• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi

 • 2 Saat
 • 16 Ders
 • 3707 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi

 • 2 Saat
 • 16 Ders
 • 3707 Kayıtlı Kişi

560 ₺ 397 ₺

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Günümüz serbest piyasa ekonomisinin en önemli unsurunu ele almaya ne dersiniz? Bu noktada piyasalar, birçok açıdan yapısal farklılıklar gösterir. Örneğin, firma davranışları ya da fiyatın belirlenmesi gibi... 


Bir fikriniz veya yapmak istediğiniz bir iş var ve tereddüt mü ediyorsunuz? Hayaliniz doğru planlama ile çok kazanmak mı? Daha kısa sürede başarı mı elde etmek istiyorsunuz? Ya da işinizi daha da büyütmek için ne yapacağınızı mı düşünüyorsunuz? Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi tam da bunun için oluşturuldu. Artık pazara ve piyasaya daha hâkim olacaksınız. Yeni fikirler için nasıl analizler yapabileceğiniz daha net bilebileceksiniz. En yeni içerikler ve en güncel bilgilerle donatılmış Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi tam da sizin için hazırlandı. Hemen kaydolun ve kazanmanın keyfine varın.


Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte keşfedelim. Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi, girişimcilerin ve Kobi sahiplerinin ya da çalışanlarının dışsal ve içsel faktörlerin analizini yapabilmeleri, güçlü yönlerini ve zayıf yönlerini analiz ederek, tehditleri, fırsatları, daha iyi görmelerini amaçlamaktadır.


Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi ile Kazanımlarınız

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Doğru piyasa analizi nasıl yapacaksınız.

Metodolojisi gibi bilgilere sahip olacaksınız. 

Çevrenizi, rakiplerinizi, ekonomiyi ve dünyayı daha iyi analiz edeceksiniz. Kurumunuzun yetkinliklerini daha iyi göreceksiniz.

Çeşitli yeteneklere sahip olacaksınız. 


Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’nde Farkımız

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) eğitmeni ile çalışıyoruz.

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi)Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi Nedir?

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi, bireylere analiz yapmayı öğreten, bu doğrultuda neyin doğru neyin yanlış olduğunu daha iyi anlayabileceğiniz bilgileri sağlayan bir eğitimdir. 


Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’ne kimler katılmalı inceleyelim. Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’ne girişimciler, Kobi sahipleri ya da Kobilerde piyasa analizi ile ilgili konumlarda çalışanlar, yeni iş kurmak isteyen ve bunun için piyasayı iş fırsatlarına karşı değerlendirmek isteyenler katılmalıdır. 


Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimini bitirdikten sonra Kobi ve kurumsal şirketlerde, finansal analiz, piyasa analizi, stratejik birimler ve pazarlama birimlerinde iş olanakları yakalayabilirsiniz. CEO’lar özellikle bu eğitimde verilen konulara hâkim olmanızı çok önemsemektedir. 


Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi Online Sertifika

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi Sertifikası ne işe yarar öğrenelim. Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi sertifikası sizin piyasayı çok iyi analiz eden, her türlü tehdit ve fırsatı önden görebilen bir kişi olduğunuzu belgeler. Bu sertifikaya sahip olmak bu yüzden size çok şey katacaktır. 


Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi Sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz hep birlikte keşfedelim. Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi sertifikasıyla başvurduğunuz tüm kurumlarda bireysel değerinizi artırabilir, strateji ofisi, gibi piyasa analizi yapan birimlerde kolaylıkla iş bulabilirsiniz. 


Video Online Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi

Video Online Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Kursu videolarını izleyebilirler. Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar İçin Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’nin faydaları nelerdir keşfedelim. Kurumlar için Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’nin hem kurum hem de birey için faydaları bulunmaktadır. Kurum için en önemli konulardan birisi sürdürülebilirlik. Bunun için de iç potansiyelini görebileceği, tehditleri anlayabileceği bir yetkinliğe sahip olması gerekmektedir. Bu eğitimin en büyük faydası, kurumun bu anlamda sürdürülebilir olmasını sağlamaktır. Bireyler için ise, yeni iş olanakları sağlaması açısından faydalıdır. 


Kurumlar İçin Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar İçin Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır öğrenelim. Kurumlar için Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi için size ulaşacaktır.


Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi Fiyatları

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi ücretini etkilemektedir. Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi Sınavı

Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Analiz Nedir? SWOT Analizi
 • Ders 2 :
  SWOT Analizi Örneği ve Yapılan Hatalar
 • Ders 3 :
  SWOT Analizinde Sorular
 • Ders 4 :
  PEST Analizi, P0litik Ekonomik Faktörler
 • Ders 5 :
  PEST ANalizi, Sosyal ve Teknolojik Faktör
 • Ders 6 :
  Regresyon Analizine Giriş
 • Ders 7 :
  Analize Göre Alınacak Aksiyonlar
 • Ders 8 :
  Girişimci ve Kobiler için Piyasa Analizi (Swot-Pest Analizi) Eğitimi Final Sınavı

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 160 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

560 ₺ 397 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3707 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:16
 • Sınav:1
 • Toplam Süre:2 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet