• Eğitimler
 • Pazarlama Eğitimleri

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi

 • 19 Saat
 • 120 Ders
 • 4511 Kayıtlı Kişi
5.0 | 2 İnceleme

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi

 • 19 Saat
 • 120 Ders
 • 4511 Kayıtlı Kişi

1560 ₺ 799 ₺

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi
 • Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitmenleri
  Eğitmen

  Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitmenleri

 • Kategori Pazarlama Eğitimleri
 • İnceleme
  5.0

Eğitime Genel Bakış

Günümüzde imaj yönetimi ve ticaret çoğunlukla dijital pazarlama ile yapılmaktadır. Hem girişimciler hem kurumlar hem de bireyler iş yapmak ve gelir elde etmek için dijital pazarlama alanlarına ilgi duymakta ve yatırım yapmaktadır. Gelişmelerden geri kalmamak ve dijital pazarlama unsurlarını kullanarak gelir elde etmek isteyenler, dijital pazarlama eğitimlerine ilgi duymaktadır. Sizler için dijital pazarlama unsurlarını bir araya getirdik ve Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi hazırladık.


Günümüzde imaj yönetimi ve ticaret çoğunlukla dijital pazarlama ile yapılmaktadır. Hem girişimciler hem kurumlar hem de bireyler iş yapmak ve gelir elde etmek için dijital pazarlama alanlarına ilgi duymakta ve yatırım yapmaktadır. Gelişmelerden geri kalmamak ve dijital pazarlama unsurlarını kullanarak gelir elde etmek isteyenler, dijital pazarlama eğitimlerine ilgi duymaktadır. Sizler için dijital pazarlama unsurlarını bir araya getirdik ve Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi hazırladık. Tek eğitimde aradığınız her şeyi bulacak, üst düzey Dijital Pazarlama Uzmanı olacaksınız. Bunun için Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimimizden faydalanabilirsiniz.


Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. 

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nin amacı, katılımcılarını, sosyal ve ekonomik anlamda değişen ve gelişen dijital dünya ile bütünleştirmektir. Reklam, satış ve pazarlama gibi her kanaldan insanlara ulaşıp, satışı ve marka bilinirliliğini artırmaktır.


Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi ile Kazanımlarınız

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi kazanımlarınız şunlardır:

Dijital pazarlama görsel ve sözel materyalleri üretmeyi öğreneceksiniz.

Dijital pazarlama unsurlarını en etkin biçimde kullanacaksınız.

İsterseniz kendi işinizi kuracaksınız.

İsterseniz Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalışacaksınız.

Her anlamda değişen ve gelişen dünya ile dijital olarak bütünleşeceksiniz,


Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nde Farkımız

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Genişletilmiş Dijital Pazarlama eğitmeni ile çalışıyoruz.

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Genişletilmiş Dijital Pazarlama eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi Nedir?

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. 

Dijital Pazarlama, dünya ile bütünleşip daha fazla insan ulaşıp satış ve marka bilinirliliğini arttırmanın dijital halidir. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi, bunlar için gerekli olan bilgileri katılımcılarına iletir.


Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Genişletilmiş Dijital Pazarlama Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

Dijital pazarlama uzmanı olup işini büyütmek isteyenler,

İçerik üreticileri, yazarlar, bloggerlar, girişimciler, işletme sahipleri ve ajansta çalışmak isteyenler,

Bir işletmede çalışıp kurumsal iletişim, pazarlama, e-ticaret, üretici, ajans hizmetleri ile medya ve her sektörden müşteriye ihtiyaç duyanlar.

Bunlar dışında Dijital Pazarlamaya ilgi duyan ve Dijital Pazarlamacı olmak isteyen herkes herhangi bir mezuniyet şartı aranmaksızın bu eğitime katılabilir.


Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Dijital dünya ile bütünleşip her kesimden insana ulaşmayı, satışlarını ve marka bilinirliliğini arttırmayı isteyen tüm kurum ve kuruluşlarda, kendiniz için iş fırsatları yakalayabilirsiniz.


Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi Online Sertifika

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. 


Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Aldığınız eğitimi ve uzmanlığınızı sertifika ile belgelemiş olmakla birlikte, iş bulmanızı ya da mevcut işinizde yükselmenizi kolaylaştırmaktadır.


Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Tüm kurum ve kuruluşlar ile ajansların, reklam, satış ve pazarlama, sosyal medya ve e-ticaret kanallarında iş fırsatları yakalayabilirsiniz.


Video Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi

Video Online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Genişletilmiş Dijital Pazarlama Kursu videolarını izleyebilirler. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Genişletilmiş Dijital Pazarlama kurumlara faydası şunlardır:

Gelişen ve değişen dünya ile bütünleşmek,

Marka bilinirliğini üst seviyelere çıkarmak,

Daha fazla insana ulaşıp satışları arttırmak,


Kurumlar İçin Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi için size ulaşacaktır.


Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi Fiyatları

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Genişletilmiş Dijital Pazarlama eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi ücretini etkilemektedir. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi Sınavı

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Genişletilmiş Dijital Pazarlama Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Sosyal Medyaya Giriş
 • Ders 2 :
  Sosyal Medyada Yapılması Gerekenler
 • Ders 3 :
  Sosyal Medyada İçerik Nedir?
 • Ders 4 :
  Sosyal Medya İçerik Analizi
 • Ders 1 :
  Sosyal Medya Reklamcılığına Giriş
 • Ders 2 :
  Facebook Reklam Alanları ve Reklam Verme Amacı
 • Ders 3 :
  Facebook Aksiyon Butonları ve Hedef Kitle Nedir
 • Ders 4 :
  Hedef Kitle ve Detaylı Hedefleme
 • Ders 5 :
  Özel Hedef Kitle Kaynakları ve Reklam Formatları
 • Ders 6 :
  Instagram Uygulama Reklamları
 • Ders 7 :
  Reklam Örneklerine Giriş
 • Ders 8 :
  Bilinirlik Reklam Örnekleri 1
 • Ders 9 :
  Bilinirlik Reklam Örnekleri 2
 • Ders 10 :
  Değerlendirme Reklam Örnekleri
 • Ders 11 :
  Dönüşüm Reklamları
 • Ders 1 :
  Google ADS Giriş
 • Ders 2 :
  Google ADS Hesabı Oluşturma
 • Ders 3 :
  Kampanya Ayarları
 • Ders 4 :
  Reklam Oluşturma
 • Ders 5 :
  Görüntülü Reklam Oluşturma
 • Ders 6 :
  Görüntülü Reklam Hedeflemeleri
 • Ders 7 :
  Görüntülü Reklam Oluşturma
 • Ders 1 :
  Dijital İçerik Yazarlığına Giriş
 • Ders 2 :
  SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır
 • Ders 3 :
  SEOya giriş
 • Ders 4 :
  Empati Gözlem ve SEO Ölçümleme Performansı
 • Ders 1 :
  SEO ya Giriş
 • Ders 2 :
  Web Etiketleri
 • Ders 3 :
  Sayfa Düzeni
 • Ders 4 :
  Site URL Yapısı
 • Ders 5 :
  Site Haritası ve 404 Sayfaları
 • Ders 6 :
  Site İçeriği
 • Ders 7 :
  Search Console
 • Ders 8 :
  SEO Yapabilmek İçin Gerekenler
 • Ders 9 :
  Sayfa İçi SEO
 • Ders 10 :
  Site İçi SEO
 • Ders 11 :
  Site Dışı SEO
 • Ders 1 :
  Canvaya Giriş
 • Ders 2 :
  Tasarımın 4 Prensibi
 • Ders 3 :
  Tasarımları Değerlendirirken...
 • Ders 4 :
  Temel İş Akışı
 • Ders 5 :
  Örnek Çalışma
 • Ders 6 :
  Çerçeve Oranı
 • Ders 7 :
  JPEG ve PNG Formatı
 • Ders 8 :
  Canva Üyelik Çeşitleri
 • Ders 9 :
  Eğitimler için Canva
 • Ders 10 :
  Ayar Yapma
 • Ders 11 :
  Metinsel Çalışma
 • Ders 12 :
  Metinsel Çalışma 2
 • Ders 13 :
  Font Seçimi
 • Ders 14 :
  Font Seçimi 2
 • Ders 15 :
  Metin Efektleri
 • Ders 16 :
  Yazıya Link Verme
 • Ders 17 :
  Animasyon Kullanımı
 • Ders 18 :
  Kopyalama Özelliğini Kullanma
 • Ders 19 :
  Gruplandırarak Çalışma
 • Ders 20 :
  Kısayollar
 • Ders 21 :
  Nesneyi Öne veya Arkaya Getirme
 • Ders 22 :
  Stili Kopyalama
 • Ders 23 :
  Damlalık ile Renk Verme
 • Ders 24 :
  Konumlandırma ve Hizalama
 • Ders 25 :
  Versiyonlarla Çalışma
 • Ders 26 :
  Tab Tuşunun Kullanımı
 • Ders 27 :
  Tasarımları Paylaşma
 • Ders 28 :
  Klasörleri Yönetin
 • Ders 29 :
  Sekmeleri Toplu Taşıma
 • Ders 30 :
  Yazılara Animasyon Verme
 • Ders 31 :
  Düzenleme Sayfası
 • Ders 32 :
  Canva İçine Materyal Aktarma
 • Ders 33 :
  Canva Entegrasyonları ile Yükleme Yapın
 • Ders 34 :
  Yükleme Biçimleri
 • Ders 35 :
  PDF ile Çalışma
 • Ders 36 :
  Çalışma Alanınızı Yönetin
 • Ders 37 :
  Bileşenler ile Çalışın
 • Ders 38 :
  Sık Kullanılan Bileşenler
 • Ders 39 :
  Fotoğraflar ile Çalışma
 • Ders 40 :
  Fotoğraflar ile Çalışın 2
 • Ders 41 :
  Fotoğraflar ile Çalışın
 • Ders 42 :
  Fotoğraf Temel Ayarları
 • Ders 43 :
  Arka Planı Kaldırın
 • Ders 44 :
  Görselleri Filtreleyin
 • Ders 45 :
  Materyalleri Düzenleyin
 • Ders 46 :
  Gölge ve Çerçeve Ekleme
 • Ders 47 :
  Mocup Yapma
 • Ders 48 :
  Şablon Üzerindeki Görseli Düzenleme
 • Ders 49 :
  Fotoğraflarla Slayt Yapma
 • Ders 50 :
  Fotoğrafları Düzenleme Alanına Alma
 • Ders 51 :
  Outline Efekti
 • Ders 52 :
  Düzenleme Öncesi ve Sonrası
 • Ders 53 :
  Fotoğraf Renklerini Sayfaya Uygulama
 • Ders 54 :
  Yön Tuşlarını Kullanma
 • Ders 55 :
  Videolarla Çalışma
 • Ders 56 :
  Crop Yapma
 • Ders 57 :
  Video Editör
 • Ders 58 :
  Video Kırpma
 • Ders 59 :
  Geçiş Ekleme
 • Ders 60 :
  Seslerle Çalışma
 • Ders 61 :
  GIF Ekleme
 • Ders 62 :
  Videoda Renklendirme
 • Ders 63 :
  Kameranızla Kayıt Yapın
 • Ders 64 :
  Metin Şablonları
 • Ders 65 :
  Çizim Alanı
 • Ders 66 :
  QR Kod Oluşturma
 • Ders 67 :
  Google Maps Haritası Ekleme
 • Ders 68 :
  Stiller ile Çalışın
 • Ders 69 :
  Sunum Yapın
 • Ders 70 :
  Sihirli Efektler
 • Ders 71 :
  Canva Live Yayın Yapma
 • Ders 72 :
  Sunum Kaydetme
 • Ders 73 :
  Sunumlarınızı İndirin
 • Ders 74 :
  Grafiklerle Çalışın
 • Ders 75 :
  Sunuma Müzik Ekleyin
 • Ders 76 :
  Entegrasyon Ekleme
 • Ders 77 :
  Zoom Arka Planı Hazırlama
 • Ders 1 :
  Yazmak Nedir
 • Ders 2 :
  Yazarken Nelere Dikkat Etmek Gerekir
 • Ders 3 :
  Yazarken Yazıyı Hangi Aşamalardan Geçirmek Gerekir
 • Ders 4 :
  Yazma Pratikleri
 • Ders 5 :
  Yazının Temeli İlham Mıdır
 • Ders 6 :
  Yaratıcı Yazarlık Atölyesi Deneme
5.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 100
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (2)

Mehmet Said Pekdogdu
Mehmet Said Pekdogdu04 Şubat 2022 09:48
5

" İçerik olarak oldukça iyi. Eğitmenlerde iyi anlatmış. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. "

Feray Hakverdi
Feray Hakverdi04 Şubat 2022 09:45
5

" Dijital pazarlama üzerine çok şey öğrendim. Tavsiye ederim. "

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitmenleri

Genişletilmiş Dijital Pazarlama Eğitmenleri

Eğitmenler
Eğitim Ücreti

1560 ₺ 799 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim SertifikasıÜcretsiz
 • Üniversite SertifikasıÜcretsiz
 • Tüm SertifikalarÜcretsiz
 • Eğitim Dijital SertifikasıÜcretsiz
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Pazarlama Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4511 Kişi
 • Modül:7
 • Ders:120
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:19 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet