• Eğitimler
 • Satış Eğitimleri

İkna Edici Mesaj Eğitimi

 • 2 Saat
 • 1 Ders
 • 5584 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

İkna Edici Mesaj Eğitimi

 • 2 Saat
 • 1 Ders
 • 5584 Kayıtlı Kişi

216 ₺ 144 ₺

İkna Edici Mesaj Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori Satış Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Tüm hayatımız elektronik aletler üzerinden iletişim kurmaya entegre olmaya başladı. Artık satın almalarımızı, ilişkilerimizi hatta sağlığımızı dijital bir kutu üzerinden yürütüyoruz...


Tüm hayatımız elektronik aletler üzerinden iletişim kurmaya entegre olmaya başladı. Artık satın almalarımızı, ilişkilerimizi hatta sağlığımızı dijital bir kutu üzerinden yürütüyoruz. Problemlerimiz sosyal medya, mail, mesajlaşma programları üzerinden idare ediyoruz. Peki, ikna edici veya etkileyici olarak iletişimi bu kanallarda nasıl kullanabiliriz? Her ne kullanırsanız kullanın İkna Edici Mesaj Eğitimi ile karşınızdakini ikna etmeniz kolaylaşıyor. Bir ürün satmak-almak, birini herhangi bir konuda ikna-memnun etmek çok daha kolay olacak. Çağrı merkezleri, e-ticaret siteleri ve bankalar gibi birçok firmada yeriniz hazır olacak. Herkes sizi uzman olarak istihdam etmek isteyecek. Tek yapmanız gereken İkna Edici Mesaj Eğitimimize katılmak.


İkna Edici Mesaj Eğitimi’nin Amacı Nedir?

İkna Edici Mesaj Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte keşfedelim. İkna Edici Mesaj Eğitimi’nin amacı, alıcının belli bir nesneye ilişkin tavrını değiştirmesidir. İkna Edici Mesaj Eğitimi’nin amacı, ikna edici mesaj konusunda uzman olduğunuzu belgelendirir.


İkna Edici Mesaj Eğitimi ile Kazanımlarınız

İkna Edici Mesaj Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

İkna gücü kazanacaksınız.

Alıcının belli bir nesneye olan tavrını değiştireceksiniz.

İletişimi etkili olarak kullanacaksınız.

Avantaj sağlayacaksınız.


İkna Edici Mesaj Eğitimi’nde Farkımız

İkna Edici Mesaj Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı İkna Edici Mesaj Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman İkna Edici Mesaj eğitmeni ile çalışıyoruz.

İkna Edici Mesaj Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak İkna Edici Mesaj Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

İkna Edici Mesaj eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite İkna Edici Mesaj Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


İkna Edici Mesaj Eğitimi Nedir?

İkna Edici Mesaj Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. İkna Edici Mesaj Eğitimi, bir birey, olay ya da düşünceye ilişkin davranış veya tutum değişimi yaratmak amacı ile gerçekleştirilen eğitim olarak tanımlanabilir.


İkna Edici Mesaj Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

İkna Edici Mesaj Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online İkna Edici Mesaj Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan İkna Edici Mesaj Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


İkna Edici Mesaj Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

İkna Edici Mesaj Eğitimi’ne kimler katılmalı inceleyelim. İkna Edici Mesaj Eğitimi’ne, karşı tarafı ikna etmekte zorlanan ve bu anlamda bilgilendirilmek isteyen herkes katılabilmektedir.


İkna Edici Mesaj Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

İkna Edici Mesaj Eğitimi iş olanakları nelerdir sorusunu cevaplayalım. İkna Edici Mesaj Eğitimi alan bireyler, yazılı iletişim, müşteri deneyimi, sosyal medya ve çözüm merkezi ile satış departmanlarında aldıkları bu eğitim ile tercih nedeni olurlar.


İkna Edici Mesaj Eğitimi Online Sertifika

İkna Edici Mesaj Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. İkna Edici Mesaj Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online İkna Edici Mesaj Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


İkna Edici Mesaj Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


İkna Edici Mesaj Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

İkna Edici Mesaj Eğitimi Sertifikası ne işe yarar sorusunu cevaplandıralım. İkna Edici Mesaj Eğitimi programını başarı ile tamamlayıp sertifika almaya hak kazanan bireyler, özellikle satış, müşteri deneyimi, sosyal medya uzmanlığı ve çözüm merkezi gibi departmanlarda iletişim yetilerini güçlendirmiş olurlar.


İkna Edici Mesaj Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

İkna Edici Mesaj Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz şimdi de buna bakalım. İkna Edici Mesaj Eğitimi sertifikasına sahip olan bireyler, özellikle yazılı iletişim kanalı olan satış departmanlarında, müşteri hizmeti veren firmaların canlı iletişim, çözüm merkezi, şikâyet yönetimi gibi alanlarında, ayrıca reklam ve halkla ilişkiler, sosyal medya uzmanlığı gibi pozisyonlarda görev alabilirler.


Video Online İkna Edici Mesaj Eğitimi

Video Online İkna Edici Mesaj Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda İkna Edici Mesaj Kursu videolarını izleyebilirler. İkna Edici Mesaj Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online İkna Edici Mesaj Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın İkna Edici Mesaj Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin İkna Edici Mesaj Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için İkna Edici Mesaj Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. İkna Edici Mesaj kurumlara faydası şunlardır:

Kurumun ikna edicilikteki yeteneği, karşı tarafa güvenilirlik duygusu sağlar.

Kurumun hitap ettiği kitlenin sosyo-demografik özelliklerini dikkate alarak iletişime geçmesinde avantaj sağlar.

Kurumun istediği amaca ulaşmasında, ikna edicilik düzeyinde karşı taraf ile empati kurmasını sağlar.


Kurumlar İçin İkna Edici Mesaj Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için İkna Edici Mesaj Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. İkna Edici Mesaj Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda İkna Edici Mesaj Eğitimi başvuru formu açılacaktır. İkna Edici Mesaj Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından İkna Edici Mesaj Eğitimi için size ulaşacaktır.


İkna Edici Mesaj Eğitimi Fiyatları

İkna Edici Mesaj Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan İkna Edici Mesaj eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da İkna Edici Mesaj Eğitimi ücretini etkilemektedir. İkna Edici Mesaj Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


İkna Edici Mesaj Eğitimi Sınavı

İkna Edici Mesaj Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. İkna Edici Mesaj Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda İkna Edici Mesaj Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra İkna Edici Mesaj Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. İkna Edici Mesaj Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  İkna Edici Mesaj Eğitimi

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 209 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

216 ₺ 144 ₺

QNB Finansbank Dijital Köprü
Üyelerine Özel

216 ₺ 100.8 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+230 ₺
 • Üniversite Sertifikası+370 ₺
 • Tüm Sertifikalar+690 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+90 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Satış Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:5584 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:1
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:2 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Orta
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet