu yetenekleriyle bir adım öne çıkacaklardır.


Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi Online Sertifika

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Oyunlaştırma (Gamification) Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


 


Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi sertifikasına sahip bireyler, eğitimleri oyunlaştırarak monoton ve sıkıcı olmaktan çıkmış eğitimler vereceklerini belgelendirmiş olurlar.


Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Oyunlaştırma Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi sertifikasına sahip bireyler bu belgeye sahip olduklarını özgeçmişlerinde belirttikleri takdirde rakiplerine karşı bir sıfır önde olacaklardır.


Video Online Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi

Video Online Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Oyunlaştırma (Gamification) Kursu videolarını izleyebilirler. Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Oyunlaştırma (Gamification) kurumlara faydası şunlardır: Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi kişilere analitik düşünme yeteneği kazandırarak bu bireyleri ve çalıştıkları kurumları alanlarında bir adım öne çıkarmayı sağlar. Kurum ve kuruluşlar çalışanlarının problem çözme becerileri gelişmiş ve çözüme daha kolay ulaşabilen bireylerden oluşmalarını isterler. Bunlar da Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’ne katılan bireylerin kazanımlarındandır.


Kurumlar İçin Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Oyunlaştırma (Gamification) Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi için size ulaşacaktır.


Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi Fiyatları

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Oyunlaştırma (Gamification) eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi ücretini etkilemektedir. Oyunlaştırma (Gamification) Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi Sınavı

Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Oyunlaştırma (Gamification) Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Oyunlaştırma (Gamification) Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Oyunlaştırmaya Giriş
 • Ders 2 :
  Tanımlar
 • Ders 3 :
  E-Öğrenme Nedir?
 • Ders 4 :
  Eğitimde Oyunlaştırma
 • Ders 5 :
  Oyunlaştırmanın Kullanım Alanları
 • Ders 6 :
  Oyunlaştırma Tasarımı
 • Ders 7 :
  Oyun Unsurları Hiyerarşisi
 • Ders 8 :
  Oyunlaştırmada Motivasyon
 • Ders 9 :
  Oyunlaştırma Final

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 160 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

673 ₺ 479 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim SertifikasıÜcretsiz
 • Üniversite SertifikasıÜcretsiz
 • Tüm SertifikalarÜcretsiz
 • Eğitim Dijital SertifikasıÜcretsiz
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Bilişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4782 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:9
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet