• Eğitimler
 • İnsan Kaynakları Eğitimleri

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

 • 5 Saat
 • 4 Ders
 • 4906 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

 • 5 Saat
 • 4 Ders
 • 4906 Kayıtlı Kişi

448 ₺ 326 ₺

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Eğer sevdiğiniz işte çalışırsanız hiç çalışmış olmazsınız mantığıyla oluşturulan Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimimize hoş geldiniz!


Eğer sevdiğiniz işte çalışırsanız hiç çalışmış olmazsınız mantığıyla oluşturulan Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimimize hoş geldiniz! Hemen herkes çalıştığı işi her yönüyle sevmekte zorlanır. Ancak bir işin sizin için uygun yanlarını baskın hale getirirseniz sevdiğiniz bir işe sahip olursunuz. Hem kendiniz hem de destek vermek istedikleriniz için oluşturulan Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi tam da bunu sağlıyor. Artık kariyer koçluğu yaparak kendi işinizin sahibi olabilir ve ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Kariyer Koçu olarak herkesin gözünde güvenilir biri olabilir ve güven yoluyla kazanç elde edebilirsiniz. Tüm eğitimlerimiz gibi Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimimiz de sizlere meslek edindirme için oluşturulmuştur. Tüm bunlar için Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimimizden faydalanabilirsiniz.


Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi, kişinin sevdiği işi yapmasını veya yaptığı işi sevmesini sağlayan bir bakış açısı kazandırır. Bu eğitim ile kişi varmak istediği hedefe ulaşmak için gerekli planlamayı yapmayı öğrenir.


Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Kazanımlarınız

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi kazanımlarınız şunlardır:

 • İş hayatınızda hedefinize ulaşabilmesi için gerek duyduğunuz plan ve stratejileri öğreneceksiniz.
 • İş yaşamınızdaki gerçek potansiyeli ortaya çıkaracaksınız.
 • Kariyer Koçu olarak danışmanlık yapacaksınız.
 • Dilerseniz, Kariyer Koçu olarak istihdam olma şansınız olacak.
 • Hepsi ve daha fazlası için Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimimize katılın!


Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nde Farkımız

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ni sunuyoruz.
 • Alanında uzman Kariyer Performansı ve Koçluğu eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.
 • Kariyer Performansı ve Koçluğu eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sertifikası veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Nedir?

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Gelişmekte olan iş yaşamında kariyer odaklı gelişimin önemi yadsınamaz. Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi, kariyer planlamada kişileri hedeflerine ulaşmaları için aktive eden bir eğitimdir.


Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nde ise yine akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Kariyer Performansı ve Koçluğu Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

 • Kariyerlerine yeni başlayanlar,
 • İş hayatında değişiklik yapmak isteyen kişiler,
 • Üst ve orta düzey yöneticiler,
 • Öğretmenler ve eğitimciler.


Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi ile tüm özel ve kamu kurumlarında çalışabilir veya bireysel koçluk yapabilirsiniz.


Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Online Sertifika

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Kariyer Performansı ve Koçluğu Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 

 

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sertifikası ile tüm özel ve kamu kurumlarında ve bireysel olarak koçluk yapabilme yetkisine sahip olunur.


Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Kariyer Performansı ve Koçluğu Sertifikası ile kurumların ilgili departmanlarında çalışma imkânı bulabilir ve serbest olarak farklı kişilerin kariyer planlamalarına destek olabilirsiniz.


Video Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Video Online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Kariyer Performansı ve Koçluğu Kursu videolarını izleyebilirler. Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Kariyer Performansı ve Koçluğu kurumlara faydası şunlardır: Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi, kurum bünyesindeki çalışanlara verilerek onlara yükselmeleri için yol gösterici bir eğitimdir. Bu durum da iş verimliliğini arttırarak kuruma fayda sağlar.


Kurumlar İçin Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Kariyer Performansı ve Koçluğu Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi için size ulaşacaktır.


Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Fiyatları

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Kariyer Performansı ve Koçluğu eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi ücretini etkilemektedir. Kariyer Performansı ve Koçluğu Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi Sınavı

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Kariyer Performansı ve Koçluğu Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Kuşak Farklılıkları
 • Ders 2 :
  Yetenek Yönetimi ve Koçluğu
 • Ders 3 :
  Performans Yönetim Sistemi
 • Ders 4 :
  Performans Değerlendirme Görüşmesi ve Ücret Yönetimi

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

448 ₺ 326 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4906 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:4
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:5 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet