Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

503 ₺ 359 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+0 ₺
 • Üniversite Sertifikası+0 ₺
 • Tüm Sertifikalar+0 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+0 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001 İstanbul Topkapı Üniversitesi

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Muhasebe & Finans Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3416 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:3
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:2 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet
Muhasebe & Finans Eğitimleri

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Temel Finansal Matematik
 • Ders 2 :
  Temel Muhasebe Bilgisi
 • Ders 3 :
  Mali Piyasalar ve Enstrümanlar

Eğitime Genel Bakış

Sağlıklı bir bütçe yönetimi yapabilmeniz için sizlere Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi hazırladık. Alanında uzman eğitmenimizin içeriğini hazırladığı eğitimimiz, uzman ekiplerimizce ileri teknoloji animasyon programlarıyla üretilmiştir. Bu fırsatı kaçırmayın ve eğlenirken öğrenin, öğrenerek paranıza para katın!


Finans bilgisi, sadece uzmanlar için gerekli değildir. Finans bilgisi her bireyin sahip olması gereken bilgilerdendir. Basit bir işin girdi ve çıktılarını öğrenmek için ya da ev bütçesi yapmak için gereklidir. Kazancını değerlendirmek ve artırmak için de finans bilgisi önemlidir.

Sağlıklı bir bütçe yönetimi yapabilmeniz için sizlere Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi hazırladık. Alanında uzman eğitmenimizin içeriğini hazırladığı eğitimimiz, uzman ekiplerimizce ileri teknoloji animasyon programlarıyla üretilmiştir. Bu fırsatı kaçırmayın ve eğlenirken öğrenin, öğrenerek paranıza para katın!


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Eğitimin amacı, finans eğitimi almamış ve finans ile ilgili işlerde çalışmamış olan katılımcıları finans uzmanı haline getirmektir.

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı’nın finansçı olmak isteyen katılımcıların finansal alt yapısını oluşturmak için kurgulanmıştır. Özellikle finans eğitimi almamış yönetici aday larının finans ile ilgili detaylı bilgi almasının önünü açmaktadır. Finansçı Olmayanlar İçin Finans eğitim kapsamı iş yaşamında sizi destekleyecek niteliktedir.

Finans ve muhasebe alanında kendinizi geliştirerek işletme faaliyet sonuçlarının mali tablolarını temel düzeyde ve ileri düzeyde okuyabileceksiniz.  Finansal tablolar açısından işletme hakkında üst düzey bilgi sahibi bilgi sahibi olacaksınız. Finans alanında yer alan kullanılan temel unsurlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi ile Kazanımlarınız

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Para yönetimi öğreneceksiniz.
 • Paranızı nasıl artıracağınızı keşfedeceksiniz.
 • Banka işlemlerini ve bankacılık ile ilgili lehinize olan bilgileri edineceksiniz.
 • Paranıza para katacaksınız.
 • Hepsi ve daha fazlası Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programımızda!


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi’nde Farkımız

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı’nı sunuyoruz.
 • Alanında uzman Finans eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Finansçı Olmayanlar İçin Finans Kursu’na 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı’nda güncelleme yapıyoruz.
 • Finans eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Finansçı Olmayanlar İçin Finans Kursu sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi’nin yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Finansal alanda kendinizi geliştirmek ve sertifika sahibi olmak isterseniz Finansal Yönetim Eğitimi size yardımcı olacaktır.

Bunun dışında muhasebe ve finans alanında kendinizi geliştirmek isterseniz daha geniş kapsamlı bir eğitim olan Finans Sertifika Programları kursumuzdan yararlanabilirsiniz. Bunun dışında araştırmak isterseniz Muhasebe & Finans Eğitimleri sayfamızdan eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi Nedir?

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı, finans alanında çalışmayan ama varlıklarını finansçı bilgisiyle yönetmek isteyen katılımcıları yetiştirmek üzere oluşturulmuş bir eğitimdir.


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Finansçı Olmayanlar İçin Finans Kursu’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Finansçı Olmayanlar İçin Finans Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı’na herhangi bir ön şart olmaksızın dileyen herkes katılabilir. 


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Finansçı Olmayanlar İçin Finans Kursu size doğrudan meslek edindirmez. Ancak iş arayışınız varsa sizi destekler.


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi Online Sertifika

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Finansçı Olmayanlar İçin Finans Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı sertifikalarınızı alabilirsiniz. 

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı sertifikası sizin finans uzmanı olduğunuzu belgelendirmektedir.


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Finansçı Olmayanlar İçin Finans Kursu sertifikasıyla bütçenizi yönetebilirsiniz. 


Video Online Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

Video Online Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Finansçı Olmayanlar İçin Finans Kursu videolarını izleyebilirler. Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 

Video online Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı’nın bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Finansçı Olmayanlar İçin Finans kurumlara faydası, eğitimi tamamlayan kursiyerlerimize sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. 

Başvuru butonuna tıkladığınızda Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı başvuru formu açılacaktır. Finansçı Olmayanlar İçin Finans Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı için size ulaşacaktır.


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi Fiyatları

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Finansçı Olmayanlar İçin Finans eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı ücretini etkilemektedir. Finansçı Olmayanlar İçin Finans Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi Sınavı

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Finansçı Olmayanlar İçin Finans Sertifika Programı sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Finansçı Olmayanlar İçin Finans Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Can Demirağ

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.