• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zeka Eğitimi

 • 4 Saat
 • 7 Ders
 • 3233 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zeka Eğitimi

 • 4 Saat
 • 7 Ders
 • 3233 Kayıtlı Kişi

448 ₺ 326 ₺

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zeka Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Farkında olmadığımız ne kadar püf nokta var. Düşündüğümüzde bize ilginç gelen ve diğer taraftan anlamamızın zor olduğu bir konudur. Ancak duygusal zekamızı geliştirerek bu açığımızı kapatabiliriz. Bunun için İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimimizden faydalanın!


Farkında olmadığımız ne kadar püf nokta var. Düşündüğümüzde bize ilginç gelen ve diğer taraftan anlamamızın zor olduğu bir konudur. Ancak duygusal zekâmızı geliştirerek bu açığımızı kapatabiliriz. Bunun için İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimimizden faydalanın!


İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nin Amacı Nedir?

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nin amacı sizlere farkındalık kazandırmak ve duygusal zekânızı geliştirmektir.


İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi ile Kazanımlarınız

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Hiç düşünmediğiniz konularda farkındalık kazanacaksınız.

Duygusal zekânız gelişecek.

Daha verimli çalışacaksınız.

Daha duyarlı bir insana dönüşeceksiniz.

Hayatınızdaki insanların saygısını kazanacaksınız.

Hepsi ve daha fazlası İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimimizde!


İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nde Farkımız

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ eğitmeni ile çalışıyoruz.

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Nedir?

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi, kendinize ve başkalarına dair duygu ve düşünceleri anlamanızı sağlamaktadır.


İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne isteyen herkes katılabilir.


İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi alarak danışmanlık, eğitmenlik ve mentörlük yapabilirsiniz. 


İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Online Sertifika

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


 


İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikası, farkındalık ve duygusal zekâ alanında kendinizi geliştirdiğinizi belgelendirir.


İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi alarak danışmanlık, eğitmenlik ve mentörlük yapabilmekle birlikte sertifikanız özgeçmişinizde parlayacaktır.


Video Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi

Video Online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Kursu videolarını izleyebilirler. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ kurumlara faydası şunlardır:

Çalışanlarınızın farkındalık sahibi olacak.

Çalışanlarınızın duygusal zekâsı gelişecek.

Bunlarla birlikte çalışanlarınızda takım ruhu gelişecek.


Kurumlar İçin İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi başvuru formu açılacaktır. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi için size ulaşacaktır.


İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Fiyatları

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi ücretini etkilemektedir. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi Sınavı

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Öz Farkındalık
 • Ders 2 :
  Duygusal Farkındalık
 • Ders 3 :
  Swot Analizi
 • Ders 4 :
  Kendini Tanıma
 • Ders 5 :
  Çok Boyutlu Zeka
 • Ders 6 :
  Duygusal Zeka
 • Ders 7 :
  İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zeka Eğitimi Final Sınavı

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

448 ₺ 326 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3233 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:7
 • Sınav:1
 • Toplam Süre:4 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet