• Eğitimler
 • İnsan Kaynakları Eğitimleri

Mülakat Teknikleri Eğitimi

 • 2 Saat
 • 5 Ders
 • 2213 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Mülakat Teknikleri Eğitimi

 • 2 Saat
 • 5 Ders
 • 2213 Kayıtlı Kişi

356 ₺ 265 ₺

Mülakat Teknikleri Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Birini işe almanız gerekli. Nasıl bulacağım? Bulduktan sonra ne soracağım? Uygun aday olduğuna nasıl karar vereceğim? Bu sorular uzar gider. Belki de tek şansınızı yanlış adayı işe alarak kullanabilirsiniz. Peki, doğru adayı, doğru işe nasıl yerleştireceğiz? Doğru soruları doğru teknikleri nasıl kullanacağı. Hepsi ve daha fazlası Mülakat Teknikleri Eğitimimiz içerisinde. Artık daha doğru ve daha uygun adaylarla çalışma şansınız olacak. En yeni ve güncel tekniklerle bundan sonra daha iyi bir İnsan Kaynakları Uzmanı olacaksınız. Fırsat çok yakınınızda.


Birini işe almanız gerekli. Nasıl bulacağım? Bulduktan sonra ne soracağım? Uygun aday olduğuna nasıl karar vereceğim? Bu sorular uzar gider. Belki de tek şansınızı yanlış adayı işe alarak kullanabilirsiniz. Peki, doğru adayı, doğru işe nasıl yerleştireceğiz? Doğru soruları doğru teknikleri nasıl kullanacağı. Hepsi ve daha fazlası Mülakat Teknikleri Eğitimimiz içerisinde. Artık daha doğru ve daha uygun adaylarla çalışma şansınız olacak. En yeni ve güncel tekniklerle bundan sonra daha iyi bir İnsan Kaynakları Uzmanı olacaksınız. Fırsat çok yakınınızda.


Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Mülakat Teknikleri Eğitimi Programı insan kaynakları çalışanlarını işe alım süreçlerinde geliştirmeyi ve bu alanda çalışmak isteyen bireyleri uzmanlık seviyesinde yetiştirmeyi amaçlamaktadır. İşe alım sürecinden aday kriterlerinde yapılan hatalara kadar büyük bir eğitim programıyla katılımcılara tüm detayların aktarılması hedeflenmiştir.


Mülakat Teknikleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

Mülakat Teknikleri Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

İşe alım sürecinde doğru soruları sorabileceksiniz.

Etkili mülakatlar yapabileceksiniz.

Adayın bilgi ve profilini analiz doğru analiz edecek becerilerinizi geliştireceksiniz.

Gelecekteki çalışanları seçmedeki başarıları için kritik öneme sahip olduklarının farkına varacaksınız. 

Program, katılımcılara konuşmanın kilit noktalarını ve bunların nasıl kullanılabileceklerini seçmek için gereken temel bilgi ve becerilerle donanacaksınız.


Mülakat Teknikleri Eğitimi’nde Farkımız

Mülakat Teknikleri Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Mülakat Teknikleri Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Mülakat Teknikleri eğitmeni ile çalışıyoruz.

Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Mülakat Teknikleri Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Mülakat Teknikleri eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Mülakat Teknikleri Eğitimi Nedir?

Mülakat Teknikleri Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Mülakat Teknikleri Eğitimi, işe alım süreçlerinde görevli olan insan kaynakları uzmanları, bu süreçle ilgili görev yapmakta olan diğer çalışanlar ve bunun yanında mülakat süreçlerinde görev almak isteyen adaylara yönelik bir eğitimdir. İnsan kaynakları alanının en önemli maddesini oluşturan mülakat teknikleri bütün yönleriyle profesyonel şekilde öğrenilmelidir.


Mülakat Teknikleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Mülakat Teknikleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Mülakat Teknikleri Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Mülakat Teknikleri Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Mülakat süreçlerinde görev almak isteyen bireyler, mülakat süreci konusunda kendini geliştirmek isteyen insan kaynakları uzmanları ve işe alım süreçlerinde görev alan kişiler Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne katılabilirler.


Mülakat Teknikleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Mülakat Teknikleri Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Mülakat Teknikleri Eğitimi ile birlikte bireyler kendi alanlarında gelişmekte ve uzmanlaşmaktadırlar. Bu da bireyleri İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışabilmeleri konusunda istihdam sağlar. Aynı zamanda bireylere bunun gibi birçok alan için de istihdam sağlar.


Mülakat Teknikleri Eğitimi Online Sertifika

Mülakat Teknikleri Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Mülakat Teknikleri Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


 


Mülakat Teknikleri Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Mülakat Teknikleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne katılan bireyler sınavlarda göstermiş olduğu başarıdan dolayı sertifika alarak bu başarılarını belgelendirmiş olurlar. Bu başarı belgesi kişilerin kazanımlarını ispat etmeye yarar.


Mülakat Teknikleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikası ile İnsan Kaynakları Uzmanı olarak veya benzeri bir meslek dalında çalışılabilecek firmalara iş başvurularında bulunulabilir.


Video Online Mülakat Teknikleri Eğitimi

Video Online Mülakat Teknikleri Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Mülakat Teknikleri Kursu videolarını izleyebilirler. Mülakat Teknikleri Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Mülakat Teknikleri Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Mülakat Teknikleri kurumlara faydası şunlardır: 

Doğru pozisyona doğru kişiyi seçebileceksiniz.

Doğru personel tercihleriyle şirketinizi geliştireceksiniz.


Kurumlar İçin Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Mülakat Teknikleri Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Mülakat Teknikleri Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Mülakat Teknikleri Eğitimi için size ulaşacaktır.


Mülakat Teknikleri Eğitimi Fiyatları

Mülakat Teknikleri Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Mülakat Teknikleri eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Mülakat Teknikleri Eğitimi ücretini etkilemektedir. Mülakat Teknikleri Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Mülakat Teknikleri Eğitimi Sınavı

Mülakat Teknikleri Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Mülakat Teknikleri Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Mülakat Teknikleri Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Mülakat Teknikleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Özgeçmiş İnceleme
 • Ders 2 :
  Görüşme Planlaması ve Çeşitleri
 • Ders 3 :
  Görüşme Teknikleri
 • Ders 4 :
  Soru Sorma Teknikleri
 • Ders 5 :
  Mülakat Süreci

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

356 ₺ 265 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2213 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:5
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:2 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet