• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Liderlik Eğitimi

 • 6 Saat
 • 3 Ders
 • 2338 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Liderlik Eğitimi

 • 6 Saat
 • 3 Ders
 • 2338 Kayıtlı Kişi

673 ₺ 479 ₺

Liderlik Eğitimi
 • Hakan Okay
  Eğitmen

  Hakan Okay

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Liderlik! Günümüzde liderliğin, anlamı değişmiş ve önemi artmıştır. Çünkü liderlik, yöneticilik değildir ve yöneticilikten farklı üslup ve yöntemler kullanmaktadır.


Liderlik! Günümüzde liderliğin, anlamı değişmiş ve önemi artmıştır. Çünkü liderlik, yöneticilik değildir ve yöneticilikten farklı üslup ve yöntemler kullanmaktadır. Liderlik üzerine araştırmalar yapan akademisyenler, iyi bir liderin öncelikle kendini geliştirmesi ve eğitim alması gerektiğini tespit etmişlerdir. Çünkü attığınız her adımın, duruşunuzun ve kararlarınızın farkında olmalısınız. Doğuştan gelen yeteneklerinizi, öğrenilebilir yeteneklerle desteklemelisiniz. Etkili bir lider olmak ve sonuç odaklı çalışmak için Liderlik Eğitimi'mizden faydalanın ve siz de farkınızı ortaya koyma fırsatı edinin!


Liderlik Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Liderlik Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Liderlik, çeşitli eğitimler alınarak geliştirebilir. Liderlik Eğitimi’nin amacı bu kişilik özelliğinin gelişmesini sağlamaktır. Liderlik Eğitimi’ni alıp kendini geliştiren katılımcılar, topluluk arasında liderlik özellikleri ile öne çıkarlar.


Liderlik Eğitimi’nin amaçlarından bazıları da şunlardır:

Liderlik yapmakta olan kişilerin performanslarında artış sağlamak, 

Liderlerin ekiplerinin moral ve motivasyonunu yüksek tutmasını sağlamak

Ekiplerin sorunları çözmeleri için cesaretlendirmelerini sağlamaktır.


Liderlik Eğitimi ile Kazanımlarınız

Liderlik Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Etkili lider nasıl olunur keşfedecek ya da eksiklerinizi gidereceksiniz.

Genel liderlik özelliklerinizi geliştireceksiniz.

Ekibinize karşı olan davranışlarınızı profesyonelleştireceksiniz.

Kişi ve kurumlara karşı olan davranışlarınızda liderlik özelliklerinizle ön plana çıkacaksınız.

Liderlik özelliklerinizi iş ve sosyal hayatınıza aktif olarak entegre edeceksiniz.


Liderlik Eğitimi’nde Farkımız

Liderlik Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Liderlik Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Liderlik eğitmeni ile çalışıyoruz.

Liderlik Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Liderlik Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Liderlik eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Liderlik Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Liderlik Eğitimi Nedir?

Liderlik Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Liderlik Eğitimi kişilerin bireysel özellikleri, davranış ve yetenekleri ölçümlemesi ile idare taktiklerini kullanılabilmesidir. Kurumsal yönetimler artık geleneksel olmanın dışına çıkarak yeni ve modern yönetim çeşitleri uygulamaya başlamıştır. Bu yenilik toplum genelindeki sınırlamaları ortadan kaldırmıştır. Aynı zamanda yeni yönetim teknikleri geliştirmeye gerek duyulmuştur. Liderlik Eğitimi katılımcılara liderlik konusunda belirli kazanımlar da sağlamaktadır.


Liderlik, kişilerde doğuştan gelen bir özellik olabileceği gibi Liderlik Eğitimi’ne katılım sağlayarak da oluşabilir. Bu, kurs ile katılımcılarımız lider olmaya yönelik olan çalışmalarında olumlu yönde etkilenmektedir.


Liderlik Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Liderlik Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Liderlik Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Liderlik Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Liderlik Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Liderlik Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

Şirket sahipleri,

Şirketlerin yönetici ve yönetici adayları,

Kişisel gelişimlerine katkı sağlamak isteyenler,

Marka temsilcileri,

İş arayışında olan kişiler,

Ekip liderleri ve ekip lideri olmak isteyenler,

Yeni mezunlar,

İş kurmak isteyenler,

Kendini geliştirmek isteyen öğrenciler.


Liderlik Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Liderlik Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Liderlik Eğitimi’ni almış olan ve bu eğitimin sınavında başarı göstermiş olan katılımcılar, şirketlerde genel müdürlük, ekip liderliği ya da yöneticilik gibi mesleklerde çalışma olanaklarını arttırmış olurlar. 


Şirketler genellikle iş başvurularında Liderlik Eğitimi sertifikası gibi sertifikalara sahip kişilere öncelik tanımaktadırlar.


Liderlik Eğitimi Online Sertifika

Liderlik Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Liderlik Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Liderlik Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


 


Liderlik Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Liderlik Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Liderlik Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Liderlik Eğitimi sertifikası, sizleri yapmış olduğunuz iş başvurularındaki değerlendirmelerde öne çıkaracaktır. Bu gibi sertifikalar almanız, sizi her anlamda olumlu yönde etkileyecektir. Liderlik Eğitimi sertifikası alarak firmalara kendi alanınızdaki görevlerinizi liderlik özelliğinizle tamamlayabileceğinizi gösterebilirsiniz.


Liderlik Eğitimi sertifikası kendinizi ve karşınızdaki kişileri daha iyi tanımanızı ve liderlik özelliklerini bunları göz önünde bulundurarak uygulamanızı sağlar. 


Liderlik Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Liderlik Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Liderlik Eğitimi sertifikası alan katılımcılar; ekip liderliği, genel müdürlük veya yöneticilik gibi alanlarda iş başvurusunda bulunulabilirler. 


Video Online Liderlik Eğitimi

Video Online Liderlik Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Liderlik Kursu videolarını izleyebilirler. Liderlik Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Liderlik Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Liderlik Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Liderlik Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Liderlik Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Liderlik Eğitimi alan katılımcılar, kurumları kendi alanlarında ileri seviyeye taşımada yardımcı olur. Bu kişiler kurumlardaki faaliyetlerde liderlik becerilerini kullanarak kendi bünyesindeki ekipleri de aynı disiplinde çalışmaya teşvik edeceklerdir.


Kurumlar İçin Liderlik Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Liderlik Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Liderlik Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Liderlik Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Liderlik Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Liderlik Eğitimi için size ulaşacaktır.


Liderlik Eğitimi Fiyatları

Liderlik Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Liderlik eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Liderlik Eğitimi ücretini etkilemektedir. Liderlik Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Liderlik Eğitimi Sınavı

Liderlik Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Liderlik Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Liderlik Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Liderlik Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Liderlik Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Liderliğe Giriş
 • Ders 2 :
  Liderliği Geliştiren Kuramlar
 • Ders 3 :
  Liderin Takım Çantası

Hakan Okay

 • 2 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:21 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Akademisyen ve Eğitmen Hakan OKAY!

 

Vefa Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü ile İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nü tamamladım. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi ve Organizasyon Ana Bilim Dalı’nda Yüksek Lisansımı tamamladım.

 

1979 yılında üniversite sıralarında iken yarı zamanlı olarak perakende satış yaparak iş hayatıma başladım. Üniversite öğrenimimden sonra bir süre bir seyahat acentesinde Satış Temsilcisi olarak çalıştım. 1985-2013 yılları arasında kişisel bakım sektörü ve giyim sektöründe Ürün Müdürü, Satış Müdürü ve Pazarlama Müdürü olarak görev yaptım.

 

Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi MBA programında, öğretim görevlisi olarak “Stratejik Pazarlama Uygulamaları”, “Marka Yönetimi”, “Perakende Yönetimi”, “Kişisel Satış Teknikleri” ve “CRM – Müşteri İlişkileri Yönetimi” dersleri vermekteyim. İstanbul Aydın Üniversitesi Lisans Üstü Eğitim Enstitüsü İşletme Programında Doktoranttır.

 

İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi, İletişim Sanatları Bölümünde, Öğretim Görevlisi olarak “Marka Yönetimi” ve “Pazarlama” dersleri vermekteyim.

 

Üniversitelere ve çeşitli kongrelere “Konuk Konuşmacı” olarak katılmaktayım. “Pazarlama, Kurumsal ve Kişisel Satış Teknikleri” konularında eğitimler vermekte ve çeşitli dergilere aynı konularda makaleler yazmaktayım.

 

T.C. Adalet Bakanlığı İstanbul Adliyesi, Sınai ve Fikri Haklar Mahkemesinde “Bilir Kişi” olarak görev yapmaktayım.

 

Yayımlanmış 5 kitabım bulunmaktadır.

 

Eğitim Kutusu’nda üst düzey yönetim, liderlik, iletişim, satış, ekip yönetimi gibi birçok konuda masterclass eğitimler vermekteyim

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Hakan Okay

Hakan Okay

Yazar, Eğitim Profesyoneli - Profesyonel Eğitmen
Eğitim Ücreti

673 ₺ 479 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2338 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:3
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet