• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Hedeflerle Yönetim Eğitimi

 • 10 Saat
 • 6 Ders
 • 2969 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Hedeflerle Yönetim Eğitimi

 • 10 Saat
 • 6 Ders
 • 2969 Kayıtlı Kişi

285 ₺ 203 ₺

Hedeflerle Yönetim Eğitimi
 • Can Demirağ
  Eğitmen

  Can Demirağ

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Kişisel ve ekip hedefleri hatta kurum hedefleri! Hedefler, iş hayatının temelinde vardır. Ve en önem verilen konulardan biridir. Doğru hedeflere sahip olmak ve hedeflere nasıl ulaşılacağını bilmemek sorunsalı hepimizi canını sıkar. Tüm bu sorunları çözmek için Hedeflerle Yönetim Eğitimi’ni hazırladık. Artık bütün analizleri doğru yaparak doğru hedefler belirleyeceksiniz. Hedeflerinizi daha yükseğe koyup bunları gerçekleştirmenin hazzına varacaksınız. Başarılarınız hem kişisel hem de ekip olarak büyük bir keyif olacak. Hedeflerle Yönetim Eğitimimize katılın ve bu fırsatı yakalayın!


Kişisel ve ekip hedefleri hatta kurum hedefleri! Hedefler, iş hayatının temelinde vardır. Ve en önem verilen konulardan biridir. Doğru hedeflere sahip olmak ve hedeflere nasıl ulaşılacağını bilmemek sorunsalı hepimizi canını sıkar. Tüm bu sorunları çözmek için Hedeflerle Yönetim Eğitimi’ni hazırladık. Artık bütün analizleri doğru yaparak doğru hedefler belirleyeceksiniz. Hedeflerinizi daha yükseğe koyup bunları gerçekleştirmenin hazzına varacaksınız. Başarılarınız hem kişisel hem de ekip olarak büyük bir keyif olacak. Hedeflerle Yönetim Eğitimimize katılın ve bu fırsatı yakalayın!


Hedeflerle Yönetim Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Hedeflerle Yönetim Eğitimi’nin amacı nedir sorusunu cevaplandıralım. Hedeflerle Yönetim Eğitimi’nin amacı, kurumlar içinde stratejik yönetimin benimsenmesi, hedefler ile yönetimin tüm çalışanlara yayılması, her bir çalışanın hedeflerle yönetim stratejisi içindeki yerini görmesidir. Bu eğitim ile birlikte her çalışan büyük resmin içerisinde kendi yerini ve faydasını görebilecektir. 


Hedeflerle Yönetim Eğitimi ile Kazanımlarınız

Hedeflerle Yönetim Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Bu eğitimi bitirerek hedeflerle yönetim alanında bir uzman olacaksınız. 

İster bir yönetici olun, ister bir çalışan, bu eğitimi tamamladıktan sonra kurum içindeki yerinizi daha net göreceksiniz.

Neyi neden yaptığınız konusunda daha geniş bir bakış açısına sahip olacaksınız.

Sahip olduğunuz sertifikayla bir adım öne çıkacaksınız.

Hepsi ve daha fazlası Hedeflerle Yönetim Eğitimimizde


Hedeflerle Yönetim Eğitimi’nde Farkımız

Hedeflerle Yönetim Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Hedeflerle Yönetim Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Hedeflerle Yönetim eğitmeni ile çalışıyoruz.

Hedeflerle Yönetim Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Hedeflerle Yönetim Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Hedeflerle Yönetim eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Hedeflerle Yönetim Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Hedeflerle Yönetim Eğitimi Nedir?

Hedeflerle Yönetim Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Hedeflerle Yönetim Eğitimi, katılımcılara önce stratejik yönetim ve stratejik planlama olgusunu anlatır. Daha sonra bu bakış açısıyla tepeden aşağıya doğru giden bir süreç başlar. Tepe hedeflerin belirlenmesi ve bu hedefin en alt kademedeki çalışana kadar indirilmesi sürecini öğreten bir eğitimdir. 


Hedeflerle Yönetim Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Hedeflerle Yönetim Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Hedeflerle Yönetim Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Hedeflerle Yönetim Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Hedeflerle Yönetim Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Hedeflerle Yönetim Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Bu eğitime hem yöneticiler hem de çalışanlar katılmalıdır. Özellikle hedeflerle yönetim konusunda yetkin olmak isteyen profesyoneller bu eğitime katılabilir. Tüm çalışanların hedeflerini takip eden ve onların gelişimi için emek sarf eden insan kaynakları çalışanları da bu eğitime katılabilir. 


Hedeflerle Yönetim Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Hedeflerle Yönetim Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte inceleyelim. Hedeflerle Yönetim Eğitimin bitirerek kurumların yönetsel kadrolarında yer alan işlere başvurabilirsiniz. Bunun yanı sıra, insan kaynakları ve performans değerlendirme pozisyonlarına başvurabilirsiniz. 


Hedeflerle Yönetim Eğitimi Online Sertifika

Hedeflerle Yönetim Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Hedeflerle Yönetim Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Hedeflerle Yönetim Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


Hedeflerle Yönetim Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Hedeflerle Yönetim Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Hedeflerle Yönetim Eğitimi sertifikası ne işe yarar şimdi de bu konuyu ele alalım. Hedeflerle Yönetim Eğitimi sertifikası sizin bu alanda ne kadar yetkin olduğunuzu gösteren bir sertifika olarak dosyanızda yerini alacak. Bu sertifikayı çalıştığınız kuruma göstererek yöneticilik anlamında ek sorumluluklar alabilir, başvurduğunuz kuruma ileterek başvuru ve işe alım sürecinizin hızlanmasına yol açabilirsiniz. 


Hedeflerle Yönetim Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Hedeflerle Yönetim Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz birlikte inceleyelim. Hedeflerle Yönetim Eğitimi sertifikasıyla lokal ve uluslararası kurumlarda yönetsen pozisyonlarda yol alabilir, kariyerinizi genişletebilirsiniz. Bu sertifikaya sahip olmak bu tür amaçları olan kişiler için çok önemlidir. Bunun yanı sıra hedeflerle yönetim felsefesini benimsemiş şirketlerde insan kaynakları pozisyonlarında çalışmanızı sağlayabilirsiniz. 


Video Online Hedeflerle Yönetim Eğitimi

Video Online Hedeflerle Yönetim Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Hedeflerle Yönetim Kursu videolarını izleyebilirler. Hedeflerle Yönetim Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Hedeflerle Yönetim Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Hedeflerle Yönetim Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Hedeflerle Yönetim Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar İçin Hedeflerle Yönetim Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Kurumlar için Hedeflerle Yönetim Eğitimi’nin faydaları şu şekilde sıralanabilir: 

Bütünü gören çalışanlara sahip olacaksınız.

Çalışanların stratejik bakış açısına sahip olmalarını sağlayacaksınız.

Tüm şirket çalışanlarının aynı büyük hedefe yönelmelerini sağlayacaksınız.

Bu doğrultuda tüm çalışanların kendi hedeflerinin de bu ana hedefler ile uyumlu olmasını sağlayacaksınız.


Kurumlar İçin Hedeflerle Yönetim Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Hedeflerle Yönetim Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Hedeflerle Yönetim Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Hedeflerle Yönetim Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Hedeflerle Yönetim Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Hedeflerle Yönetim Eğitimi için size ulaşacaktır.


Hedeflerle Yönetim Eğitimi Fiyatları

Hedeflerle Yönetim Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Hedeflerle Yönetim eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Hedeflerle Yönetim Eğitimi ücretini etkilemektedir. Hedeflerle Yönetim Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Hedeflerle Yönetim Eğitimi Sınavı

Hedeflerle Yönetim Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Hedeflerle Yönetim Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Hedeflerle Yönetim Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Hedeflerle Yönetim Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Hedeflerle Yönetim Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Neden Hedeflerle Yönetim
 • Ders 2 :
  Stratejik Yönetim ve Planlama
 • Ders 3 :
  Hedef Belirleme Süreci
 • Ders 4 :
  Aksiyonların Uygulanması (Performans İzleme Süreci)
 • Ders 5 :
  Hedeflerin Ölçümü ve Performans Yönetimi
 • Ders 6 :
  Ödül & Ücret - Eğitim & Gelişim

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

285 ₺ 203 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2969 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:6
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:10 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet