• Eğitimler
 • İletişim Eğitimleri

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi

 • 10 Saat
 • 112 Ders
 • 3799 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi

 • 10 Saat
 • 112 Ders
 • 3799 Kayıtlı Kişi

1009 ₺ 734 ₺

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori İletişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Hepimizin bildiği gibi ülkemizde pek çok işitme engelli vatandaşımız yaşamaktadır. İşitme engelli vatandaşlarımızla iletişim kurabilmemizin tek yolu İşaret Dili Eğitimi almaktır. Bu nedenle İşaret Dili Kursu alan kişilerin sayısı gün geçtikçe artmıştır. Bu artış eğitmenlere olan ihtiyacı artırmıştır.


Hepimizin bildiği gibi ülkemizde pek çok işitme engelli vatandaşımız yaşamaktadır. İşitme engelli vatandaşlarımızla iletişim kurabilmemizin tek yolu İşaret Dili Eğitimi almaktır. Bu nedenle İşaret Dili Kursu alan kişilerin sayısı gün geçtikçe artmıştır. Bu artış eğitmenlere olan ihtiyacı artırmıştır. 

İhtiyaçlara karşılık vermek ve meslek edindirmek için İşaret Dili Eğitici Eğitimi oluşturduk. Alanında uzman eğitmenlerimizin verdiği İşaret Dili Eğitmenliği Sertifika Programı ile işitme engelli vatandaşlarımızla iletişim kuracak eğitmenleri yetiştiriyoruz.

İşaret dili öğrenmek öngörüldüğü gibi zor değildir. İyi bir eğitim iyi öğrenme ve ardından bol pratik ile öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Böylece üst seviyede sertifika programı edinmiş olabilirsiniz. 

İşaret Dili Eğitici Eğitimi’ne katılarak siz de geleceğin eğitimcilerini yetiştirebilirsiniz. Aynı zamanda geçiminize de katkı sağlayabilirsiniz. İşitme engelli bireylerin hayatına dokunabilirsiniz.


İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi’nin Amacı Nedir?

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. İşaret Dili Eğitici Eğitimi’nin amacı, işaret dili eğitimini tamamlayan katılımcıların eğitim verebilmelerini sağlamaktır. 

Böylece daha çok işaret dili eğitmeni, daha çok işitme engelli vatandaşımıza yardımcı olacaktır. Böyle bir durumu sadece meslek edinmek ve edindirmek olarak düşünmemek gerekmektedir. Bu aynı zamanda bir sosyal sorumluluk olarak da algılanmalıdır.


İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi ile Kazanımlarınız

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • İşaret dili eğitimlerinde öğrendiklerinizi bir kez daha pekiştirme imkânı bulacaksınız.
 • Sahip olduğunuz sertifikalar size önemli avantajlar kazandıracak İşaret dili eğitmeni olarak çalışacaksınız.
 • Referansı Türkiye İşaret Engelliler Federasyonu olan bir eğitim kurumdan eğitim alacaksınız.
 • Tüm bunlar sizi bir adım öne çıkaracak.
 • Hepsi ve daha fazlası İşaret Dili Eğitici Eğitimimizde!


İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi’nde Farkımız

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi’ni sunuyoruz.
 • Alanında uzman İşaret Dili Eğitmenliği eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • İşaret Dili Eğitici Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak İşaret Dili Eğitici Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.
 • İşaret Dili Eğitici eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite İşaret Dili Eğitici Kursu sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi Nedir?

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. İşaret Dili eğitmenin temel görevi, işitme engelli kişilerin kendi arasında ve onlarla iletişim kurmak isteyen diğer bireylerin onlarla anlaşmasını sağlamaktır. İşaret dili eğitmeni bu görevi yerine getirmek için kursiyerlerine hızlı ve etkin biçimde işaret dili tekniklerini ve anlamlarını öğretmektedir. 

Hızlı ve etkin biçimde işaret dili tekniklerini ve anlamlarını aktarmak işaret dili alfabesi ile başlayıp üst düzey anlatımlara kadar varmaktadır. Böyle bir eğitim adayları adeta işaret dili sözlüğü yapacak, gelişimlerine büyük katkıda bulunacaktır. Bu noktada Türk işaret dili TİD öğrenmek size önemli avantajlar sağlayacaktır.

İşaret dilinde özellikle el hareketlerini senkronize etmek oldukça önemlidir. El hareketlerinin senkronize edilmesi akıcı bir konuşmaya vesile olacaktır.

Böylece işitme engelli vatandaşlarımızın kendilerini ifade edebilmelerine zemin hazırlamaktadır. İşaret Dili eğitmenleri günümüzde bu misyonlarından dolayı toplum yararı için oldukça önemlidir. Aynı şekilde İşaret Dili eğitmenlerinin yetiştirilmesi de aynı biçimde önem teşkil etmektedir. Öyleyse İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi, toplumdaki eğitmen açığını kapatmak amacıyla oluşturulmuş eğitimlerdir.


İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online İşaret Dili Eğitici Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan İşaret Dili Eğitmenliği Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. İşaret Dili Eğitimleri tamamlayan her birey, herhangi bir şart aranmaksızın İşaret Dili Eğitici Eğitimi’ne katılabilirler. Adayların, tamamlamaları gereken eğitimler ise aşağıdaki gibidir:

 • İşaret Dili Temel Eğitimi
 • İşaret Dili Kursu 1. Seviye
 • İşaret Dili Kursu 2. Seviye


Yukarıda saymış olduğumuz eğitimleri tamamlayan katılımcılar, İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi’ni tamamlayarak eğitici eğitimcisi olarak kariyerlerine başlayabilirler. Sahip olduğunuz sertifikalar, eğitici eğitmeni olarak kariyerinize devam edebilmenize yardımcı olacaktır. Katılmış ve tamamlamış olduğunuz uzaktan eğitim sonrasında alacağınız sertifikalar şu özelliklerini taşımaktadır:

 • Eğitim Kutusu sertifikası,
 • Üniversite onaylı,
 • Yurtdışı geçerli,
 • E-devlet görünür.


İşaret Dili Eğitici Eğitim Programına katılmak için Eğitim Kutusu’nun web sitesinde ilgili kursa girip eğitim sayfasından satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için sayfada yer alan satın al butonunu kullanabilirsiniz. Takıldığınız bir nokta olursa eğitim danışmanlarımıza sorabilirsiniz.

Diğer taraftan işaret dili tercümanı olmak için de İşaret Dili Tercümanlığı Eğitimimize katılabilirsiniz.


İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Pek çok uzaktan eğitim veren kurum İşaret Dili Eğitimleri ve eğitici eğitimleri vermektedir. Bu kurumlarda eğitici eğitmeni olarak eğitim verebilirsiniz. Sahip olacağınız sertifikalar hem resmi hem de özel kurumlarda geçerli olacağı için dilediğiniz her kurumda çalışma fırsatı bulabilirsiniz.


İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi Online Sertifika

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. İşaret Dili Eğitici Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online İşaret Dili Eğitici Eğitimi sertifikalarınızı alabilirsiniz. 

İşaret Dili Eğitici Eğitimi basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.

Uzaktan eğitim kurumları online sertifika vermektedirler. Ancak bir kurumun böyle bir sertifika verebilmesi için yetkilendirilmesi gerekmektedir. Eğitim alacağınız kurumun yetkinliğini ve referanslarını mutlaka kontrol etmelisiniz. 

Özellikle verilen sertifikanın üniversite onaylı olması, YÖK onaylı olması anlamına gelmektedir. YÖK onaylı sertifikanın MEB onaylı sertifikadan daha üstün olduğunu unutmamalısınız.

Diğer taraftan mesleğini yurtdışında yapmak isteyen katılımcılar için de uluslararası sertifikanın önemi büyüktür. Bu nedenle sertifikaların uluslararası geçerliliğinin olup olmadığı yurtdışında çalışmak isteyen adayların mutlaka kontrol etmesi gereken hususlardan biridir. Bu noktada pek çok online eğitim kurumunun sadece kendi sertifikasını verdiğini göz ardı etmemek gerekmektedir. Bu türde sertifikaların resmi kurumlarda da özel kurumlarda da geçerli olmadığı bilinmelidir.


İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. İşaret Dili Eğitici Eğitimi sertifikası, işaret dili eğitici eğitmeni olarak çalışabileceğinizi belgelendirmektedir. Katılımcılarını, eğitici eğitmeni olarak yetkilendirmektedir.


İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. İşaret Dili Eğitici Eğitimi sertifikasıyla tüm resmi ve özel kurumlarda çalışabilirsiniz. Eğitici eğitmeni olarak ders verebilirsiniz.

İşaret Dili Eğitici Eğitimi sertifikasıyla yetkinliğiniz ve bilginiz tescillenmiş, belgelendirilmiş olacaktır. Sertifikanızla tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel kurumlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.


Video Online İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi

Video Online İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda İşaret Dili Eğitici Kursu videolarını izleyebilirler. 

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online İşaret Dili Eğitici Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın İşaret Dili Eğitici Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. İşaret Dili Eğitmenliği kurumlara faydası şunlardır:

 • Kurumunuz içerisinde işaret dili eğitmenleri yetiştirebilirsiniz.
 • Böylece özellikle satış departmanınız varsa onlara avantaj sağlayabilirsiniz.
 • Cironuzun artmasının yanında sosyal sorumluluk projesine imza atmış olursunuz.
 • Kurumunuzda çalışan işitme engelli çalışanlarınızın, diğer çalışanlarınızla daha rahat iletişim kurmasına vesile olursunuz.
 • Toplamda güçlü takım ve birbirine bağlı çalışanlar oluşturabilirsiniz.
 • Tüm bunlar şirketinizin gelişmesine katkı sağlayacaktır.


Kurumlar İçin İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. İşaret Dili Eğitici Eğitim Programı satın alınımınızı eğitim sayfasından yapabilirsiniz. 

Başvuru butonuna tıkladığınızda İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi başvuru formu açılacaktır. İşaret Dili Eğitmenliği Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından İşaret Dili Eğitici Eğitimi için size ulaşacaktır.


İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi Fiyatları

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan İşaret Dili Eğitmenliği eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da İşaret Dili Eğitici Eğitimi ücretini etkilemektedir. İşaret Dili Eğitici Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi Sınavı

İşaret Dili Eğitmenliği Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. İşaret Dili Eğitici Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda İşaret Dili Eğitici Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra İşaret Dili Eğitici Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. İşaret Dili Eğitici Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

İşitme engelli vatandaşlarımızla iletişim kurabileceğimiz alanlar çok kısıtlıdır. İletişimi sağlamamız için mutlak olarak işaret dili bilmek zorundayız. Aksi takdirde işitme engelliler sadece kendi aralarında iletişim kurmak zorunda kalacaklardır. 

İşaret dili öğrenmek aynı zamanda kişisel gelişiminiz için de oldukça önemlidir. Diğer taraftan bunu bir mesleğe dönüştürüp mesleği icra edebileceğinizi de unutmamalısınız.

Ne olursa olsun işaret dili eğitiminden uzak durmamalı ve işaret dilini bilen kişilere danışmalısınız. İşaret dili eğitmenliği yapmak için uzaktan eğitim imkânlarından yararlanmanız sizin avantajınıza olacaktır. Ülkemizde işitme engelliler önemli zorluklar yaşamaktadır. 

Onların iletişim kurabilmeleri bizim de yükümlülüğümüz kabul edilmektedir. İşaret dilini öğrenmek ve öğretmek bu nedenlerle aslında bir taraftan da sosyal sorumluluktur.  Bununla birlikte sahip olacağınız işaret dili sertifikası ile de mesleğinizi icra edebileceksiniz. Sizi, dünyanın en gelişmiş işaret dillerinden olan Türk işaret dili öğrenmenin keyfini yaşamaya davet ediyoruz.

Başta zorlanacağınız aşikârdır. Çünkü işaret dili görsel bir dildir. Bununla birlikte işaret dilinin farklılıkları vardır. 

Günlük hayatta kullanılan dille profesyonel hayatta kullanılan dil aynı değildir. Ancak tüm bunlar çalışmalar ve eğitim sonunda gireceğiniz sertifika sınavına geldiğinizde yaşayacağınız heyecanı düşünebilirsiniz. 

İşaret dili işitme engelliler için iletişimin omurgasını oluşturmaktadır. Beden diline işaret ve hareket vererek anlam kazanan bu dil, iletişim kurmakla doğrudan ilgilidir. İşaret dilinin temel amacı budur. 

İşitme engelli bireylerin iletişim kurmasını sağlayan İşaret diline yönelik usul ve esasların belirlenmesine ilişkin yönetmelik de gerekli maddeleri içermektedir. İşaret dilini bilen ve kullanan, iletişim kurarak önemli bir görevi ifa eden değerli insanlardan biri ya da birileri olmak için sizleri de eğitimlerimize bekleriz.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  İşaret Dili Giriş 1
 • Ders 2 :
  İşaret Dili Giriş 2
 • Ders 3 :
  İşaret Dili Giriş 3
 • Ders 1 :
  Aile
 • Ders 2 :
  Aile Örnek
 • Ders 3 :
  Alfabe
 • Ders 4 :
  Coğrafi Örnek
 • Ders 5 :
  Ev Eşyaları
 • Ders 6 :
  Ev Örnek
 • Ders 7 :
  Fiiller
 • Ders 8 :
  Fiiller Örnek
 • Ders 9 :
  Genel Bilgi Boyut
 • Ders 10 :
  Hayvanlar
 • Ders 11 :
  Hayvanlar Örnekler
 • Ders 12 :
  Kurs Boyunca
 • Ders 13 :
  Renkler
 • Ders 14 :
  Renkler Örnek
 • Ders 15 :
  Spor
 • Ders 16 :
  Spor Örnek 1
 • Ders 17 :
  Spor Örnek 2
 • Ders 18 :
  Trafik ve Taşıt
 • Ders 19 :
  Trafik Örnek
 • Ders 20 :
  Vücut ve Organ
 • Ders 21 :
  Vücut Örnek
 • Ders 22 :
  Yiyecek ve İçecekler
 • Ders 23 :
  Yiyecek Örnek
 • Ders 24 :
  Zamanlar
 • Ders 25 :
  Zamanlar Örnek
 • Ders 1 :
  Adliye Kelimeleri
 • Ders 2 :
  Adliye Kelimeleri 2
 • Ders 3 :
  Adli Kelime Örnekleri
 • Ders 4 :
  Coğrafi Terimler
 • Ders 5 :
  Deyimler
 • Ders 6 :
  Dini Terimler
 • Ders 7 :
  Dini Terimler Örnekleri
 • Ders 8 :
  Eğitim Öğretim
 • Ders 9 :
  Eğitim Örnekler
 • Ders 10 :
  Eş İşaretli
 • Ders 11 :
  İller
 • Ders 12 :
  İllerin Örnekleri
 • Ders 13 :
  Karakol
 • Ders 14 :
  Kısa İfadeler
 • Ders 15 :
  Kıyafet Takı
 • Ders 16 :
  Kıyafet Örnekleri
 • Ders 17 :
  Meslekler
 • Ders 18 :
  Meslekler Örnekler
 • Ders 19 :
  Müzik Aletleri
 • Ders 20 :
  Müzik Örnek
 • Ders 21 :
  Nikah
 • Ders 22 :
  Noter
 • Ders 23 :
  Sayılar
 • Ders 24 :
  Sayılar Örnekler
 • Ders 25 :
  Sıfatlar
 • Ders 26 :
  Tapu
 • Ders 27 :
  TV
 • Ders 28 :
  Ülkeler
 • Ders 29 :
  Zıt Anlamlı Kelimeler
 • Ders 30 :
  Hastane
 • Ders 31 :
  Halk Eğitim
 • Ders 32 :
  Genel
 • Ders 1 :
  Eğitim Nedir Eğitim Türleri Nelerdir?
 • Ders 2 :
  Eğitim Sistemi ve Kültürel Eğitim
 • Ders 3 :
  Eğitimde Çeşitli Kavramlar
 • Ders 4 :
  Kurumsal Eğitimin Faydaları ve Kavramları
 • Ders 5 :
  Eğitim Yönetimi Oluşturma
 • Ders 6 :
  Eğitim İhtiyaç Analizi ve Eğitim Planlaması
 • Ders 7 :
  Eğitim Dokümanları ve Eğitimci Kimdir?
 • Ders 8 :
  Eğitimcinin Etkileri Beklenenler ve Öğretim İlkeleri
 • Ders 9 :
  Öğretim İlkeleri
 • Ders 10 :
  Öğretim İlkeleri ve Öğretim Stratejileri
 • Ders 11 :
  Öğretim Yöntemleri
 • Ders 12 :
  Eğitmenin Yol Haritası
 • Ders 13 :
  Eğitim Yönetimi
 • Ders 1 :
  Giriş
 • Ders 2 :
  Sunum Nedir?
 • Ders 3 :
  Sunum Aşamaları
 • Ders 4 :
  Hazırlık Aşaması
 • Ders 5 :
  Heyecan Kontrolü
 • Ders 6 :
  Sunum Aşaması
 • Ders 7 :
  10 İletişim Kuralı
 • Ders 8 :
  5 Yasak İfade
 • Ders 9 :
  Doğru Beden Dili
 • Ders 10 :
  Sorular
 • Ders 11 :
  Eğlenmek
 • Ders 12 :
  Doğru Bitiriş
 • Ders 13 :
  Dikkat Edilecekler
 • Ders 1 :
  Sosyal Stiller
 • Ders 2 :
  1. Tip Kişilik
 • Ders 3 :
  Kişilik Tipleri 2
 • Ders 4 :
  Kişilik Tipleri 3
 • Ders 5 :
  Kişilik Tipleri 4
 • Ders 6 :
  Kişilik tipleri 5
 • Ders 7 :
  Ortak Profiller
 • Ders 8 :
  Duygusal Merkez
 • Ders 9 :
  Zihinsel Merkezliler
 • Ders 10 :
  Fiziksel Merkezliler
 • Ders 1 :
  İletişimin Tanımı
 • Ders 2 :
  Sosyal Stiller - Kırmızı Profil
 • Ders 3 :
  Kırmızı Profilin Kişilik Özellikleri ve Motivasyon Özellikleri
 • Ders 4 :
  Kırmızı Profil Geri Bildirim Teknikleri Sarı Profile Giriş
 • Ders 5 :
  Sarının Özellikleri, Motive Eden Faktörler ve Geri Bildirim Teknikleri
 • Ders 6 :
  Yeşil Profil Özellikleri, Motive Eden Faktörler
 • Ders 7 :
  Mavi Profile Giriş
 • Ders 8 :
  Mavi Profili Motive Eden Faktörler ve Geri Bildirim Yöntemleri
 • Ders 9 :
  İletişim Öğeleri ve Beden Dili 1
 • Ders 10 :
  İletişim Öğeleri ve Beden Dili 2
 • Ders 11 :
  Empatik İletişim ve Çatışma Çözme Yöntemleri
 • Ders 12 :
  Görsel ve İşitsel Temsil Sistem
 • Ders 13 :
  Temsil Sistemleri İşitsel Kinestetik
 • Ders 14 :
  Kurum İçi İletişimde Kullandığımız Kimlikler
 • Ders 15 :
  Kurumsal İletişim

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 161 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

1009 ₺ 734 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim SertifikasıÜcretsiz
 • Üniversite SertifikasıÜcretsiz
 • Tüm SertifikalarÜcretsiz
 • Eğitim Dijital SertifikasıÜcretsiz
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İletişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3799 Kişi
 • Modül:8
 • Ders:112
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:10 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet