• Eğitimler
 • Kişisel Gelişim Eğitimleri

Kişisel Gelişim Eğitimi

 • 30 Saat
 • 56 Ders
 • 4510 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Kişisel Gelişim Eğitimi

 • 30 Saat
 • 56 Ders
 • 4510 Kayıtlı Kişi

948 ₺ 244 ₺

Kişisel Gelişim Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Kişisel Gelişim Eğitimi, Özellikle psikolojik anlamda bir ilerleme kaydetmek ve hayatının her alanında etkili olabilecek şekilde kişisel gelişim sağlamak isteyen bireyler için gereklidir. Kişisel gelişimin farklı pek çok alanda büyük bir önemi bulunmaktadır. Kişilerin kendilerini geliştirmeleri sosyal hayatlarında, iş hayatlarında ve hatta aile yaşantılarında dahi etkili olabilmektedir. Sizler de kişilik gelişiminizi tamamlamak ve dilediğiniz alanda çok daha etkili bir birey olmak istiyorsanız, Kişisel Gelişim Eğitimi tam size göre!

Kişisel Gelişim Eğitimi, Özellikle psikolojik anlamda bir ilerleme kaydetmek ve hayatının her alanında etkili olabilecek şekilde kişisel gelişim sağlamak isteyen kişiler için gerekmektedir. Kişisel gelişimin farklı pek çok alanda büyük bir önemi bulunmaktadır. Kişilerin kendilerini geliştirmeleri sosyal hayatlarında, iş hayatlarında ve hatta aile yaşantılarında da etkili olabilmektedir. Hayatın farklı pek çok alanında gelişim sağlamak ve ilerleme kaydedebilmek amacıyla kişisel gelişim eğitimleri alınmaktadır. 

Sizler de kişilik gelişiminizi tamamlamak ve dilediğiniz alanda çok daha etkili bir birey olmak istiyorsanız, Kişisel Gelişim Eğitimi tam size göre!

Alanında uzman eğitmenlerimiz ile hazırladığımız bu eğitim ile daima bir adım önde olabilirsiniz. Bu eğitim sayesinde hem iç dünyanızda dengeyi bulabilir hem de yaşantınızın farklı alanlarında katkısı olabilecek, gelişiminizi destekleyici bilgilere hakim olabilirsiniz. Size özel hazırlanmış olan ve alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmekte olan farklı eğitimlerimizi bu paket içerisinde bulabilir ve gelişiminizi destekleyebilirsiniz. Kısa süre içerisinde eğitimlerimizi edinerek hem farklı alanlarda yetkinleşebilir hem de sertifika sahibi olabilirsiniz. 


Kişisel Gelişim Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Kişisel Gelişim Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Bu eğitim ile birlikte kişisel anlamda gelişim sağlamanızı ve hem psikolojik hem de fizyolojik olarak gelişmenizi hedefliyoruz. 

Kişisel Gelişim Eğitmenleri, öğrencilerinin zihninde olan yorgunluk ve kötü düşüncelerden arınmalarını, daha sakin ve mutlu bir zihne kavuşmalarını sağlayarak psikolojik anlamda bir gelişmeye yardımcı olur. 

Aldığınız Kişisel Gelişim Eğitimi ile birlikte yaşantınızın her alanında çok daha yetkin hâle gelerek yoğun bir gelişme sürecini gerinizde bırakacaksınız. Gelişme kaydettiğiniz alanlara bağlı olarak genel iş ve sosyal hayatınızda da ilerleme kaydedebileceksiniz. Bu eğitimin en temel amacı, bireylerin psikolojik ve fizyolojik olarak gelişme kaydederek kendilerini çok daha ileri bir noktaya götürmeleri olacaktır.

Siz de Kişisel Gelişim Eğitimi içerisinde bulunan Kişilik Tipleri ve Eneagram Eğitimi, Beden Dili Eğitimi, Öfke Kontrolü Eğitimi, Stres Yönetimi Eğitimi, Tükenmişlik Sendromu Eğitimi ve Meditasyon Eğitimi sayesinde hem psikolojik hem de fizyolojik olarak gelişim sağlayabilirsiniz. 


Kişisel Gelişim Eğitimi ile Kazanımlarınız

Kişisel Gelişim Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Kişisel Gelişim Eğitimi Sertifika Programı’nı sunuyoruz.
 • Kişisel Gelişim Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Kişisel Gelişim Sertifika Programı’nda güncelleme yapıyoruz.
 • Alanlarında uzman eğitmenlerimizden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Meditasyon Kursu sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Kişisel Gelişim Eğitimi’nde Farkımız

Kişisel Gelişim Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Kişisel Gelişim Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Eğitimi veren eğitmenden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Kişisel Gelişim Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Kişisel Gelişim Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Kişisel Gelişim Eğitimi içerisinde bulunan Kişilik Tipleri ve Eneagram Eğitimi, Beden Dili Eğitimi, Öfke Kontrolü Eğitimi, Stres Yönetimi Eğitimi, Tükenmişlik Sendromu Eğitimi ve Meditasyon Eğitimi sayesinde hem psikolojik hem de fizyolojik olarak gelişim sağlayabilirsiniz.  Kişisel Gelişim Eğitimi’nin yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Kişisel Gelişim Eğitimi Paketi haricinde önerebileceğimiz diğer eğitimler şu şekildedir:


Kişisel Gelişim Eğitimi Nedir?

Kişisel Gelişim Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Bu eğitim aslında paket olarak hazırlanmış bir eğitimdir. Eğitim paketi içerisinde yer alan alanlarda kişisel gelişiminizi destekleyici eğitimler bulunur. Bu eğitimler sayesinde kolaylıkla zihinsel gelişiminizi ve iç dünyanızdaki huzuru koruyabilir ve geliştirebilirsiniz. Kişilik yönetimi eğitimi aldıktan sonra sağlanabilmektedir. 

Bu eğitimi alan bireyler hem fizyolojik hem de psikolojik anlamda çok daha rahat ve sağlıklı kalabilirler. Aynı zamanda yoğun iş temposu içerisinde yorulan ve stresini azaltmak isteyen kişiler de bu eğitimden faydalanabilirler. 

Eğitim içeriği sayesinde kolaylıkla kişilik gelişimini sağlamak ve farklı alanlarda gelişmek mümkün olmaktadır. Eğitim Kutusu üzerinden, online kişisel gelişim eğitimleri alarak siz de kendi kişilik gelişiminizi sağlayabilirsiniz. 


Kişisel Gelişim Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Kişisel Gelişim Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Kişisel Gelişim Eğitimine katılım için cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Bu aletlerden herhangi birine ve ağ bağlantısına sahipseniz dilediğiniz zamanda ve mekanda eğitimlerinizi izleme fırsatı edinebilirsiniz. 


Kişisel Gelişim Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Kişisel Gelişim Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Kişisel gelişim eğitimine:

 • Kişisel gelişim profesyonelleri.
 • PDR ve Psikoloji mezunları veya öğrencileri.
 • Bu alanda uzmanlaşmak isteyenler.
 • Bedensel ve ruhsal sağlık sorunu yaşayanlar.
 • Kişisel gelişim sağlamak isteyenler.
 • Yoğun iş temposu içerisinde sağlıklı bir zihne ve iç huzura kavuşmak isteyenler.
 • İnsan kaynakları çalışanları.

Kendilerini hayatlarının farklı alanlarında geliştirmek isteyen kişilerin bu eğitim programından faydalanması ve kendini geliştirmek noktasında ilerleme kaydetmesi mümkün olmaktadır. 


Kişisel Gelişim Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Kişisel Gelişim Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Paket içerisinde yer alan Meditasyon Sertifika Programı ile ruhsal rehberlik, danışmanlık, eğitmenlik, mentörlük yapabilirsiniz. Diğer sertifikalarınız sayesinde yaşam koçluğu, danışmanlık gibi ilgili eğitimlerini aldığınız alanlarda eğitimlerinizi destekleyebilirsiniz. Psikoloji alanında üniversitelerin ilgili bölümlerinden eğitim almış olmanız durumunda bu alanlarda da sertifikalarınız ile öne çıkabilirsiniz. 


Kişisel Gelişim Eğitimi Online Sertifika

Kişisel Gelişim Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Kişisel Gelişim Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra Kişisel Gelişim Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Kişisel Gelişim Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Kişisel Gelişim Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Kişisel Gelişim Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Bu eğitim sonucunda edinmiş olduğunuz sertifikaları özgeçmişinize ekleyebilirsiniz. Kişisel gelişim alanında yetkinleşerek mesleğinize yardımcı destekler olarak sertifikalarınızı iş başvurularında öne sürebilirsiniz. Paketimiz içerisinde bulunan eğitimlerimiz sayesinde iş başvurularınızda öne çıkma imkânı edinebilirsiniz. Aynı zamanda kişisel gelişim noktasında da farklı alanlarda yetkinlik sağlayarak psikolojik ve zihinsel anlamda gelişim sağlayabilirsiniz. 


Kişisel Gelişim Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Kişisel Gelişim Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Paket içerisinde yer alan Meditasyon Sertifika Programı ile ruhsal rehberlik, danışmanlık, eğitmenlik, mentörlük yapabilirsiniz. Aynı zamanda paket içerisinde bulunan diğer eğitimlerimizi alarak da kişisel gelişim alanında uzmanlaşabilir ve daha öncesinde almış olduğunuz psikolojik eğitimlerinizi destekleyerek sertifika edinebilirsiniz. Eğitimimizin sonunda edinmiş olduğunuz sertifikaları özgeçmişinizi zenginleştirebilirsiniz. Üstelik pek çok mesleği destekleyici eğitimlerimiz sayesinde iş başvurularınızda öne çıkabilirsiniz. 


Kişisel Gelişim Eğitimi’ne Katılım

Video Kişisel Gelişim Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Kişisel Gelişim Kursu videolarını izleyebilirler. Kişisel Gelişim Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video Kişisel Gelişim Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Kişisel Gelişim Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kişisel Gelişim Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Kişisel Gelişim Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Kişisel Gelişim Eğitimi’nin kurumlara faydası şunlardır:

 • Kurum içerisinde bulunan ekip arkadaşlarının kişisel gelişiminin desteklenmesi hâlinde çalışma ortamında çok daha fazla verim alacaksınız.
 • Öfke, stres gibi negatif duygularını yöneten ekibiniz ile birlikte çok daha etkili çalışma sergileyeceksiniz. 
 • Duygusal yönetimini gerçekleştirebilen ekibinizle birlikte kriz anlarını daha rahat bir şekilde ve serinkanlılıkla geçireceksiniz.
 • Beden dilini etkili kullanan çalışanlarınız sayesinde özellikle pazarlama ve reklam alanlarında öne çıkabileceksiniz.


Kişisel Gelişim Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kişisel Gelişim Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Kişisel Gelişim Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Kişisel Gelişim Eğitimi başvuru formunu doldurarak Kişisel Gelişim Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Kişisel Gelişim Eğitimi Fiyatları

Kişisel Gelişim Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Kişisel Gelişim Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Kişisel Gelişim Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Kişisel Gelişim Eğitimi Sınavı

Kişisel Gelişim Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Kişisel Gelişim Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Kişisel Gelişim Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Kişisel Gelişim Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Kişisel Gelişim Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.


Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Sosyal Stillere Giriş
 • Ders 2 :
  Sarı Kişilik Tipleri
 • Ders 3 :
  Sarı Kişilik Tipleri 2 ve Mavi Kişiliğe Giriş
 • Ders 4 :
  Mavi Kişilik ve Kırmızı Kişiliğe Giriş
 • Ders 5 :
  Kırmızı Kişilik ve Yeşil Kişiliğe Giriş
 • Ders 6 :
  Yeşil Kişilik ve Ortak Profiller
 • Ders 7 :
  Ortak Profiller 2, Enegrama Giriş
 • Ders 8 :
  Duygusal Merkezli Kişilik Tipleri
 • Ders 9 :
  Zihinsel Merkezliler, Fiziksel Merkezlilere Giriş
 • Ders 10 :
  Fiziksel Merkezliler 2
 • Ders 1 :
  Beden Diline Giriş ve Genel Bilgiler
 • Ders 2 :
  Postürümüz, Kafa Hareketlerimiz ve İfadeler
 • Ders 3 :
  Kaşlar ve Gözler
 • Ders 4 :
  Burun ve Dudaklar
 • Ders 5 :
  Boyun, Omuz, Kol ve El Sıkışmak
 • Ders 6 :
  Parmak Hareketlerimiz
 • Ders 7 :
  Bacaklar ve Ayaklar ve Ses Tonu
 • Ders 8 :
  Beden Dili İpuçları 1
 • Ders 9 :
  Beden Dili İpuçları 2
 • Ders 10 :
  Beden Dili İpuçları 3
 • Ders 11 :
  Beden Dili İpuçları 4
 • Ders 12 :
  Beden Dili İpuçları 5
 • Ders 13 :
  Beden Dili İpuçları 6
 • Ders 1 :
  Aslı ile Mehmet in Öfke ile İmtihanı
 • Ders 2 :
  Öfke Nedir?
 • Ders 3 :
  Öfkenin Kaynağı Nedir?
 • Ders 4 :
  Öfkeye Neden Olan İç Faktörler
 • Ders 5 :
  Öfkeye Neden Olan Psikolojik Faktörler
 • Ders 6 :
  Öfke İpuçları
 • Ders 7 :
  Öfkenin Olumlu ve Olumsuz Yönleri
 • Ders 8 :
  Berk in Öfke İle İmtihanı
 • Ders 9 :
  Öfke Kontrolü Nedir?
 • Ders 10 :
  Öfke Kontrolü Yöntemleri
 • Ders 11 :
  Sonuç
 • Ders 1 :
  Stres Eğitimine Giriş
 • Ders 2 :
  Stresin Aşamaları ve Unsurları
 • Ders 3 :
  Stresin Örgütsel Unsurları
 • Ders 4 :
  Stresin Belirtileri ve Kişiler Üzerindeki Etkisi
 • Ders 5 :
  Stresle Baş Etme Yöntemleri
 • Ders 1 :
  Tükenmişlik Sendromuna Giriş
 • Ders 2 :
  Tükenmişlik Sendromu Nedir?
 • Ders 3 :
  Tükenmişlik Sendromu Klinik Çalışmaları
 • Ders 4 :
  Tükenmişlik Sendromu Belirtileri
 • Ders 5 :
  Tükenmişlik Sendromu Sebepleri
 • Ders 6 :
  Tükenmişlik Sendromu Evreleri
 • Ders 7 :
  Çalışma Ortamının Tükenmişlik Sendromu Üzerine Etkileri
 • Ders 8 :
  Tükenmişlik Sendromu Yaşayanların Ortak Özellikleri
 • Ders 9 :
  Tükenmişlik Sendromu İle Mücadele ve Baş Etme Yöntemleri
 • Ders 1 :
  Meditasyona Giriş
 • Ders 2 :
  Günlük Yaşamda Meditasyon
 • Ders 3 :
  Meditasyon Türleri 1
 • Ders 4 :
  Meditasyon Türleri 2
 • Ders 5 :
  Meditasyon Türleri 3
 • Ders 6 :
  Meditasyon Türleri 4
 • Ders 7 :
  Meditasyon Uygulaması
 • Ders 8 :
  Kişisel Gelişim Eğitimi Final Sınavı

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 160 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

948 ₺ 244 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4510 Kişi
 • Modül:6
 • Ders:56
 • Sınav:1
 • Toplam Süre:30 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Başlangıç
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet

Sizlere Öneriyoruz

Bu eğitimi alan kullanıcılar aşağıdaki eğitimleri de tercih ettiler!

Şirketlerde İkna Eğitimi
132 ₺
 • 2 Ders
 • 2 Saat
 • 0.00 Puan
Empati Geliştirme Eğitimi
377 ₺
 • 6 Ders
 • 2 Saat
 • 0.00 Puan
İş Yaşam Dengesi Eğitimi
224 ₺
 • 6 Ders
 • 2 Saat
 • 0.00 Puan
Bilinçaltı Temizliği Eğitimi
234 ₺
 • 17 Ders
 • 5 Saat
 • 0.00 Puan
Geri Bildirimin Önemi Eğitimi
142 ₺
 • 6 Ders
 • 3 Saat
 • 5.00 Puan
Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi
163 ₺
 • 3 Ders
 • 2 Saat
 • 0.00 Puan
Yaşamın Kuralları Eğitimi
Ücretsiz
 • 4 Ders
 • 2 Saat
 • 0.00 Puan