• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Liderlik ve İkna Eğitimi

 • 1 Saat
 • 1 Ders
 • 3483 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Liderlik ve İkna Eğitimi

 • 1 Saat
 • 1 Ders
 • 3483 Kayıtlı Kişi

244 ₺ 173 ₺

Liderlik ve İkna Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Liderlik özelliklerinizi geliştirmek ve ikna etmede etkin olarak kullanmak ister misiniz? Liderlik kabiliyetinin ve ikna gücünün kişisel özelliklerinizde bir araya gelmesinin size sağlayacağı faydaları bir düşünün. 


Liderlik özelliklerinizi geliştirmek ve ikna etmede etkin olarak kullanmak ister misiniz? Liderlik kabiliyetinin ve ikna gücünün kişisel özelliklerinizde bir araya gelmesinin size sağlayacağı faydaları bir düşünün. Yeterince düşündükten sonra bunu gerçekten istediğinize karar verirseniz Liderlik ve İkna Eğitimimizi edinin. Liderlik ve İkna Eğitimimiz, alanında uzman eğitmenimizin hazırladığı, günümüz konjonktürünü içeren kapsamlı bir eğitimdir. Liderlik kabiliyetine ve ikna gücüne sahip olmak için Liderlik ve İkna Eğitimimizden faydalanabilirsiniz.


Liderlik ve İkna Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Liderlik ve İkna Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Liderlik ve İkna Eğitimi’nin amacı, Liderlik ve İkna Eğitimi’ni alan liderlerin yönetmekte olduğu şirketi, ürünleri, rakip şirketleri ve hareketleri ile ilgili bilgi sahibi olmaları gerektiği bilinci kazandırılmasıdır. Bu bilince sahip olan lider katılımcılar, ikna becerilerini kişi ve kurumlara karşı da kullanabileceklerdir.


Liderlik ve İkna Eğitimi ile Kazanımlarınız

Liderlik ve İkna Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

İş ve özel yaşamınızda avantaj sağlayacaksınız.

Kişisel ve kurumsal anlamda kendinizi geliştireceksiniz.

Liderlik ve stratejik ikna becerileri kazanacaksınız.

İş dünyasındaki faaliyetlerinizi ikna becerileriyle birleştireceksiniz.

Liderlik kabiliyetine ve ikna gücüne sahip olacaksınız.


Liderlik ve İkna Eğitimi’nde Farkımız

Liderlik ve İkna Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Liderlik ve İkna Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Liderlik ve İkna eğitmeni ile çalışıyoruz.

Liderlik ve İkna Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Liderlik ve İkna Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Liderlik ve İkna eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Liderlik ve İkna Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Liderlik ve İkna Eğitimi Nedir?

Liderlik ve İkna Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Liderlik becerilerinde en önemli olgulardan biri ikna etmedir. Çoğu yönetici ikna etmenin bu denli önemli olduğunu bilmese de bu durum değişmemektedir. Birçok yönetici ikna yöntemlerini profesyonel olarak uygulamayı doğru bulmaktadır. Bu uygulamalar şirketlerin performanslarında gözle görülür bir artış sağlanmaktadır.


Liderlikte ikna, vizyonu, liderin ekibine ve karşı tarafa aktarabilmektir. Liderin çalışanlarına neyi ne için yaptığını ve neden yapılması gerektiğini yansıtabilmesi gerekir.


Liderlik ve İkna Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Liderlik ve İkna Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Liderlik ve İkna Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Liderlik ve İkna Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Liderlik ve İkna Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Liderlik ve İkna Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

Şirket yöneticileri ve şirket yöneticisi olmak isteyenler

Ekip liderleri ve ekip lideri olmak isteyenler

Liderlik ve ikna konularında kendini geliştirmek isteyenler


Liderlik ve İkna Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Liderlik ve İkna Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Liderlik ve İkna Eğitimi, lider özellikli kişileri işe almak isteyen birçok firmada iş imkânı sağlar.


Liderlik ve İkna Eğitimi Online Sertifika

Liderlik ve İkna Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Liderlik ve İkna Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Liderlik ve İkna Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


 


Liderlik ve İkna Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Liderlik ve İkna Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Liderlik ve İkna Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim.

Liderlik ve İkna Eğitimi sertifikasına sahip olup iş başvurusunda bulunan katılımcılar, diğer katılımcılara göre ön plana çıkacaklardır. Şirketler bünyelerinde çalıştıracakları kişilerin kendilerini geliştirmiş olmalarını isterler. 


Liderlik ve İkna Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Liderlik ve İkna Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Liderlik ve İkna Eğitimi sertifikası alan katılımcıların yaptığı iş başvuruları, rakiplerine oranla insan kaynakları uzmanını daha çok etkileyecektir.


Video Online Liderlik ve İkna Eğitimi

Video Online Liderlik ve İkna Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Liderlik ve İkna Kursu videolarını izleyebilirler. Liderlik ve İkna Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Liderlik ve İkna Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Liderlik ve İkna Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Liderlik ve İkna Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Liderlik ve İkna Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Çeşitli kurum ve kuruluşlar Liderlik ve İkna Eğitimi’ni alan kişilerle çalışmak isterler. Bunun nedeni ise katılımcıların bu eğitimden sonra kazanmış olacakları liderlik ve ikna becerilerini kullanarak kurum ve kuruluşlarının gelişiminde etkili olmalarını istemeleridir.


Kurumlar İçin Liderlik ve İkna Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Liderlik ve İkna Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Liderlik ve İkna Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Liderlik ve İkna Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Liderlik ve İkna Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Liderlik ve İkna Eğitimi için size ulaşacaktır.


Liderlik ve İkna Eğitimi Fiyatları

Liderlik ve İkna Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Liderlik ve İkna eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Liderlik ve İkna Eğitimi ücretini etkilemektedir. Liderlik ve İkna Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Liderlik ve İkna Eğitimi Sınavı

Liderlik ve İkna Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Liderlik ve İkna Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Liderlik ve İkna Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Liderlik ve İkna Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Liderlik ve İkna Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Liderlik ve İkna Eğitimi

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 160 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

244 ₺ 173 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+244 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3483 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:1
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:1 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Başlangıç
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet