• Eğitimler
 • İnsan Kaynakları Eğitimleri

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

 • 2 Saat
 • 5 Ders
 • 2007 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

 • 2 Saat
 • 5 Ders
 • 2007 Kayıtlı Kişi

265 ₺ 193 ₺

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması! Hangi personelin hangi eğitime ihtiyacı var? Bunu tespit etmek oldukça önemli ve güç bir iştir. Eğitimlerin ihtiyaca yönelik olarak özel düzenlenmesi gerekliliği ise güç olan bu işi daha da karmaşıklaştırmakta, içinden çıkılmaz bir hale getirmektedir. 


İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması! Hangi personelin hangi eğitime ihtiyacı var? Bunu tespit etmek oldukça önemli ve güç bir iştir. Eğitimlerin ihtiyaca yönelik olarak özel düzenlenmesi gerekliliği ise güç olan bu işi daha da karmaşıklaştırmakta, içinden çıkılmaz bir hale getirmektedir. Özetlediğimiz bu durum için çözüm önerisi sunalım. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi! Bu eğitimle hem personelinizin ihtiyaçlarını tespit edecek hem de onların ihtiyaçlarına göre dönüştürülmüş eğitim planlaması yapacaksınız.


İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Amacı Nedir?

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi amacı nedir birlikte inceleyelim. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’nden eğitim planlaması alanında uzmanlaşıp meslek edinmek isteyenler yararlanabilirler. Diğer taraftan uzman insan kaynakları yöneticileri de bu eğitim ile kendilerini geliştirebilirler. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi, değişen piyasa koşulları ve sektörel gelişmeye uygun olarak personel geliştirmenin nasıl yapılması gerektiği ile ilgili bilgiler vermektedir.


İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi ile Kazanımlarınız

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması alanında uzman olacaksınız.

İş arayışınızda bir adım önce çıkacaksınız.

İnsan Kaynakları uzmanıysanız eğitim planlaması öğrenerek fark yaratacaksınız.

Alanında uzman eğitmenden ihtiyacınız olan bilgileri alacaksınız.

Güncel ve yeni bilgiler içeren en kapsamlı eğitim planlaması eğitimini edineceksiniz.


İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’nde Farkımız

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması eğitmeni ile çalışıyoruz.

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Nedir?

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi nedir inceleyelim. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi, eğitim planlanmasından öğrenme stillerine kadar geniş bir çerçevede bilgiler içermektedir. Böylece hem hangi personelin ne türde ne ölçüde ve ne seviyede eğitime ihtiyaç duyduğunu analiz edecek hem de eğitim bütçelendirmesini yapabileceksiniz. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Kursu ile süreç yönetimini yapabilecek ve eğitim çıktıları oluşturabileceksiniz. 


İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi gereksinimleri nelerdir inceleyelim. Video online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi için akıllı bir cihaza, ağ bağlantısına ihtiyacınız olacaktır. Özellikle zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılar, video online eğitim modelini tercih etmektedirler. Video online eğitimleri istediğiniz zaman ve istediğiniz mekandan bağlanarak takip edebilirsiniz. Video online eğitimler için şu cihazlardan birine sahip olmanız yeterlidir:

Akıllı telefon,

Bilgisayar,

Tablet


İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne kimler katılmalı şimdi de bunu inceleyelim. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne, bu alanda kendini geliştirmek ve meslek olarak edinerek icra etmek isteyen herkes katılabilirler. Bunun dışında insan kaynakları eğitim planlaması alanında kendini geliştirmek isteyen uzmanlar bu eğitime katılarak kendilerini geliştirmelidirler.


İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi iş olanakları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Teknolojinin devinim hızı günümüzde oldukça arttı. Bu artış, iş yapma pratiklerini değiştirmektedir. Şirketlerde, yeni gelişmelere ayak uydurma ihtiyacı oluşmaktadır. Şirketler, bu ihtiyacı eğitimlerle kapatma yoluna gitmektedir. Bu eğitimler ise İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması uzmanlarınca organize edilmektedir. Bu nedenle İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Krsu’na ilgi oldukça artmıştır.


İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Online Sertifika

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi online sertifika sahibi olabilirsiniz. Bunun için eğitimi bitirmeli ve eğitim sınavını geçmelisiniz. Ardından online sertifika ve basılı sertifika sahibi olabilirsiniz. 100 TL ve üzerindeki tüm eğitimlerde online sertifika sunmaktayız. Basılı sertifikalarınızı ise sistemden talep etmeniz gerekmektedir. Talebinizin ardından sertifikalarınız belirtmiş olduğunuz adresinize kargo ile gönderilmektedir. Eğitim bitirdiğinizde alacağınız sertifikalar aşağıdaki gibidir:

Yurtiçi ve yurtdışı akredite Eğitim Kutusu İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi bitirme sertifikası,

Üniversite onaylı İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi bitirme sertifikası


İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sertifikası ne işe yarar incelemeye devam edelim. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sertifikası, sizin eğitim planlaması uzmanı olduğunuzu belgelendirir. Bu belge ile şirketlere başvuru yapabilir veya danışman olarak çalışabilirsiniz.


İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sertifikası ne iş yapabilirsiniz inceleyelim. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sertifikası ile eğitim planlaması uzmanı olarak çalışabilirsiniz.


Video Online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Video online İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi, zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız eğitimlere istediği zaman ve mekândan katılım sağlamaktadırlar. Ayrıca kaldığın yerden devam etme seçeneğiniz de vardır.


Kurumlar İçin İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’nin faydaları nelerdir şimdi de bu soruyu cevaplandıralım. Değişen piyasa ve sektörel şartlara uyum sağlamak isteyen kurumlar, eksiklerini eğitimlerle karşılamaktadırlar. Şirketler, uzmanlarını bu eğitime yönlendirerek, eğitim planlama alanında kendilerini geliştirmelerini sağlayabilirler. 


Kurumlar için İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’nin faydaları şunlardır:

Eğitim bütçesi oluşturma,

Eğitim süreci yönetimi yapma,

Kişilik envanteri çıkarma,

İhtiyaç analizi yapma,

Kişiyi doğru eğitimlere yönlendirme,

Kişisel ve sektörel gelişimi en üst seviyeye çıkarma.


Kurumlar İçin İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır sorusunu cevaplandıralım. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ne kurumsal başvuru yapmak için eğitim sayfasından kurumsal başvuru butonuna tıklamanız gerekmektedir. Ardından açılacak olan formu doldurmalısınız. Müşteri temsilcilerimiz verdiğiniz telefon numarasından sizlere ulaşacaktır. Bilgi almak istediğiniz konuları ve tüm sorularınızı müşteri temsilcilerimize yöneltebilirsiniz.


İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Fiyatları

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi fiyatları, kurumlara göre değişmektedir. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi veren birçok eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarının bazıları video online bazıları canlı online bazıları da örgün olarak İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi vermektedirler. Her bir modelin ayrı bir ücretlendirmesi vardır. Dolayısıyla fiyatları etkileyen ilk unsur eğitim modelidir. Diğer bir unsur ise eğitimin kalitesidir. Bu da eğitimi veren eğitmenin tecrübesine göre değişmektedir. Son olarak sertifikasyon eğitim ücretlerini etkileyen bir başka unsurdur. 


İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi Sınavı

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi sınavı, sertifika almaya hak kazanmak için başarıyla tamamlanmalıdır. İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi’ni tamamladığınızda eğitim sınavına girmeye hak kazanacaksınız. Eğitimi bitirmek ve sertifika talep edebilmek için bu sınavı geçmeniz gerekmektedir. Sınav geçme şartı, soruların yüzde ellisinin, yani en az yarısının, doğru cevaplanmasıdır. Sınavın geçilememesi durumunda katılımcılarımız sınavı tekrar etme hakkına sahiptir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Öğrenme Stilleri
 • Ders 2 :
  Eğitim Ölçümleme Yöntemleri
 • Ders 3 :
  Eğitim Bütçesinin Hazırlanması
 • Ders 4 :
  Eğitim İhtiyaç Analizi
 • Ders 5 :
  Eğitimin Planlanması

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

265 ₺ 193 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2007 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:5
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:2 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet