Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Satış Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3164 Kişi
 • Modül:2
 • Ders:13
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:4 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet
Satış Eğitimleri

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Giriş
 • Ders 2 :
  İkna Kavramı
 • Ders 3 :
  Etki Taktikleri
 • Ders 4 :
  Şirketlerde İkna
 • Ders 5 :
  Liderlik ve İkna
 • Ders 6 :
  Kişilik ve İkna
 • Ders 7 :
  İkna Edici Mesaj
 • Ders 8 :
  İknaya Direnme
 • Ders 9 :
  İkna Edici Konuşma
 • Ders 10 :
  Satış Kampanyası Konuşması ve İkna Edici İletişim
 • Ders 11 :
  Final
 • Ders 1 :
  İkna Anahtarları
 • Ders 2 :
  Satış Türleri ve Satış İknasında 10 Kural

Eğitime Genel Bakış

Zaman zaman karşınızdaki insanla ortak paydada buluşmayabilirsiniz. Özellikle iş dünyasında satış yapıyor ya da üst yönetimi bir proje için ikna etmeye çalışıyorsanız. Hayatımızın her anında başvurduğumuz ikna etme girişimini etkin ve profesyonel olarak yapmak ikna teknikleriyle mümkündür. İknayı avantaja çevirmeniz adına sizler için İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ni hazırladık! İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimimizin sonunda kendinize katacağınız değerle birlikte herkesi ikna edebileceksiniz!


Zaman zaman karşınızdaki insanla ortak paydada buluşmayabilirsiniz. Özellikle iş dünyasında satış yapıyor ya da üst yönetimi bir proje için ikna etmeye çalışıyorsanız. Hayatımızın her anında başvurduğumuz ikna etme girişimini etkin ve profesyonel olarak yapmak ikna teknikleriyle mümkündür. İknayı avantaja çevirmeniz adına sizler için İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ni hazırladık! İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimimizin sonunda kendinize katacağınız değerle birlikte herkesi ikna edebileceksiniz!


İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nin Amacı Nedir?

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nin amacı nedir? Hep birlikte inceleyelim. Bu eğitim, İleri Seviye İkna Tekniklerini öğrenebileceğiniz bir modüldür. Eğitimin size katacağı değerler doğrultusunda günlük hayatta sizleri yönlendirebilmeyi amaçlar.


İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

İkna kabiliyeti gücünüzü geliştireceksiniz.

Eğitimde öğrendikleriniz sayesinde iş hayatınızda fark yaratacaksınız.

Edindiğiniz bilgileri uygulamalı olarak keşfedeceksiniz.

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla fark yaratacaksınız.

Hepsi ve daha fazlası İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimimizde!


İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nde Farkımız

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman İleri Seviye İkna Teknikleri eğitmeni ile çalışıyoruz.

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

İleri Seviye İkna Teknikleri eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi Nedir?

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi nedir? sorusunu cevaplandıralım. İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi, sizler adına oluşturulmuş aşamalı bir modüldür. Bu aşamalar doğrultusunda bahsi geçen teknikleri günlük hayatınıza da kullanabileceksiniz.


İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan İleri Seviye İkna Teknikleri Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne kimler katılmalı? sorusunu cevaplandıralım.

İkna kabiliyetini güçlendirmek isteyenler,

Kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyen bireyler,

İkna teknikleri ile hayat tarzında değişiklik yapmak isteyen kişiler bu eğitime katılabilir.


İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi iş olanakları nelerdir? Hep birlikte keşfedelim.

Bu eğitimin ardından çeşitli kuruluşlarda yetkinliğinizi gösteren belgeyle birlikte çalışabilirsiniz.


İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi Online Sertifika

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. İleri Seviye İkna Teknikleri Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hep birlikte inceleyelim. Bu sertifika, sizin başarınızın resmiyete dökülmüş bir belgesidir. Dolayısıyla iş süreçlerinizde önemli ölçüde dikkat çekecektir.


İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusunu cevaplandıralım. Bu eğitimin ardından belirli kurum ve kuruluşlarda bu alana yönelik eğitim verebilirsiniz.


Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi

Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanan eğitim modelidir. Canlı Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nin tüm kursiyerleri aynı anda yayına katılmaktadırlar. Bu nedenle İleri Seviye İkna Teknikleri Kursu yayını başladığı anda hazır bulunulması gerekmektedir. Canlı online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nin avantajı, herhangi bir akıllı cihazla ve ağ bağlantısıyla katılım sağlayabilmenizdir. Yine canlı online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne, istediğiniz mekândan bağlanabilirsiniz. Canlı online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati katılım linkiyle birlikte size iletmektedirler.


Örgün İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi

Örgün İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi, yüz yüze yapılan eğitimlerdir. Eğitmen etkileşimli Örgün İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne katılmak için başvuru yapmanız ve eğitim lokasyonuna ulaşım sorununuzun olmaması yeterlidir. Örgün İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne başvuru yaptığınızda, öğrenci işleri eğitimin düzenleneceği gün ve saati lokasyon bilgisiyle birlikte sizlere iletecektir.


Video Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi

Video Online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda İleri Seviye İkna Teknikleri Kursu videolarını izleyebilirler. İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. İleri Seviye İkna Teknikleri kurumlara faydası şunlardır:

Kurumsal bir kimlik niteliğinde sertifika alacaksınız.

Edindiğiniz sertifikayla birlikte iş süreçlerinizi yöneteceksiniz.

Eğitimin size kattığı değerleri günlük hayatınıza lanse edeceksiniz.


Kurumlar İçin İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi başvuru formu açılacaktır. İleri Seviye İkna Teknikleri Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi için size ulaşacaktır.


İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi Fiyatları

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan İleri Seviye İkna Teknikleri eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi ücretini etkilemektedir. İleri Seviye İkna Teknikleri Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi Sınavı

İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra İleri Seviye İkna Teknikleri Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. İleri Seviye İkna Teknikleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Hakan Tekcandan

Hakan Tekcandan

 • 43 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:22 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Hakan TEKCANDAN!

 

Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum. Oxford Business School’da Leadership and Managment MBA, Cambridge Judge Bussiness School MPhil in Management eğitimleri aldım.

 

Kapalıçarşı’da satış yaparak başladığım kariyerimde yaklaşık olarak 30 yıldır satış-pazarlama yapmaktayım. Çalıştığım kurumlarda; Mağaza Müdürü, Satış Danışmanı, Aktif Satış Danışmanı, Bölge Satış Sorumlusu, Bölge Satış Koordinatörü, Satış Müdürü, Filo Satış Müdürü, Genel Müdür, Kurumsal Satış Müdürü, Türkiye Satış Müdürü, Üst Düzey Yönetici olarak çalıştım. Satış yönetim, müzakere, telemarketing danışmanlıkları ve eğitimleri verdim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitleri vermekteyim:

·         Satış Uzmanlığı

·         Telemarketing

·         Eğiticinin Eğitimi

·         Profesyonel Satış Teknikleri

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

·         Sunum Dramatizasyonu Eğitimi

·         İkna Teknikleri Eğitimi

·         Oyunlaştırma Eğitimi

·         Öfke Kontrolü Eğitimi

·         Etkili Karar Alma Eğitimi

·         İşleri Delege Etme Eğitimi

·         Kriz Yönetimi Eğitimi

·         Müşteri Memnuniyeti Eğitimi

·         Yönetim Becerileri Geliştirme Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.