• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

 • 2 Saat
 • 5 Ders
 • 3317 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

 • 2 Saat
 • 5 Ders
 • 3317 Kayıtlı Kişi

503 ₺ 359 ₺

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi
 • Can Demirağ
  Eğitmen

  Can Demirağ

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Alanında uzman eğitmenimizin içeriğini hazırladığı, uzman kadrolarımızın son teknolojiyi kullanarak ürettiği bu 3D eğitimle hem eğlenecek hem de öğreneceksiniz. Fırsatı kaçırmayın!


Pek çok kişi büyük ya da küçük ölçekli kendi işletmesini kurmak ve yönetmek istemektedir. Peki, hangi alanda işletme kuracaksınız? Ne üretecek, ne satacaksınız? Peki, bir işletme nasıl kurulur, nasıl yönetilir? Bu sorular kafanızı karıştırmasın! Hepsinin cevabı niteliğinde Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi hazırladık. 

Alanında uzman eğitmenimizin içeriğini hazırladığı, uzman kadrolarımızın son teknolojiyi kullanarak ürettiği bu 3D eğitimle hem eğlenecek hem de öğreneceksiniz. Fırsatı kaçırmayın!


Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Kursu’nun amacı, katılımcılılara bir girişimci nasıl olur, bir girişimci nasıl düşünür ve hareket eder öğretmektir. Ardından yatırım yapmaya karar verildikten sonra işletme nasıl kurulu ve yönetilir öğretmektir.


Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi ile Kazanımlarınız

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • A’dan Z’ye girişimciliği öğreneceksiniz.
 • İşletme yönetiminde masterclass bilgiler edineceksiniz.
 • Kendi işinizi nasıl kuracağınızı keşfedeceksiniz.
 • Sahip olduğunuz sertifikalarla işletmelerde çalışabileceksiniz.
 • Hepsi ve daha fazlası Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Sertifika Programımızda!


Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’nde Farkımız

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’ni sunuyoruz.
 • Alanında uzman Girişimcilik ve İşletme Yönetimi eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.
 • Girişimcilik ve İşletme Yönetimi eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Kursu sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi Nedir?

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Bireyler gördükleri fırsatları değerlendirmek isterler. Bunu yatırım ya da üretim pratikleri fark etmeksizin yaparlar. Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Kursu, katılımcılarına gördükleri fırsatları nasıl hayata geçirecekleri hakkında bilgilendirmektedir.


Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Girişimcilik ve işletme yönetimi alanında bilgi ve sertifika sahibi olmak isteyen herkes eğitime katılabilir. Dilerseniz Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Kursu’nu kurumsal olarak satın alarak işletme çalışanlarınız için de edinebilirsiniz.


Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Sertifika Programı’nı tamamlayarak girişimcilerin özelliklerini ve işletme yönetiminin pratiklerini öğreneceksiniz. Bu noktadan sonra dilerseniz kendi işinizi kurabilir, dilerseniz bir işletmede çalışabilirsiniz.


Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi Online Sertifika

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi sertifikalarınızı alabilirsiniz. 

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Kursu sertifikası sizin girişimcilik ve işletme yönetimi alanındaki yetkinliğinizi belgelendirmektedir.


Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Sertifika Programı sertifikasıyla tüm özel kamu kurum ve kuruluşları ile sektör fark etmeksizin faaliyet gösteren özel  kurum ve kuruluşlarda çalışabilirsiniz.


Video Online Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

Video Online Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Kursu videolarını izleyebilirler. Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 

Video online Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Girişimcilik ve İşletme Yönetimi kurumlara faydası şunlardır:

 • Girişimcilik ile ilgili önemli bilgiler edineceksiniz.
 • İşletme yönetimi ile ilgili önemli bilgiler keşfedeceksiniz.
 • Eğitimi tamamlayan katılımcılarımıza sistemimiz üzerinden ulaşabileceksiniz.

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi için size ulaşacaktır.


Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi Fiyatları

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Girişimcilik ve İşletme Yönetimi eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi ücretini etkilemektedir. Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi Sınavı

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. 

Sınavda başarılı olamamanız durumda Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Girişimcilik Kavramı ve Özellikleri
 • Ders 2 :
  Girişimciliğin Tarihçesi ve Önemi
 • Ders 3 :
  Girişimcilik Temel Fonksiyonları
 • Ders 4 :
  Girişimcilik Türleri
 • Ders 5 :
  Girişimcilik Süreci

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

503 ₺ 359 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim SertifikasıÜcretsiz
 • Üniversite SertifikasıÜcretsiz
 • Tüm SertifikalarÜcretsiz
 • Eğitim Dijital SertifikasıÜcretsiz
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001 İstanbul Topkapı Üniversitesi

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3317 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:5
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:2 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet