• Eğitimler
 • MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu)

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları

 • 10 Saat
 • 0 Ders
 • 4054 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları

 • 10 Saat
 • 0 Ders
 • 4054 Kayıtlı Kişi

3947 ₺ 2819 ₺

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu)
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları, belgelendirme kuruluşu olan HACE Belgelendirme tarafından yapılmaktadır.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları, belgelendirme kuruluşu olan HACE Belgelendirme tarafından yapılmaktadır. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı personel belgelendirme işlemleri teorik ve uygulamalı sınavlarla yapılmaktadır. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı sınavlarının yapılışı, belgelendirmenin işleyişi, itiraz ve şikâyetlerle ilgili düzenlemelere metnin devamında yer verilmiştir.

Mesleki yeterlilik belgesi alabilmek için sınavınızı geçmeniz ve gereken şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Mesleki yeterliliklerde belge zorunluluğu bulunmaktadır. Isıtma ve doğal gaz iç tesisatı borulama bağlantı test edildikten sonra onaylanmaktadır. Onay sonrası katılımcı MYK belgesini almaktadır.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Amacı 

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları amacı, katılımcısı olduğu sınavın belgelendirilmesine ilişkin hususlar hakkında bilgilendirmektir. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli şunları amaçlamaktadır:

 • Temel şartlar
 • Yeterlilik alanları
 • Sınav koşulları
 • Kabul şartları
 • Belgelendirme süreci


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Kapsamı

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme programları kapsamı hakkında bilgilenelim. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapim Personeli Belgelendirme Programı, aşağıda belirtilen ulusal yeterlilik ile ilgili birimlerini kapsamaktadır.

 • 11UY0031-3/A1 İş Sağlığı ve Güvenliği, Kalite ve Çevre 
 • 11UY0031-3/B1 Doğal Gaz İç Tesisatı Borulama Bağlantı Test Bakım ve Onarımı 
 • 11UY0031-3/B2 Isıtma Tesisatı Borulama Bağlantı Test Bakım ve Onarımı 


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Meslek Tanımı

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları meslek tanımı nedir inceleyelim. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Seviye 3 aşağıdaki işleri yapan nitelikli kişidir:

 • İş sağlığı ve güvenliği ile kazalara ilişkin önlemleri alır, 
 • Kalite sistemleri çerçevesinde mesleği ile ilgili iş organizasyonlarını gerçekleştirir, 
 • Mesleği ile ilgili iş organizasyonu yapar,
 • Borulama, boru ve cihaz montajı, boru bağlantıları ve tesisatın test ve ayarlarını yapar, 
 • Sistemi devreye alır,
 • Tesisatın arıza tespiti, onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştirir,
 • İş sonu kontrolleri ile temizlik işlemlerini yapar,
 • Mesleki gelişime ilişkin kişisel ve sektörel faaliyetleri yürütür.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Yeterliliğe Kaynak Teşkil Eden Meslek Standartları ve Ulusal Yetkinlikler

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları yeterliliğe kaynak teşkil eden meslek standartları ve ulusal yetkinlikler nedir maddeler halinde görelim.

 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli (Seviye 3) Ulusal Meslek Standardı -09UMS0002-3 
 • Isıtma Ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Ulusal Yeterliliği - 11UY0031-3 


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Başvurusu

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları başvurusu nasıl yapılır başlıklarla inceleyelim.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Başvuru Sahibi Adaylarda Aranan Şartlar

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları başvurusu sahibi adaylarda aranan şartlar ile ilgili inceleme yapalım. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı başvuru için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Başvurusunun Değerlendirilmesi

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları başvurusunun değerlendirilmesi nasıl olur inceleyelim.

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı başvurusunu HACE Belgelendirme operasyon asistanı, yapılan tüm başvuruları Genel Müdüre iletir. Genel Müdür, Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı başvuru şartlarını ve adaydan gelen başvuru evraklarını kontrol eder ve uygunluğunu değerlendirir. 

Yapılan değerlendirmeler ve kararların aday için olumlu olması durumunda Genel Müdür Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı sınav planlamasını yapar ve müsait olan bir sınav yapıcıyı o sınav için atar.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Bilgi ve Becerinin Değerlendirilmesi

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları bilgi ve becerinin değerlendirilmesi nasıl yapılır keşfedelim. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli başvuru değerlendirilmesi kabul edilen adayın bilgi ve becerisi teorik (yazılı, sözlü/mülakat) ve performans sınavı ile ölçülür.

Bu noktada sınav ücretinin adaylar tarafından yatırılmasının gerektiğini vurgulamakta fayda vardır.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Teorik Sınavı

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Teorik sınavı hakkında inceleme yapalım.

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı 11UY0031-3/A1 teorik sınavında adaylara 4 seçenekli çoktan seçmeli ve her biri eşit puan değerinde 11 soruluk yazılı sınav uygulanır. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı teorik sınavında yanlış cevaplandırılan sorulardan herhangi bir puan indirimi yapılmaz, adaylara her soru için 2 dakika zaman verilir. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı teorik sınavında sorulardan en az % 60 puan alan aday başarılı sayılır. 

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı 11UY0031-3/B1 ve 11UY0031-3/B2 teorik sınavlarında adaylara 4 seçenekli çoktan seçmeli ve her biri eşit puan değerinde 40 soruluk yazılı sınav uygulanır. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı teorik sınavlarında yanlış cevaplandırılan sorulardan herhangi bir puan indirimi yapılmaz, adaylara her soru için 2 dakika zaman verilir. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı teorik sınavlarında sorulardan en az % 60 puan alan aday başarılı sayılır.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Performans Sınavı

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Performans sınavı hakkında inceleme yapalım.

11UY0031-3/A1: Yok 

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı 11UY0031-3/B1 ve 11UY0031-3/B2 beceri ve yetkinlikler kontrol listesinde aday tarafından başarılması zorunlu kritik adımlar belirlenir. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli adayın, performans sınavından başarı sağlaması için kritik adımların tamamından başarılı performans göstermek koşuluyla sınavın genelinden asgari % 70 başarı göstermesi gerekir. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı performansa dayalı sınavın süresi 120 dakikadır. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı performansa dayalı sınav gerçek veya gerçeğine uygun olarak düzenlenmiş çalışma ortamında gerçekleştirilir.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Ölçme ve Değerlendirmeye İlişkin Diğer Koşullar

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları ölçme ve değerlendirmeye ilişkin diğer koşullar nelerdir keşfedelim.

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı 11UY0031-3/A1 yeterlilik biriminin geçerlilik süresi birimin başarıldığı tarihten itibaren 2 yıldır. 

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı 11UY0031-3/B1 ve 11UY0031-3/B2 birimleri için öngörülen sınavların geçerlilik süresi sınavın başarıldığı tarihten itibaren 1 yıldır. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı 11UY0031-3/B1 ve 11UY0031-3/B2 birimin elde edilebilmesi için başarılan sınav tarihleri arasındaki süre farkı bir yılı geçemez. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı 11UY0031-3/B1 ve 11UY0031-3/B2 yeterlilik birimlerinin geçerlilik süresi birimin başarıldığı tarihten itibaren 2 yıldır. 

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli adayın kendi ve diğer kişilerin can güvenliğini tehlikeye sokacak bir davranış göstermesi halinde sınava son verilir. 

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı kapsama dâhil birimlere ait sınavların yapılması ile ilgili bu belgelendirme programında yer almayan diğer hususlar, HACE Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti.’nin hazırlamış olduğu sınav prosedürü, form vb. dokümanlarda mevcut olup bu dokümanlardaki hususlar dikkate alınacaktır.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Belgelendirme

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları belgelendirme nasıl olur görelim.

İlgili ulusal yeterlilikte açıklandığı şekliyle, Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı sınavlarında başarılı olan adaya, Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli sertifikası düzenlenir. Adayın Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli sertifikasında kimlik bilgileri, belge numarası, sınava alındığı numene bilgileri ve kapsam aralıkları yer alır.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Belgenin Gönderimi

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları belgenin gönderimi nasıl yapılır keşfedelim. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Sertifikası almaya hak kazanmış kişiye belgesi, başvuru formunda beyan ettiği adresine posta veya kargo ile gönderili.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Belgenin Kaydedilmesi

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları belgenin kaydedilmesi nasıl oluyor birlikte inceleyelim. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli belgesi sahibi, belgesini geçerlilik süresi içinde kaybettiğini ve yeni belge düzenlenmesini dilekçe ile talep eder. 

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli talebi uygun bulunur ise belge yenileme ücreti alınarak kaybedilen belge bilgilerini içerir yeni bir belge düzenlenir.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Belgenin Geçerlilik Süresi

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları belgenin geçerlilik süresi hakkında konuşalım. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli yeterlilik belgesinin geçerlilik süresi, düzenlendiği tarihten itibaren 5 (beş) yıldır.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Belgenin Gözetimi

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları belgenin gözetimi ile ilgili inceleme yapalım. 

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı belge geçerlilik süresi içerisinde belge sahibi gözetime tabi tutulur. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı belge sahibinin performansı, belge aldığı tarihten itibaren 2. yıl ile 3. yıl arasında, sınav ve belgelendirme kuruluşunun belirleyeceği gözetim yöntemi ile değerlendirilir. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı gözetim sonucu performansı yeterli bulunmayan veya gözetimi belge sahiplerinden kaynaklanan nedenlerle yapılamayan belge sahiplerinin belgeleri askıya alınır. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı belgesinin askıda olma nedeni ortadan kalkan belge sahiplerinin belgelerinin geçerliliği geçerlilik süresi sonuna kadar devam eder.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Yeniden Belgelendirme

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları yeniden belgelendirme konusunu inceleyelim. 

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı beş (5) yıllık geçerlilik süresinin sonunda belge sahibinin performansı aşağıda tanımlanan yöntemlerden en az biri kullanılarak değerlendirmeye tabi tutulur; 

a) Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı 5 yıl belgegeçerlilik süresi içinde yeterlilik belgesi kapsamında toplamda en az 2,5 yıl çalıştığına dair resmi (SGK ve benzeri) kayıt sunulması, 

b) Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı yeterlilik kapsamında yer alan yeterlilik birimleri için tanımlanan performansa dayalı sınavın (P1) yapılması. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı değerlendirme sonucu olumlu olan adayların belgegeçerlilik süreleri 5 yıl daha uzatılır.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Belgenin Askı Hali ve İptal Edilmesi

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları belgenin askı hali ve iptal edilmesi konusunu inceleyelim. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli belgesinin askı halini ve iptalini doğuran nedenlerdir aşağıdaki gibidir:

 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli belgesi sahibinin yapılan belge kullanım sözleşmesi yükümlülüklerini yerine getirmemesi, 
 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli belgesi sahibinin gözetimler sonucunda yetersiz bulunması, 
 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli belgesi sahibinin logo kullanım şartlarına uymaması 


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli belgesi iptal edilen kişi, belgenin geri alınması ve sözleşmenin feshi kararının tebliğinden itibaren sertifika ve logonun kullanımını durdurur. 

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli belgesi sahibi, sözleşme ile kendisine verilmiş her türlü sertifikayı kendisine tebliğ tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde HACE Belgelendirme‘ye iade etmekle yükümlüdür.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları Belge Ücretleri

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları belge ücretleri nedir inceleyelim. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Program ücreti hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için www.hacebelgelendirme.com web sitesine girerek ücret yönetimi prosedüründen belgelendirme ücretini öğrenebilirsiniz.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları İtiraz ve Şikâyet

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları itiraz ve şikâyet nasıl olur inceleyelim. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli belgesi sahibi kişi, HACE Belgelendirme’ye sertifikalandırma ile ilgili her türlü itiraz ve şikâyet hakkına sahiptir ancak bu itirazını yazılı olarak ve kanıtlarıyla ispatlamalıdır. 

HACE Belgelendirme, kendisine iletilen Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli belgesi sahibinin itiraz ve şikâyetlerini nasıl ele alacağını anlattığı bu dokümanı internet sitesinde kişilerin erişimine sunmaktadır. 

Katılımcılar, Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları ile ilgili yürütülmekte olan faaliyetler ile ilgili olabilecek her türlü itiraz ve şikâyetleri posta, faks elden veya www.hacebelgelendirme.com web adresi aracılığı ile e-posta yoluyla veya sözlü olarak yapılabilir. 

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli belgesi sahibi konu ile ilgili dokümanlara, www.hacebelgelendirme.com web sitesinden ulaşabilir. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları ile ilgili HACE Belgelendirme’ye ulaşan itiraz ve şikâyetleri alan HACE Belgelendirme personeli bu konuyu Kalite Yönetim Temsilcisi’ne iletir. 

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları ile ilgili yapılan itirazlar veya şikâyetler 45 gün içerisinde sonuçlandırılır ve karar ilgili kişiye yazılı olarak bildirilir.

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı için belgelendirme süreci ve kriterleri konusunda çeşitli itiraz/şikâyetler gelebilir. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programları için gelen itiraz/şikâyetin kaynağı aşağıdaki kişilerden biri olabilir:

 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı başvuru sahiplerinden,
 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı adaylarından,
 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı adayları tarafından belgelendirilmiş kişilerden,
 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı adaylarının işverenlerinden,
 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı için diğer kesimlerden itiraz gelebilir.


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı itiraz/şikâyet sahibi HACE Belgelendirme veya www.hacebelgelendirme.com web sitesinde yer alan itiraz ve şikâyet formunu doldurur ve imzalar. 

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı itiraz ve şikâyet formunu şahsen müracaat yapıldı ise HACE Belgelendirme’ye teslim eder veya faks, e-posta vb. ile gönderir. Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı ile ilgili yapılan sınava ilişkin, sınavda kullanılan teçhizat ve sınav parçası veya numuneleriyle ilgili itiraz/şikâyet sınav tarihinden itibaren 15 gün içinde yapılmalıdır.

Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı için itiraz/şikâyet aşağıdaki konulardan birinden olabilmektedir:

 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı belgelendirme kararına itiraz veya şikâyetler
 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı sınav sonucuna itiraz veya şikâyetler 
 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı sınav sorularına itiraz veya şikâyetler 
 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı sınavını yapanla ilgili itiraz veya şikâyetler
 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı hatalı belge veya logo kullanımına ilişkin şikayetler
 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı belgelendirme programına ve/veya kapsamına ilişkin itiraz veya şikâyetler
 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı duyurularla ilgili itiraz veya şikâyetler
 • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı ile ilgili diğer itiraz veya şikâyetler


Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli Belgelendirme Programı için HACE Belgelendirme’ye yapılan itiraz ve şikâyetler; itiraz ve şikâyet prosedürüne uygun olarak 45 gün içerisinde sonuçlandırılır. isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapim Personeli Belgelendirme Programı için karar itiraz/şikâyet sahibine bildirilmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 160 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

3947 ₺ 2819 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite SertifikasıÜcretsiz
 • Tüm SertifikalarÜcretsiz
 • Eğitim Dijital SertifikasıÜcretsiz
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu)
 • Kayıtlı Kişi:4054 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:10 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet