• Eğitimler
 • Bilişim Eğitimleri

İleri Excel Eğitimi

 • 16 Saat
 • 26 Ders
 • 2687 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

İleri Excel Eğitimi

 • 16 Saat
 • 26 Ders
 • 2687 Kayıtlı Kişi

599 ₺ 389 ₺

İleri Excel Eğitimi
 • Recep Algül
  Eğitmen

  Recep Algül

 • Kategori Bilişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

İleri Excel Kursu, Excel tabloları, pivot tablo yapımı, grafik oluşturma, Excel formüllerinin kullanımı gibi gerekli olan pek çok bilgi ve uygulamayı sunmaktadır.


Excel iş hayatında temel olarak kullanılan vazgeçilmez bir programdır. Neredeyse herkes uçtan uca Excel'e dokunmuştur. Özellikle raporlama alanlarında hesaplamaları kolaylaştırmak için kullanılır.

Ya bir Excel uzmanıysanız? Bu da her sektörde ve herkes için ciddi fark yaratıyor. Sıfırdan hazırladığımız Excel kursumuz ile bu programın sihirbazı siz olacaksınız. Eskiden birkaç dakika içinde yaptığınız işi birkaç saniye içinde bitireceksiniz. En güncel bilgiler ve en güncel içeriklerle oluşturulmuş eğitimimiz sizleri bekliyor. Durmayın, İleri Excel eğitimi sizi bekliyor!

İleri Excel Eğitimi’nin Amacı Nedir?

İleri Excel Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. İleri Excel Sertifika Programı’nın amacı, dünya üzerinde en çok kullanılan Office programlarından biri olan İleri Excel Programının nasıl kullanıldığını öğretmektir.

Excel, iş hayatında Microsoft Office Programları arasında en çok kullanılan programdır. Excel öğrenmek bu nedenle oldukça önemlidir. Ayrıca İleri Excel Kursunu tamamladığınızda iş bulma olasılığınız da artmaktadır. İleri Excel Kursu, Excel tabloları, pivot tablo yapımı, grafik oluşturma, Excel formüllerinin kullanımı gibi gerekli olan pek çok bilgi ve uygulamayı sunmaktadır.

Excel kullanımını detaylı bilmek pivot tablo grafik kullanmak demek değildir. Excel ile büyük çaplı projeler de yürütülmektedir. Excel çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. İstediğin zaman Excel in yaparak çalışma başlayabilirsin. 

İleri Excel Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer Bilişim Eğitimlerimize linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İleri Excel Sertifika Programı ile Kazanımlarınız

İleri Excel Sertifika Programı ile kazanımlarınız şunlardır:

İleri Excel kurallarını öğreneceksiniz.

İşiniz için gerekli olan formüllerin detaylarını kavrayacaksınız.

Grafik ve tablo hesaplama gibi işlemleri gerçekleştireceksiniz.

Kısa yol tuşlarını öğreneceksiniz.

Programın ara yüzünün nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz.

Veri girişi, sayfa açma, biçimlendirme gibi işlevleri yerine getireceksiniz.


İleri Excel Eğitimi’nde Farkımız

İleri Excel Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı İleri Excel Sertifika Programı’nı sunuyoruz.

Alanında uzman İleri Excel eğitmeni ile çalışıyoruz.

İleri Excel Kursu’na 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak İleri Excel Eğitiminde güncelleme yapıyoruz.

Excel eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite İleri Excel Sertifika Programı sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


İleri Excel Eğitimi Nedir?

İleri Excel Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. İleri Excel Sertifika Programı, iş ve günlük hayatınızda ihtiyacınız olan bu bilgi ve uygulamaları kullanarak işinizi nasıl daha kolay hale getirebileceğinizi öğretmektir.


İleri Excel Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

İleri Excel Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online İleri Excel Kursu’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan İleri Excel Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


İleri Excel Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

İleri Excel Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

Bu programı etkin olarak kullanmak isteyen kişiler

Finans ve muhasebe sektörü çalışanları

Veriler doğrultusunda iş yapan kişiler

Her sektörden insanlar

İleri Excel Sertifika Programı’na ilgisi olanlar


İleri Excel Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

İleri Excel Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. İleri Excel Programı, kariyerinizi yükseltmek için öğrenilmesi gereken en önemli ofis programlarından biridir. Bu programı temel düzeyde bilerek birçok iş sektöründe çalışabilir ve edineceğiniz yetkinlik ile istediğiniz iş ilanına gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz. 

İleri Excel Programı daha çok iletişim, muhasebe, ekonomi, tasarım, bankacılık, bilişim, yazılım ve insan kaynakları alanlarında kullanılabilen bir eğitimdir. İster kendi işiniz olsun ister bir firmada çalışın, işletme ve büro özelinde bir işiniz varsa İleri Excel Programı’nı bilmek her anlamda size fayda sağlayacaktır.


İleri Excel Eğitimi Online Sertifika

İleri Excel Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. İleri Excel Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online İleri Excel Sertifika Programı sertifikalarınızı indirebilirsiniz.

İleri Excel Sertifika Programı basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


İleri Excel Sertifika Programı Sertifikası Ne İşe Yarar?

İleri Excel Sertifika Programı sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. İleri Excel Kursu sertifikası, her alan için önemsenen bir sertifikadır. İş hayatında ofis programları çok sık kullanıldığı için bu alanda bilgisi olan personel tercih nedenidir. İleri Excel Sertifika Programı başarı ile bitirdiğiniz takdirde alacağınız sertifika ile mesleki yetkinliğinize çok önemli bir özellik katmış olacaksınız. 

Aynı zamanda başvuru yaparken özgeçmişinize yazabileceğiniz en dikkat çekici sertifikalardan birisidir. Özellikle muhasebe ve bankacılık sektöründe çalışmak istiyorsanız edineceğiniz bu sertifikanın önemi daha da artacaktır. Bu sebeplerden ötürü tercih etmeniz gereken bir eğitimdir.


İleri Excel Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

İleri Excel Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım İleri Excel Sertifika Programı sertifikası ile bankacılık, muhasebe, ekonomi, tasarım, halkla ilişkiler, bilişim, yazılım, eğitim ve insan kaynakları departmanlarında çalışma imkânınız olacaktır.


Video Online İleri Excel Eğitimi

Video Online İleri Excel Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Temel Excel Kursu videolarını izleyebilirler. İleri Excel Sertifika Programı videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 

Video online İleri Excel Kursu’nun bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın İleri Excel Sertifika Programı videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


İleri Excel Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

İleri Excel Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. İleri Excel kurumlara faydası şunlardır:

Şirket çalışanları daha etkili bir şekilde Excel kullanmayı öğrenecekler

İşlerini daha verimli olarak yapacaklar

Eğitimi alan çalışanların iş verimliliği artacak


İleri Excel Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

İleri Excel Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. İleri Excel Kursu’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda İleri Excel Sertifika Programı başvuru formu açılacaktır. 

İleri Excel Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından İleri Excel Sertifika Programı için size ulaşacaktır.


İleri Excel Eğitimi Fiyatları

İleri Excel Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Excel eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Temel Excel Sertifika Programı ücretini etkilemektedir. İleri Excel Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


İleri Excel Eğitimi Sınavı

İleri Excel Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. İleri Excel Sertifika Programı sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda İleri Excel Kursu sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra İleri Excel Sertifika Programı sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. İleri Excel Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.


Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Excele Giriş 1
 • Ders 2 :
  Karma Örnekler ve EĞER Kullanımı
 • Ders 3 :
  Eğerlerin Tarihlerle Kullanımı
 • Ders 4 :
  Eğer ve Yada
 • Ders 5 :
  Eğer Ve Yada 2 (İç İçe Örnek)
 • Ders 6 :
  EğerSay Etopla Eğer Ortalama
 • Ders 7 :
  EğerSay Etopla EğerOrtalama Örnek ve ÇokEğersay ÇokEtopla ÇokEğerOrtalama
 • Ders 8 :
  Veritabanı Fonksiyonları
 • Ders 9 :
  Düşeyara
 • Ders 10 :
  İndis Kaçıncı
 • Ders 11 :
  Dolaylı
 • Ders 12 :
  Kaydır
 • Ders 13 :
  Dizi Fonksiyonları
 • Ders 1 :
  Alt Toplam Fonksiyonu
 • Ders 2 :
  Köprü
 • Ders 3 :
  Yeni Gelen Fonksiyonlar Sırala Benzersiz Filtrele
 • Ders 4 :
  Koşullu Biçimlendirme
 • Ders 5 :
  Veri Doğrulama
 • Ders 6 :
  Alt Toplam
 • Ders 7 :
  Pivot Table
 • Ders 8 :
  İlişkili Tablo Kullanımı
 • Ders 9 :
  Tahmin Sayfası
 • Ders 10 :
  3B Haritalar
 • Ders 11 :
  Grafik Kullanımı
 • Ders 12 :
  Mini Grafikler
 • Ders 13 :
  Dış Verilerle Çalışmak

Recep Algül

 • 5 Eğitim
 • 18 Aralık 2021 21:17 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben, Excel Uzmanı, Eğitmen Recep Algül. 

 

19 Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nden mezun oldum. 

 

Çeşitli kurumlarda Eğitim Danışmanı, Koordinatör Yardımcısı, Uzman Proje Danışmanı, Şube Müdürü, Eğitim Koordinatörü gibi pozisyonlarda çalıştım. Kariyerime Eğitmen olarak devam etmekteyim. Pek çok işletmenin projelerini yürüttüm. İki kitap yayınladım. Biri İSMEK eğitimlerinde kullanılmaktadır. Diğeri ise “Baştan Sona EXCEL 2010” isimli kitabımdır.

 

Aşağıdaki projelerde yer aldım:

·         Kadir Has Üniversitesi İktisat Bölümü Akademisyenleri ile Türkiye’nin en büyük 500 firmasının 15 yıllık tüm mali değerlerinin çıkartılması ve raporlanması

·         Meridyen Eğitim Kurumları Şirket tanıtımı ve yeni yapılanmaları ile ilgili gerekli faaliyetlerin gerçekleştirilmesi

·         Turkcell çağrı merkezi personeli için İŞKUR ile gerçekleştirilecek eğitim projesinde gerekli proje dosyasının hazırlanması, eğitim noktalarının koordinasyonu

·         IFBB Uluslararası Vücut Geliştirme Federasyonu’nun Türkiye’deki eğitim organizasyonlarının gerçekleştirilen ve yaklaşık 1020 kişiye eğitim verilen Bilişim Çırakları Projesinde Konya ayağının organize edilmesi

·         SETA firmasında kurumların İŞKUR ile gerçekleştireceği projelerin proje dosyalarını hazırlamak

·         Makro yazılım projeleri gerçekleştirme

 

Eğitim Kutusu’nda Excel Eğitimi vermekteyim.

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Recep Algül

Recep Algül

Uzman Eğitmen - Office Programları Eğitmeni
Eğitim Ücreti

599 ₺ 389 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Dijital SertifikasıÜcretsiz
 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Bilişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2687 Kişi
 • Modül:2
 • Ders:26
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:16 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Başlangıç
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet

Sizlere Öneriyoruz

Bu eğitimi alan kullanıcılar aşağıdaki eğitimleri de tercih ettiler!

Excel Eğitimi
203 ₺
 • 22 Ders
 • 16 Saat
 • 0.00 Puan
İleri Excel Eğitimi
244 ₺
 • 26 Ders
 • 5 Saat
 • 0.00 Puan