• Eğitimler
 • Meslek Kursları

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı

 • 560 Saat
 • 64 Ders
 • 5332 Kayıtlı Kişi
5.0 | 10 İnceleme

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı

 • 560 Saat
 • 64 Ders
 • 5332 Kayıtlı Kişi

1336 ₺ 992 ₺

 Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı
 • Zeliha Diren
  Eğitmen

  Zeliha Diren

 • Kategori Meslek Kursları
 • İnceleme
  5.0

Eğitime Genel Bakış

Çağımızın mesleklerinden biri de hasta ve yaşlı bakımıdır. Özellikle yeni bir meslek edinmek isteyenler ya da yurtdışında çalışma fırsatı arayanlar hasta ve yaşlı bakımı eğitimini talep etmektedirler...


Çağımızın mesleklerinden biri de hasta ve yaşlı bakımıdır. Özellikle yeni bir meslek edinmek isteyenler ya da yurtdışında çalışma fırsatı arayanlar hasta ve yaşlı bakımı eğitimini talep etmektedirler. Buradaki en büyük sorun alınacak eğitimin niteliği ve geçerliliğidir. 

Peki, biz bu soruna nasıl bir çözüm getiriyoruz? Öncelikle alanında uzman bir eğitmenin içeriğini hazırladığı ve sunduğu, en kapsamlı Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı’nı hazırladık. Programı tamamladığınızda alacağınız sertifikalar ise üniversite onaylı, yurtdışı akredite ve e-Devlet sorgulanabilir sertifikalardır. Bu fırsatı kaçırmayın!


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı’nın Amacı Nedir?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı’nın amacı nedir birlikte inceleyelim. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu’nun amacı, katılımcılarına hasta ve yaşlı bakımı ve refakatçiliği alanında meslek edindirmektir. 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifika Programları yaşlı bakım elemanlarına ihtiyaç duyan sağlık kuruluşlarına personel yetiştirmektedir. Yaşlı bakımı alanında bakim hizmetleri yapmak isteyen kişileri sertifikalandırmaktadır. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifika Programı’na katılmanın ön koşul bulunmamaktadır.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı ile Kazanımlarınız

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Hasta ve yaşlı bakıcı veya refakatçisi olacaksınız,
 • Aranan bir personel olacaksınız,
 • Aldığınız sertifikalar sizi bir adım öne çıkaracak,
 • Yurtdışında çalışma imkânına sahip olacaksınız.

 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı’nda Farkımız

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı’nda farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Eğitimi’ni sunuyoruz.
 • Alanında uzman Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu’na 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.
 • Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı’nın Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı’nın yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Hasta ve yaşlı bakımı zor ve meşakkatli bir iştir. Zaman zaman stres seviyeniz yükselecektir. Stres Yönetimi Eğitimi ile stresinizi kontrol etmeni öğrenmeniz avantajınıza olacaktır. 

Diğer taraftan bakımını yaptığınız hasta ve yaşlılardan size olumsuz davranışlar gelebilir. Bu noktada öfkenizi korumanız gerekecektir. Öfke Kontrolü Eğitimi ile öfkenizi kontrol altına almayı öğrenebilirsiniz.

Bunun dışında en çok ihtiyacınız olan bilgi ilkyardım bilgisidir. Temel İlk Yardım Eğitimi ile temel ilkyardım bilgisi edinebilirsiniz. Bunun dışında hasta ve yaşlı bakımı uygulamaları sırasında hijyen bilgisine sahip olacaksınız. Özgeçmişinizde Hijyen Eğitimi sertifikası olması sizi bir adım öne çıkaracaktır.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı Nedir?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı nedir sorusunu cevaplandıralım. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Eğitimi, katılımcılarına; hasta, yaşlı ya da engelli bireylere nasıl bakacakları ya da refakat edecekleri noktasında bilgilendirir. 

İnternet ortamında şeklinde tabir edilen çeşitli web siteleri ve sosyal medya mecralarında çeşitli eğitimler arz edilmektedir. Bu tür paylaşımlara karşı dikkatli olunmasını tavsiye ederiz. Yaşlı bakımı elemanı sağlık kuruluşlarında çalışmanız ya da özel hizmet verebilmeniz için devlet üniversitesi onaylı ya da üniversite onaylı sertifikaya ihtiyacınız olacaktır. Üniversite onaylı sertifikayı veremeyecek olan kurumlardan eğitim almanız paranızın ve vaktinizin boşa gitmesine sebep olacaktır.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı Gereksinimleri Nelerdir?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı’na Kimler Katılmalı?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı’na kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Yaşlı Bakım Eğitimi; yeni bir meslek edinmek isteyenler, mesleğinde kendini geliştirmek isteyenler ve yurtdışına gitmek isteyenlere tavsiye edilmektedir.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı İş Olanakları Nelerdir?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı iş olanakları nelerdir liste halinde görelim.

 • Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’nda,
 • Belediyelerde,
 • Hastanelerde,
 • Yaşlı Bakımevlerinde,
 • Güçsüzler Yurdu’nda,
 • Kamu kurum ve kuruluşlarında,
 • Özel kurum ve kuruluşlarda,
 • Bireysel olarak bulacağınız kişiye özel bakım işlerinde,

Yurtdışında tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel kurum ve kuruluşlar ile aileye özel olarak bulacağınız işlerde çalışabilirsiniz.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı Online Sertifika

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Yaşlı Bakım Sertifika Programı derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Eğitimi sertifikalarınızı alabilirsiniz. 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı Sertifikası Ne İşe Yarar?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Eğitimi Sertifikası, edindirdiği mesleği belgelendirerek katılımcılarının mesleğini icra etmesini sağlamaktır.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu sertifikasıyla yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlarında ve özel kurumlarda çalışabilirsiniz. Yaşlı bakım sertifikasıyla bakım evleri, sağlık kuruluşlarında çalışabilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel hizmet de verebilirsiniz.


Video Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı 

Video Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu videolarını izleyebilirler. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 

Video Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu’nun eğitim süresi bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar eğitime girebilirsiniz. Dilerseniz tekrar tekrar derslere göz gezdirebilirsiniz. 

Uzaktan eğitim sistemi kendi zaman yönetiminizi kendinizin yapmasını sağlamaktadır. Online eğitim ile kendi konfor alanınızdan çıkmadan derslerinize katılabilirsiniz.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı’nın Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı’nın kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Eğitimi’ni tamamlayan katılımcılarımızla görüşmek için Eğitim Kutusu ile iletişime geçebilirsiniz.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı’na Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı’na kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Eğitimi başvuru formu açılacaktır. 

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu için size ulaşacaktır.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı Fiyatları

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Yaşlı Bakımı Eğitimi eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Eğitimi ücretini etkilemektedir. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Eğitmi fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı Sınavı

Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Yaşlı Bakımı Kursu sertifika sınavlarına girdikten sonra geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Yaşlı Bakım İlke ve Uygulamaları
 • Ders 2 :
  Yaşlı Bireylerde Görülen Sağlık Sorunları ve Yaşlı Bireyin Temel Gereksinimleri
 • Ders 3 :
  Yaşlıda Temel Bakım Uygulama Kuralları ve Enfeksiyon Yönetimi 1
 • Ders 4 :
  Yaşlıda Temel Bakım Uygulama Kuralları ve Enfeksiyon Yönetimi 2
 • Ders 5 :
  Hasta Güvenliği Hasta Kabul Nakil ve Taburculuk
 • Ders 1 :
  Yaşam Bulgularının Alınması 1
 • Ders 2 :
  Yaşam Bulgularının Alınması 2
 • Ders 3 :
  Yaşam Bulgularının Alınması 3
 • Ders 4 :
  Yaşam Bulgularının Alınması 4 | Yaşlıda Hijyen Uygulamaları, Yatak Yapımı ve Rahat Yatış Pozisyonları 1
 • Ders 5 :
  Yaşlıda Hijyen Uygulamaları,Yatak Yapımı ve Rahat Yatış Pozisyonları 2
 • Ders 6 :
  Yaşlıda Hijyen Uygulamaları Yatak Yapımı ve Rahat Yatış Pozisyonları 3
 • Ders 7 :
  Yaşlıda Hijyen Uygulamaları,Yatak Yapımı ve Rahat Yatış Pozisyonları 4
 • Ders 1 :
  Yara Bakımı ve Basınç Yaralarının Yönetimi
 • Ders 2 :
  Yaşlıda Beslenme Gereksinimlerinin Karşılanması 1
 • Ders 3 :
  Yaşlıda Beslenme Gereksinimlerinin Karşılanması 2
 • Ders 4 :
  Yaşlıda Beslenme Gereksinimlerinin Karşılanması 3 ve Oral Parenteral İlaç Uygulama 1
 • Ders 5 :
  Oral Parenteral İlaç Uygulama 2
 • Ders 6 :
  Oral Parenteral İlaç Uygulama 3
 • Ders 7 :
  Oral Parenteral İlaç Uygulama 4 ve Yaşlıda Polifarmasi ve Eğitim 1
 • Ders 8 :
  Yaşlıda Polifarmasi ve Eğitim 2 ve Yaşlılarda Ağrı Yönetimi,Sıcak Soğuk Uygulamalar ve Palyatif Bakım 1
 • Ders 9 :
  Yaşlılarda Ağrı Yönetimi,Sıcak Soğuk Uygulamalar ve Palyatif Bakım 2
 • Ders 1 :
  Yaşlılarda Ağrı Yönetimi 3 ve Yaşlılıkta Depresyon ve Örnek Vaka Değerlendirmeleri 1
 • Ders 2 :
  Yaşlılıkta Depresyon ve Örnek Vaka Değerlendirmeleri 2
 • Ders 3 :
  Yaşlı Bakımında Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar 1
 • Ders 4 :
  Yaşlı Bakımında Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar 2
 • Ders 5 :
  Yaşlı Bakımında Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar 3 ve Yaşlı Bireylerde Fiziksel Aktivitenin Önemi 1
 • Ders 6 :
  Yaşlı Bireylerde Fiziksel Aktivitenin Önemi 2
 • Ders 1 :
  Yaşlı Bireylerde Denge, Düşme Önleme ve Pozisyonlama 1
 • Ders 2 :
  Yaşlı Bireylerde Denge, Düşme Önleme ve Pozisyonlama 2 ve Yaşlılarda Yürüme Yardımcıları
 • Ders 3 :
  Yaşlı Bireylerde Denge, Düşme Önleme ve Pozisyonlama 3 Ve Yaşlı Bakım Mesleğinde Psikolojik ve Etik Konular 1
 • Ders 4 :
  Yaşlı Bakım Mesleğinde Psikolojik ve Etik Konular 2
 • Ders 5 :
  Yaşlı Bakım Mesleğinde Psikolojik ve Etik Konular 3
 • Ders 1 :
  Stres Eğitimine Giriş
 • Ders 2 :
  Stresin Aşamaları ve Unsurları
 • Ders 3 :
  Stresin Örgütsel Unsurları
 • Ders 4 :
  Stresin Belirtileri ve Kişiler Üzerindeki Etkisi
 • Ders 5 :
  Stresle Baş Etme Yöntemleri
 • Ders 1 :
  Aslı ve Mehmetin Öfke İle İmtihanı
 • Ders 2 :
  Öfke Nedir
 • Ders 3 :
  Öfkenin Kaynağı Nedir
 • Ders 4 :
  Öfkeye Neden Olan İç Faktörler
 • Ders 5 :
  Öfkeye Neden Olan Psikolojik Faktörler
 • Ders 6 :
  Öfke İpuçları
 • Ders 7 :
  Öfkenin Olumlu ve Olumsuz Yönleri
 • Ders 8 :
  Berkin Öfke İle İmtihanı
 • Ders 9 :
  Öfke Kontrolü Nedir
 • Ders 10 :
  Öfke Kontrolü Yöntemleri
 • Ders 11 :
  Sonuç
 • Ders 1 :
  İletişimin Tanımı
 • Ders 2 :
  Sosyal Stiller - Kırmızı Profil
 • Ders 3 :
  Kırmızı Profilin Kişilik Özellikleri ve Motivasyon Unsurları
 • Ders 4 :
  Kırmızı Profil Geri Bildirim Teknikleri, Sarı Profile Giriş
 • Ders 5 :
  Sarının Özellikleri, Motive Eden Faktörler ve Geri Bildirim Teknikleri
 • Ders 6 :
  Yeşil Profil Özellikleri, Motive Eden Faktörler
 • Ders 7 :
  Mavi Profile Giriş
 • Ders 8 :
  Mavi Profili Motive Eden Faktörler ve Geri Bildirim Yöntemleri
 • Ders 9 :
  İletişim Öğeleri ve Beden Dili 1
 • Ders 10 :
  İletişim Öğeleri ve Beden Dili 2
 • Ders 11 :
  Empatik İletişim ve Çatışma Çözme Yöntemleri
 • Ders 12 :
  Görsel ve İşitsel Temsil Sistem
 • Ders 13 :
  Temsil Sistemleri İşitsel Kinestetik
 • Ders 14 :
  Kurum İçi İletişimde Kullandığımız Kimlikler
 • Ders 15 :
  Kurumsal İletişim
 • Ders 16 :
  Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı Final Sınavı

Zeliha Diren

 • 4 Eğitim
 • 22 Aralık 2021 17:35 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Eğitmeni Zeliha Diren.


Bursa Anadolu Öğretmen Lisesi'nden mezun oldum. Acıbadem Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nde lisans eğitimimi tamamladım. İstanbul Arel Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Bölümü’nde tezli yüksek lisansımı yaptım.


Özel sağlık kuruluşlarının eğitim departmanlarında görev aldım. Yaşlı bakım kurumlarında özel araştırmalar yaptım ve projeler hazırladım. Ayrıca Trakya Kalkınma Ajansı Proje Eğitmeni olarak da eğitimler veriyorum. 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

 • Tıbbi Dokümantasyon (Hasta Kabul Danışmanlığı) Eğitimi
 • Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı
 • Eczane Yardımcılığı Kursu
 • Sağlık Eğitimleri Paket Programı

5.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 100
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (10)

Murtaza Ölmezler
Murtaza Ölmezler21 Eylül 2022 17:43
5

" Aldığım sertifika ile vize işlemlerimi yapıp yurtdışına çıkıyorum. Teşekkürler Eğitim Kutusu :)))) "

Alaatin Kılçadır
Alaatin Kılçadır13 Nisan 2022 13:30
5

" Gayet açık, gayet net. "

Murathan Özdil
Murathan Özdil21 Temmuz 2022 13:28
5

" Eğitim her kuruşunu sonuna kadar hak eden bir eğitim "

Ünkan Çini
Ünkan Çini24 Mayıs 2022 13:20
5

" Aldığım sertifika sayesinde ALMANYA'da işe başladım. Sertifikamın Almanca olarak düzenlenmesi konusunda yardımcı olduğunuz için teşekkürler :) "

Özgür Conta
Özgür Conta21 Mayıs 2022 13:19
5

" Aldığım sertifikada dil değişikliği yaptıkları için hiç sorun yaşamadan çalışacağım yer sertifikamı kabul etti. Sonsuz teşekkürler. "

Cavit Yaprak
Cavit Yaprak02 Haziran 2022 13:16
5

" Aldığım eğitim ve sertifika ile şuan çalışıyorum. Hem yeterli bir eğitim hem de tek geçerli olan sertifika. Teşekkür ederim <3 "

Nadire Erbul
Nadire Erbul09 Mart 2022 10:39
5

" Eğitim güzeldi sertifikada kısa sürede elime ulaştı. Teşekkürler. "

Eralp Kürüm
Eralp Kürüm03 Şubat 2022 16:57
5

" Yurt dışında çalışabilmek için eğitimi aldım ve global onaylı sertifika gerçekten işimi gördü. Çok teşekkür ederim. "

Hayat Konyar
Hayat Konyar12 Ocak 2022 15:07
5

" Global sertifika büyük kolaylık sağlıyor. Hocada iyi anlatmış. "

Beniz Erkmen
Beniz Erkmen12 Ocak 2022 15:05
5

" eğitimi alırken çok tereddütlüydüm. Ama bitirir bitirmez sertifikam elime ulaştı. Çok da verimli bir eğitimdi. Hocamızın ağzına sağlık. "

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Zeliha Diren

Zeliha Diren

Eğitmen
Eğitim Ücreti

1336 ₺ 992 ₺

Sertifikalar

 • Tüm SertifikalarÜcretsiz
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Meslek Kursları
 • Kayıtlı Kişi:5332 Kişi
 • Modül:8
 • Ders:64
 • Sınav:1
 • Toplam Süre:560 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet