• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

 • 3 Saat
 • 6 Ders
 • 3744 Kayıtlı Kişi
5.0 | 0 İnceleme

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

 • 3 Saat
 • 6 Ders
 • 3744 Kayıtlı Kişi

193 ₺ 142 ₺

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi
 • Can Demirağ
  Eğitmen

  Can Demirağ

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  5.0

Eğitime Genel Bakış

Önemli bir toplantıdasınız ve önemli bir anlaşma yapacaksınız. Arkadaşlarınızın yapacağınız bir iş veya ilişkide sizi onaylamasını istiyorsunuz. Bir topluluk içinde veya biriyle konuşurken dikkatle dinlenmek istiyorsunuz. Bir türlü bunları başaramıyorsunuz. Geri Bildirimin Önemi Eğitimi ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz.


Önemli bir toplantıdasınız ve önemli bir anlaşma yapacaksınız. Arkadaşlarınızın yapacağınız bir iş veya ilişkide sizi onaylamasını istiyorsunuz. Bir topluluk içinde veya biriyle konuşurken dikkatle dinlenmek istiyorsunuz. Bir türlü bunları başaramıyorsunuz. Geri Bildirimin Önemi Eğitimi ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Bundan sonra bir topluluk içinde konuşurken veya biriyle sohbet ederken herkes sizi çok daha iyi dinleyecek. Önemseneceksiniz. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek çok kolay! Hemen Geri Bildirimin Önemi Eğitimimize kaydolun! Önemsenmenin sırlarını öğrenin!


Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Geri bildirim, içinde bulunulan durum veya üzerinde çalışılan bir konuya ya da karşımızdaki kişiye verilen önemi ve konuyu ele alış şeklini ifade etmektedir. Bu eğitimin amacı da bu konuda donanımlı hale gelmenize katkıda bulunmaktır.


Geri Bildirimin Önemi Eğitimi ile Kazanımlarınız

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Kişisel gelişiminize katkı sağlar,

Gerek sosyal gerekse iş hayatınızda, çevrenizle olan iletişiminize olumlu katkılarda bulunur,

Aldığınız geri bildirimlerle yanlışları daha rahat düzeltirsiniz.

Verdiğiniz geri bildirimler sorunların çözülmesine yardımcı olur.


Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’nde Farkımız

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Geri Bildirimin Önemi eğitmeni ile çalışıyoruz.

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Geri Bildirimin Önemi eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Geri Bildirimin Önemi Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Geri Bildirimin Önemi Eğitimi Nedir?

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Çevremizle daha doğru ve sağlıklı iletişim, iş hayatında da daha profesyonel bakış açısı ve doğru donatılarla iyi bir iletişimci olmak için alınan yazılı ve sözlü eğitimi ifade etmektedir.


Geri Bildirimin Önemi Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Geri Bildirimin Önemi Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Kişisel gelişimine katkıda bulunmak ve iş hayatında daha profesyonel bakış açısı elde etmek isteyen herkes Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’ne katılabilir.


Geri Bildirimin Önemi Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Kişisel gelişiminize katkıda bulunup yazılı ve sözlü iletişiminizde daha profesyonel bakışı açısı elde edinecek, tüm kurum ve kuruluşlarda iş fırsatları yakalayabilirsiniz.


Geri Bildirimin Önemi Eğitimi Online Sertifika

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Geri Bildirimin Önemi Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Geri Bildirimin Önemi Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


Geri Bildirimin Önemi Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Geri Bildirimin Önemi Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Aldığınız eğitimi ve uzmanlığınızı sertifika ile belgelemiş olmakla birlikte, iş bulmanızı ya da mevcut işinizde yükselmenizi kolaylaştırmaktadır.


Geri Bildirimin Önemi Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. İletişim, reklam, satış ve pazarlama gibi geri bildirimin oldukça önem arz ettiği tüm kurum ve kuruluşlarda iş fırsatları yakalayabilirsiniz.


Video Online Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

Video Online Geri Bildirimin Önemi Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Geri Bildirimin Önemi Kursu videolarını izleyebilirler. Geri Bildirimin Önemi Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Geri Bildirimin Önemi Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Geri Bildirimin Önemi kurumlara faydası şunlardır:

Zamanında, doğru ve etkin iletişim sağlar,

Marka bilinirliliği açısından güven verici etki yaratır,

Kurum kültürünün oluşmasında ve gelişmesinde katkı yaratır,

Profesyonel bakış açısı ile yeni iş birliklerinin önünü açar.


Kurumlar İçin Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Geri Bildirimin Önemi Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Geri Bildirimin Önemi Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Geri Bildirimin Önemi Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Geri Bildirimin Önemi Eğitimi için size ulaşacaktır.


Geri Bildirimin Önemi Eğitimi Fiyatları

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Geri Bildirimin Önemi eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Geri Bildirimin Önemi Eğitimi ücretini etkilemektedir. Geri Bildirimin Önemi Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Geri Bildirimin Önemi Eğitimi Sınavı

Geri Bildirimin Önemi Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Geri Bildirimin Önemi Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Geri Bildirimin Önemi Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Geri Bildirimin Önemi Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Geri Bildirimin Önemi Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Geri Bildirimin Önemi ve İletişim Modelleri
 • Ders 2 :
  İletişim Kavramı
 • Ders 3 :
  İletişim Unsurları
 • Ders 4 :
  Geri Bildirim ve İletişime Katkısı
 • Ders 5 :
  Sık Yapılan Geri Bildirim Hataları
 • Ders 6 :
  Sonuç

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

5.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 100
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

193 ₺ 142 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3744 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:6
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Başlangıç
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet