• Eğitimler
 • İnsan Kaynakları Eğitimleri

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

 • 3 Saat
 • 7 Ders
 • 2886 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

 • 3 Saat
 • 7 Ders
 • 2886 Kayıtlı Kişi

448 ₺ 326 ₺

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimimize katılın! En yeni ve en güncel bilgileri, alanında uzman eğitmenimizden öğrenin!


Şirketinizde alt, orta ve üst düzey yöneticilerinizin yedeği belirlemek ve ileride ani gelişebilecek yönetici krizlerine önceden önlem almak ister misiniz? Ya da kendinize insan kaynakları alanında yeni bir meslek edinmek ister misiniz? Bu iki sorulardan birine “evet” diyorsanız Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimimize katılın! En yeni ve en güncel bilgileri, alanında uzman eğitmenimizden öğrenin!


Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nin amacı, insan kaynakları uzmanlarının kendilerini geliştirmesini sağlamak veya yeni başlayacak olan kişilere meslek edindirmektir.


Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi ile Kazanımlarınız

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon alanında kapsamlı bir eğitim alacaksınız.

Bu alanda çalışıyorsanız kendinizi geliştireceksiniz.

Bu alanda çalışmak istiyorsanız meslek edineceksiniz.

Sahip olduğunuz Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sertifikası sizi bir adım öne çıkaracak.

Hepsi ve daha fazlası Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimimizde!


Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nde Farkımız

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon eğitmeni ile çalışıyoruz.

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Nedir?

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi, alanda uzmanlık bilgileri vererek sizi destekler. Eğitim sonunda verilen sertifika ile katılımcıların yetkinliğini belgelendirir.


Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne İnsan Kaynakları Uzmanları ve yeni bir meslek edinmek isteyen herkes katılabilir.


Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketlerde çalışabilirsiniz.


Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Online Sertifika

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


 


Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sertifikası yetkinliğini belgelendirir.


Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sertifikasıyla tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketlerde çalışabilirsiniz.


Video Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Video Online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Kursu videolarını izleyebilirler. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon kurumlara faydası şunlardır:

Her çalışanınız için doğru pozisyonu bulacaksınız.

Rotasyonu doğru kullanarak verimliliği artıracaksınız.

Alt, orta ve üst düzey yöneticilerinizin yedeklemesini yapacaksınız.

Genel verimliliği artıracaksınız.


Kurumlar İçin Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi için size ulaşacaktır.


Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Fiyatları

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi ücretini etkilemektedir. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Sınavı

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Kariyer Gelişimi
 • Ders 2 :
  Kariyer Planlama
 • Ders 3 :
  Bireysel Kariyer Planlama
 • Ders 4 :
  Yönetim Sisteminin İnsan Kaynakları İlişkisi
 • Ders 5 :
  Organizasyonel Açıdan Kariyer Yönetimi
 • Ders 6 :
  Örgütsel İlerleme Sistemleri ve Kariyer
 • Ders 7 :
  Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi Final Sınavı

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

448 ₺ 326 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2886 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:7
 • Sınav:1
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet