Zeliha Diren

Zeliha Diren

Eğitmen
Eğitim Ücreti

335 ₺ 239 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+110 ₺
 • Üniversite Sertifikası+110 ₺
 • Tüm Sertifikalar+220 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+29 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001 İstanbul Topkapı Üniversitesi

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Örgün Eğitim
 • Kategorisi:Meslek Kursları
 • Kayıtlı Kişi:1866 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:130 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet

Eğitim Yeri

Meslek Kursları

Eğitim İçeriği

Eğitime Genel Bakış

Hasta bakıcı veya yaşlı bakıcılara olan talep gün geçtikçe artmaktadır. Talebi karşılamak ve sizlere meslek edindirmek amacıyla Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim açtık.


Hasta bakıcı veya yaşlı bakıcılara olan talep gün geçtikçe artmaktadır. Talebi karşılamak ve sizlere meslek edindirmek amacıyla Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim açtık. Alanında uzman eğitmenimizle düzenleyeceğimiz eğitimimizle, en güncel bilgiler ve en yeni uygulamaları öğreneceksiniz.

Sahip olduğunuz sertifikalarla bir adım önde olacaksınız. İş imkânlarının çok olduğu hasta bakım ve yaşlı bakımı alanında siz de sertifikanızı ve işinizi kapın! Ve bu fırsattan yararlanın!


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim’in Amacı Nedir?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim’in amacı nedir hep birlikte inceleyelim. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu’nun amacı, katılımcılara hasta bakım ve yaşlı bakımı alanında detaylı bilgiler vererek eğitmektir. Kursun amacı, uygulamalı verilen dersler ile katılımcıları uzmanlaştırarak meslek sahibi etmektir.

 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu ile Kazanımlarınız

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu ile kazanımlarınız nelerdir maddeler halinde inceleyelim.

 • Uygulamalı olarak hasta bakım ve yaşlı bakımı ile ilgili her şeyi öğreneceksiniz.
 • Sertifikalı Hasta bakıcı veya yaşlı bakıcı olacaksınız.
 • Sahip olduğunuz sertifikalar sizi bir adım öne çıkaracak.
 • Meslek edinecek, iş bularak çalışacaksınız.
 • Hepsi ve daha fazlası Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Sertifika Programımızda!

 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Sertifika Programı’nda Farkımız

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Sertifika Programı’nda farkımız aşağıdaki gibidir.

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim’i sunmaktayız.
 • Alanında uzman Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı eğitmeni ile çalışmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim içeriğinde güncelleme yapmaktayız.
 • Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlamaktayız.
 • Üniversite onaylı, e devlet görünür ve uluslararası akredite Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu sertifikaları vermekteyiz.

 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Sertifika Programı’nda Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Sertifika Programı’nda yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Örgün eğitime katılım sağlayamayacaksanız uzaktan eğitim olan Hasta Bakıcı Ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı tam size göre! Online eğitim fırsatından yararlanabilirsiniz. 

Bunun dışında kendinizi daha da geliştirmek adına Tıbbi Sekreterlik (Hasta Kabul Danışmanlığı) Eğitimi ya da Eczane Yardımcılığı Kursu’na katılım sağlayabilirsiniz.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim Nedir?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim nedir sorusunu cevaplandıralım. Hasta bakıcı ve yaşlı bakımı, evinde veya diğer çeşitli bakım kurumlarında bakıma muhtaç hasta ve yaşlıların hizmetinin yapılmasıdır. Hasta ve Yaşlı Bakımı Eğitimi ise bu işi yapacak olan bireylerin yetiştirilmesi ve sertifikalandırılmasıdır.

 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim Gereksinimleri Nelerdir?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim.  Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Sertifika Programı’na katılmak için derslerin verileceği dersliğe ulaşım sorununuzun olmaması gerekmektedir. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu derslerini kaçırmamak için programınızı düzenlemeniz gerekmektedir. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu, özellikle uygulamaların yapılabilmesi için düzenlenmektedir.

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Sertifika Programı’na bir diğer alternatif ise uzaktan eğitim sistemidir. Sistemimizde Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Sertifika Programı da yer almaktadır. Online eğitim, size önemli avantajlar sağlamaktadır. Uzaktan eğitim yöntemlerini sizlere tavsiye etmekteyiz.

Online Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Sertifika Programı ile derslerinizi kaçırmanız mümkün değildir. Çünkü zaman yönetimini siz kendiniz yapabilirsiniz. İstediğiniz ve kendinizi hazır hissettiğiniz an derslerinize devam edebilirsiniz. Online eğitim, diğer taraftan yeme-içme ve yol gibi ekstra giderlerinizin de önüne geçecektir.

 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim’e Kimler Katılmalı?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim’e kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu’na dileyen herkes katılmaktadır. Hasta bakıcı veya yaşlı bakıcı olarak çalışan kimseler, kişisel gelişim yapmak ya da bilgilerini güncellemek için katılım sağlayabilirler. Bunun dışında yeni bir sertifika ve meslek edinmek isteyen kimseler de Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu’na katılım sağlayabilirler.

 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim İş Olanakları Nelerdir?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu’nu tamamladığınızda alacağınız sertifika ile aşağıdaki işlerde çalışabilirsiniz.

 • Bakım evleri, 
 • Hastaneler,
 • Rehabilitasyon merkezleri,
 • Kendi evinde bakıma muhtaç olan hasta veya yaşlılara evde bakim hizmetleri yapabilirsiniz.

 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim Online Sertifika

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim online sertifika sahibi olmak için eğitiminizi tamamlamanız gerekmektedir. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu’nu tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim sertifikalarınız, talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim Sertifikası Ne İşe Yarar?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Sertifika Programı sertifikası sizin Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı konularında uzman olduğunuzu belgelendirmektedir.

 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu sertifikasıyla evinde bakıma muhtaç olan hasta veya yaşlılara bakabilirsiniz. 

Bunun dışında hastanelerde iş bulabilir, Hasta Bakıcı ya da yaşlı bakıcı olarak çalışabilirsiniz. Sertifikanızı değerlendireceğiniz bir diğer yer ise bakım evlerdir. Bakım evlerinde hasta bakımı yaparak iş hayatına girebilirsiniz. Rehabilitasyon merkezlerinde yaşlı bakım hizmetlerini yapabilirsiniz.

 

Örgün Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Eğitim

Örgün Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Eğitim, yüz yüze yapılan eğitimlerdir. Eğitmen etkileşimli Örgün Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Kursu’na katılmak için başvuru yapmanız ve eğitim lokasyonuna ulaşım sorununuzun olmaması yeterlidir. Örgün Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Sertifika Programı’na başvuru yaptığınızda, öğrenci işleri eğitimin düzenleneceği gün ve saati lokasyon bilgisiyle birlikte sizlere iletecektir.

  

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim’in Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim’in Kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Kurumunuzda çalışan Hasta bakıcı veya yaşlı bakım elemanı personellerinize Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Sertifika Programı’nı aldırarak yetkilendirebilirsiniz. Sahip olacakları sertifikalar ile de belgelendirebilirsiniz. Yine programımızı tamamlayan kursiyerlerimize sistemimiz üzerinden  ulaşabilirsiniz.


Kurumlar İçin Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim’e Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim’e kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Sertifika Programı başvuru formu açılacaktır. 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Sertifika Programı  için size ulaşacaktır.

 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim Fiyatları

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Sertifika Programı  ücretini etkilemektedir. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.

 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim Sınavı

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Eğitim sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün kursuna kayıt olduktan sonra bu alanda eğitim içeriklerini oluşturan derslerinizi bitirmeli ve sınava girmeye hak kazanmalısınız. 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Sertifika Programı  sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru devam vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Kursu sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Örgün Sertifika Programı  sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Kursu üniversite onaylı sertifikanız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir. Yaşlı bakımı sertifikası almak için de bu sınavı geçmeniz gerekmektedir. 

Zeliha Diren

Zeliha Diren

 • 5 Eğitim
 • 22 Aralık 2021 17:35 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Eğitmeni Zeliha Diren.


Bursa Anadolu Öğretmen Lisesi'nden mezun oldum. Acıbadem Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nde lisans eğitimimi tamamladım. İstanbul Arel Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Bölümü’nde tezli yüksek lisansımı yaptım.


Özel sağlık kuruluşlarının eğitim departmanlarında görev aldım. Yaşlı bakım kurumlarında özel araştırmalar yaptım ve projeler hazırladım.


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

 • Tıbbi Dokümantasyon (Hasta Kabul Danışmanlığı) Eğitimi
 • Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı
 • Eczane Yardımcılığı Kursu
 • Sağlık Eğitimleri Paket Programı

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.