• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

 • 2 Saat
 • 6 Ders
 • 2208 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

 • 2 Saat
 • 6 Ders
 • 2208 Kayıtlı Kişi

335 ₺ 239 ₺

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi
 • Can Demirağ
  Eğitmen

  Can Demirağ

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Sizlerin işini kolaylaştırmak adına Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi hazırladık. Alanında uzman eğitmenimizin içeriğini hazırladığı ve uzman kadromuzun, yeni teknolojilerimizi kullanarak ürettiği Küçük İşletme Yönetimi Kursu ile ihtiyacınız olan bilgileri keşfedeceksiniz.


İşletme yönetmek! Bildiğiniz gibi zor bir süreçtir. Bir işletme, ister küçük olsun ister büyük olsun yönetmesi kolay değildir. Herkesin aklında küçük işletmelerin kolay yöneteceğine dair fikir vardır. Ancak bu böyle değildir. Uzmanlar işletmenin türü ve hacmi ne olursa olsun yöneticilerin mutlaka eğitim alınması gerektiğini vurgulamaktadırlar.


Sizlerin işini kolaylaştırmak adına Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi hazırladık. Alanında uzman eğitmenimizin içeriğini hazırladığı ve uzman kadromuzun, yeni teknolojilerimizi kullanarak ürettiği Küçük İşletme Yönetimi Kursu ile ihtiyacınız olan bilgileri keşfedeceksiniz.


Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Küçük İşletme Yönetimi Kursu’nun, küçük işletme sahibi olan ya da olmak isteyen katılımcıların bilgi ve yetkinliklerini artırmaktır.


Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi ile Kazanımlarınız

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • İşletme yönetimi hakkında bilgileneceksiniz.
 • Küçük hacimli işletmelerin nasıl yönetileceğini keşfedeceksiniz.
 • Öğrendiğiniz bilgiler size ışık tutacak.
 • Dilerseniz kendi işinizi kuracak, dilerseniz bir işletmede çalışabilirsiniz.
 • Hepsi ve daha fazlası Küçük İşletme Yönetimi Kursumuzda!


Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’nde Farkımız

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’ni sunuyoruz.
 • Alanında uzman Küçük İşletme Yönetimi eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.
 • Küçük İşletme Yönetimi eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Küçük İşletme Yönetimi Kursu sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi Nedir?

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Küçük İşletme Yönetimi Kursu, küçük işletme yönetimi ile ilgili olarak katılımcılarını bilgilendirmektedir. Küçük işletme sahibi olan ya da olmak isteyen kişiler eğitime katılmaktadır.


Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Küçük İşletme Yönetimi Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Küçük İşletme Yönetimi Sertifika Programı’na dileyen herkes herhangi bir ön şart olmaksızın katılım sağlayabilirler. Küçük işletme sahibi olabilirsiniz, küçük işletme sahibi olmak isteyebilirsiniz. Her durumda Küçük İşletme Yönetimi Kursu size önemli bilgiler sağlayacaktır.


Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Küçük İşletme Yönetimi Sertifika Programı’nı tamamlayarak küçük işletme açabilir, dilerseniz küçük işletmelerde yönetici olarak çalışabilirsiniz.


Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi Online Sertifika

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Küçük İşletme Yönetimi Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi sertifikalarınızı alabilirsiniz. 

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Küçük İşletme Yönetimi Sertifika Programı sertifikası, küçük işletme yönetiminde yetkin olduğunuzu belgelendirmektedir.


Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Küçük İşletme Yönetimi Sertifika Programı sertifikasıyla dilerseniz kendi işinizi kurabilir, dilerseniz küçük işletmelerde yönetici olarak çalışabilirsiniz.


Video Online Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

Video Online Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Küçük İşletme Yönetimi Kursu videolarını izleyebilirler. Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 

Video online Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Küçük İşletme Yönetimi Kursu’nu tamamlayan katılımcılara sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Küçük İşletme Yönetimi Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi için size ulaşacaktır.


Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi Fiyatları

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Küçük İşletme Yönetimi eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi ücretini etkilemektedir. Küçük İşletme Yönetimi Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi Sınavı

Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Küçük İşletme Yönetimi Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  İşletme Tanımı
 • Ders 2 :
  Kuruluş ve Fizibilite Çalışmaları
 • Ders 3 :
  İşletmelerin Hukuksal Yapıları
 • Ders 4 :
  Büyüklüklerine Göre Şirketler
 • Ders 5 :
  Kobiler
 • Ders 6 :
  Yeni Yönetim Yaklaşımları

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

335 ₺ 239 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim SertifikasıÜcretsiz
 • Üniversite SertifikasıÜcretsiz
 • Tüm SertifikalarÜcretsiz
 • Eğitim Dijital SertifikasıÜcretsiz
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001 İstanbul Topkapı Üniversitesi

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2208 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:6
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:2 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet