• Eğitimler
 • Kişisel Gelişim Eğitimleri

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi

 • 10 Saat
 • 2 Ders
 • 236 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi

 • 10 Saat
 • 2 Ders
 • 236 Kayıtlı Kişi

999 ₺ 359 ₺

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi
 • Hakan Tekcandan
  Eğitmen

  Hakan Tekcandan

 • Kategori Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Kriz sürecinin doğru şekilde yönetilmesi, krizi fırsata çevirebilme yeteneği kazandırılması ve kriz oluşumunun algılanması iş hayatında kişi ve kurumların hedeflerine ulaşmalarında kolaylık sağlamak isteyenler için oluşturulmuş bir eğitimdir.


Kriz! Bu, en çok korktuğunuz olumsuz durumlardan biridir. Çünkü nereden geldiğini asla bilemezsin. Her afet senaryosu için ayrı bir plan hazırlamalısınız. Uzmanlar, krize hazırlanan şirket ve kişilerin krizi fırsata çevirerek daha güçlü adımlarla yollarına devam ettiğini belirtiyor. Uzmanlar, krizlerin fırsata dönüşebileceğini, aslında her krizin bir fırsat yarattığını söylüyor. Eğitimlerin krizlere hazırlanmak ve krizleri fırsata dönüştürmek için size rehberlik etmesini istiyorsanız, kriz yönetimi eğitim tekniklerimizden yararlanın! Krizleri en az hasarla atlatmanın yollarını bulmak ve krizleri fırsata çevirmek için kriz yönetimi teknikleri eğitimimize katılın!


Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’nin amacı; kriz anında nasıl davranılması gerektiğinin öğrenilmesidir. Krizi fırsata çevirmeyi ve kriz oluşumlarını önceden algılamayı sağlamaktır.


Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Kriz yönetiminin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Yapılan yanlışların örneklerle keşfedeceksiniz. 

Krizleri, henüz oluşmadan önce öngörebileceksiniz.

Krizi nasıl fırsata çevireceğinizi öğreneceksiniz.


Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’nde Farkımız

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman eğitmenler ile çalışıyoruz.

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Kriz Yönetimi eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Kriz Yönetimi Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi Nedir?

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Krizler, sosyal ve siyasal birçok alan başta olmak üzere günlük yaşantımızda da karşımıza çıkmaktadır. Bu krizlerin doğurabileceği olumsuz sonuçlar olduğu gibi fırsata çevirebileceğimiz sonuçları da olabilir. Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi kişilerin günlük yaşamında ve kurumsal iletişimlerinde etkili olan bir kurstur.


Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Kriz Yönetimi Teknikleri videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Kriz yönetimini öğrenmek isteyen bireyler, çeşitli kurumlarda yönetici olanlar, yönetici olmak isteyenler ve personeller bu kursa katılabilir. Kriz yönetimini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilen kişilere istihdam sağlamak isteyen şirketlerde çalışmak isteyenler ve iş bulma imkânlarını genişletmek isteyenler katılabilir.


Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Kriz sürecinin doğru şekilde yönetilmesi, krizi fırsata çevirebilme yeteneği kazandırılması ve kriz oluşumunun algılanması iş hayatında kişi ve kurumların hedeflerine ulaşmalarında kolaylık sağlar. Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’ni tamamlayan kişilerin kurumlar tarafından işe alınma olasılığı artmakla beraber kurumsal iletişimleri içerisinde de etkili rol alacaktır.


Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi Online Sertifika

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Kriz Yönetimi Teknikleri Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


 


Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Katılımcılar Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi sonucunda aldıkları eğitim sertifikası ile özgeçmişlerine değer katmış olurlar. İşe alım süreçlerinde öne çıkarlar.


Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi sertifikası ile kriz yönetimi alanında kendini geliştirmiş yönetici veya yönetici yardımcısı arayan işletmelerde çalışma olasılığınızı arttırabilirsiniz. Bunun yanı sıra kriz yönetiminizi kontrol edebiliyor olmanız sizlere farklı iş imkânları da sunacaktır.


Video Online Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi

Video Online Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Kriz Yönetimi Teknikleri Kursu videolarını izleyebilirler. Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Kriz yönetimi süreci iyi yürütülmediği zamanlarda sektörel gerilemelere, iflaslara ve kişiler arası değer kaybına neden olur. Bu süreç Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi alan kişiler tarafından doğru biçimde yönetildiğinde ise bu kayıp ve gerilemeler yaşanmaz.


Kurumlar İçin Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Kriz Yönetimi Teknikleri Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi için size ulaşacaktır.


Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi Sınavı

Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Kriz Yönetimi Teknikleri Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Kriz Yönetimi Teknikleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.


Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Kriz Faktörleri
 • Ders 2 :
  Krizi Nasıl Yönetebiliriz?

Hakan Tekcandan

 • 3 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:22 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Hakan TEKCANDAN!

 

Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum. Oxford Business School’da Leadership and Managment MBA, Cambridge Judge Bussiness School MPhil in Management eğitimleri aldım.

 

Kapalıçarşı’da satış yaparak başladığım kariyerimde yaklaşık olarak 30 yıldır satış-pazarlama yapmaktayım. Çalıştığım kurumlarda; Mağaza Müdürü, Satış Danışmanı, Aktif Satış Danışmanı, Bölge Satış Sorumlusu, Bölge Satış Koordinatörü, Satış Müdürü, Filo Satış Müdürü, Genel Müdür, Kurumsal Satış Müdürü, Türkiye Satış Müdürü, Üst Düzey Yönetici olarak çalıştım. Satış yönetim, müzakere, telemarketing danışmanlıkları ve eğitimleri verdim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitleri vermekteyim:

·         Satış Uzmanlığı

·         Telemarketing

·         Eğiticinin Eğitimi

·         Profesyonel Satış Teknikleri

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

·         Sunum Dramatizasyonu Eğitimi

·         İkna Teknikleri Eğitimi

·         Oyunlaştırma Eğitimi

·         Öfke Kontrolü Eğitimi

·         Etkili Karar Alma Eğitimi

·         İşleri Delege Etme Eğitimi

·         Kriz Yönetimi Eğitimi

·         Müşteri Memnuniyeti Eğitimi

·         Yönetim Becerileri Geliştirme Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Hakan Tekcandan

Hakan Tekcandan

Üst Düzey Yönetici - Profesyonel Eğitmen
Eğitim Ücreti

999 ₺ 359 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:236 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:2
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:10 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Orta
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet

Sizlere Öneriyoruz

Bu eğitimi alan kullanıcılar aşağıdaki eğitimleri de tercih ettiler!

Stres Yönetimi Eğitimi
Ücretsiz
 • 6 Ders
 • 6 Saat
 • 0.00 Puan
Öfke Kontrolü Eğitimi
132 ₺
 • 11 Ders
 • 2 Saat
 • 2.00 Puan
İletişim Eğitimi
119 ₺
 • 8 Ders
 • 10 Saat
 • 0.00 Puan