• Eğitimler
 • İnsan Kaynakları Eğitimleri

Kariyer Planlaması Eğitimi

 • 6 Saat
 • 7 Ders
 • 2502 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Kariyer Planlaması Eğitimi

 • 6 Saat
 • 7 Ders
 • 2502 Kayıtlı Kişi

504 ₺ 368 ₺

Kariyer Planlaması Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Herkesin gözü yükseklerdedir ve bu doğal bir dürtüdür. Diğer taraftan hedeflere yürümek sanıldığı kadar zor değildir. Sadece disiplinli çalışma ve planlı olma meselesidir. Öyleyse, hayal etmekle kalmayın.


Herkesin gözü yükseklerdedir ve bu doğal bir dürtüdür. Diğer taraftan hedeflere yürümek sanıldığı kadar zor değildir. Sadece disiplinli çalışma ve planlı olma meselesidir. Öyleyse, hayal etmekle kalmayın. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve arzuladığınız yerde olmak için harekete geçin. İşte size başlangıç için bir fırsat! Kariyer Planlaması Eğitimimizle ilk adımı atın! 


Kariyer Planlaması Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Kariyer Planlaması Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Kariyer Planlaması Eğitimi’nin amacı bireylerin ilave eğitim, bilgi ve beceri kazanması ile buna hazır olduğunun belirlenmesidir. Bir çalışan kariyerinin hangi aşamada olduğunu öğrenmeli, gelecekteki iş yaşamı için planlar yapmalı ve şu anda içinde bulunduğu durumun mevcut kariyerine uyuşup uyuşmadığını değerlendirmelidir. Bu sebeple kendi kendini değerlendirme formları ve kariyer testlerine ulaşmalıdır.


Kariyer Planlaması Eğitimi İle Kazanımlarınız

Kariyer Planlaması Eğitimi İle kazanımlarınız şunlardır:

Eğitimi alan katılımcılar gelişimlerini ve potansiyellerini daha yakından görme fırsatına sahip olurlar.

Kendileri için gerekli olan mesleki bilgileri her zaman diri tutarlar.

Kendilerini geliştirme imkânına sahip olurlar.

Kariyerleri için yeni bakış açıları kazanırlar.

Daha fazla sorumluluk gerektiren işlere karşı hazırlıklı olurlar.


Kariyer Planlaması Eğitimi’nde Farkımız

Kariyer Planlaması Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Kariyer Planlaması Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Kariyer Planlaması eğitmeni ile çalışıyoruz.

Kariyer Planlaması Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Kariyer Planlaması Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Kariyer Planlaması eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Kariyer Planlaması Eğitimi Nedir?

Kariyer Planlaması Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Kariyer planlaması eğitimi; bireylerin, kariyer farkındalığı oluşturmasını sağlayarak kariyer basamaklarında hızla yukarı çıkmalarına vesile olmak için hazırlanmış bir eğitimdir.


Kariyer Planlaması Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Kariyer Planlaması Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Kariyer Planlaması Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Kariyer Planlaması Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Kariyer Planlaması Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Kariyer Planlaması Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Kariyer Planlaması Eğitimi’ne; henüz iş yaşamına adım atmamış, okullarından yeni mezun olan öğrenciler, çalışanlar, profesyoneller ve kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.


Kariyer Planlaması Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Kariyer Planlaması Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Kariyer planlaması eğitimi; çalışan için çalıştığı kurum içerisinde yükselme ve terfi etme imkânı yarattığından çok önemlidir. Daha iyi bir iş veya pozisyon, artan sorumluluk, hareketlilik ve para kazandırır. Stresi azaltır. Kişisel gelişimde etkilidir. Çalışanı motive eder ve ilerlemesinde etkili olur.


Kariyer Planlaması Eğitimi Online Sertifika

Kariyer Planlaması Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Kariyer Planlaması Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


 


Kariyer Planlaması Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Kariyer Planlaması Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikası; her şeyden önce bu eğitimin alındığını ve kariyer planlaması ile ilgili bilgilere sahip olunduğunu gösterir. Ekonomik şartlar ve değişen piyasalar içerisinde kalıcı başarılar elde etmek ve kariyerine yön vermek isteyenlerin bu süreci başarıyla yönetmesini sağlar. Kişinin neyi daha kolay başarabileceğini görmesine imkân verir. Öz farkındalık kazandırarak hedeflerine ulaşması için kendi yöntemlerini geliştirmesinde yardımcı olur.


Kariyer Planlaması Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Bu sertifikaya sahip olan kişiler; firmaların ve eğitim kurumlarının insan kaynakları departmanında çalışma imkânına sahip olurlar.


Video Online Kariyer Planlaması Eğitimi

Video Online Kariyer Planlaması Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Kariyer Planlaması Kursu videolarını izleyebilirler. Kariyer Planlaması Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Kariyer Planlaması Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Kariyer Planlaması Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Kariyer Planlaması Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Kariyer Planlaması Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Kariyer Planlaması kurumlara faydası şunlardır:

Çalışanlarının kişisel gelişimi artar.

Çalışanların motive olmasını sağlayarak işlerine daha çok odaklanmalarına vesile olur.

Çalışanların ihtiyaçlarının tatminini kolaylaştırır.

Verimliliği artırır.

Çalışanlar tarafından kariyer hedefleri belirlenir.

Potansiyel yetenekleri harekete geçirir.

Şirkette yükselme imkânı yarattığı için çalışanlara terfi imkânı sağlar.


Kurumlar İçin Kariyer Planlaması Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Kariyer Planlaması Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Kariyer Planlaması Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Kariyer Planlaması Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Kariyer Planlaması Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Kariyer Planlaması Eğitimi için size ulaşacaktır.


Kariyer Planlaması Eğitimi Fiyatları

Kariyer Planlaması Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Kariyer Planlaması eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Kariyer Planlaması Eğitimi ücretini etkilemektedir. Kariyer Planlaması Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Kariyer Planlaması Eğitimi Sınavı

Kariyer Planlaması Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Kariyer Planlaması Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Kariyer Planlaması Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Kariyer Planlaması Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Kariyer Planlaması Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Hitap Çeşitleri ve Kariyer Planlama Yönetimi
 • Ders 2 :
  Bireysel Kariyer Planlama ve Kendini Tanıma
 • Ders 3 :
  Kariyer Bilgisini Ölçme Kariyer Soruları
 • Ders 4 :
  Organizasyon Açısından Kariyer Gelişimi
 • Ders 5 :
  Yetenek Yönetimi ve Yetenek Bulma Süreci 1
 • Ders 6 :
  Yetenek Bulma Süreci 2
 • Ders 7 :
  Eğitim ve Geliştirme Fırsatları Yeteneği Elde Tutma Süreci

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

504 ₺ 368 ₺

QNB Finansbank Dijital Köprü
Üyelerine Özel

504 ₺ 257.6 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+230 ₺
 • Üniversite Sertifikası+370 ₺
 • Tüm Sertifikalar+690 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+90 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2502 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:7
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet