• Eğitimler
 • İşletme Yönetimi Eğitimleri

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 • 3 Saat
 • 5 Ders
 • 4360 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 • 3 Saat
 • 5 Ders
 • 4360 Kayıtlı Kişi

295 ₺ 214 ₺

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi
 • Can Demirağ
  Eğitmen

  Can Demirağ

 • Kategori İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Birçok müzakere, birçok sunum ve hatta birçok tartışma! Toplantılar iş ve sosyal hayatın temel olgusudur. Topluluk önünde konuşmak, doğru ifadeler kullanmak kimi zaman çok zor olabiliyor. Peki, etkili bir toplantı yönetimini nasıl gerçekleştireceksiniz?


Birçok müzakere, birçok sunum ve hatta birçok tartışma! Toplantılar iş ve sosyal hayatın temel olgusudur. Topluluk önünde konuşmak, doğru ifadeler kullanmak kimi zaman çok zor olabiliyor. Peki, etkili bir toplantı yönetimini nasıl gerçekleştireceksiniz? 

Müzakere, münazara ve münakaşadan nasıl istediklerinizi alacaksınız. Etkili toplantıları nasıl gerçekleştireceksiniz? Sizler de kusursuz toplantı yönetebilir ve toplantı sonunda istediğinizi elde edebilirsiniz. 

Her toplantınızın, ne kadar zor olursa olsun güzel geçtiğini düşünün. Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi ile bu fırsatı yakalayın!


Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Zamanın herkes için çok değerli olduğu günümüzde iş hayatının vazgeçilmezi olan toplantıların hedefine ulaşması için dikkat edilmesi tüm noktalar üzerinde duran bir eğitimdir. Toplantı öncesi amaç, katılımcı, tarih ve süre gibi tüm detayların belirlenmesinin faydaları üzerinde durur. Toplantı anında kullanılacak olan görsellerin ve materyallerin belirlenmesinde dikkat edilecek noktalar ve toplantı sonuçları takibi için kullanılacak yöntemler üzerinde duran bir eğitimdir.

Şirketler zamanlarını verimli kullanma açısından profesyonel desteğe ihtiyaç duyarlar. Özellikle toplantılar fazla zaman sarfiyatına neden olmaktadır. Toplantı yönetiminde zaman kaybının önüne geçmek ise eğitimle mümkündür. 

Zamanı verimli kullanma açısından büyük önem taşıyan etkili toplantı yönetimi, modern organizasyonlarda katılımcıların iletişim kanallarını açık tutmasıyla da doğru ilgilidir. Doğru iletişimi sağlamak için gerekli bilgi ve donanıma sahip personel, toplantı ile kaybedilen zamanın önüne geçebilir.

Organizasyon için önem taşıyan toplantıların verimli geçebilmesi, etkili kararlar alma ve zamanlarını verimli kullanmaları için Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı’na ihtiyaç vardır. Toplantıların verimli geçmesini sağlamak eğitim sayesinde mümkündür.


Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi ile Kazanımlarınız

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • En verimli toplantı için dikkat etmeniz gerekleri öğreneceksiniz.
 • Toplantıları mümkün olan en verimli şekilde gerçekleştireceksiniz. 
 • Hedef, süre, amaç, katılımcı ve ilgili materyal gibi hazırlıkların en üst düzeyde hazırlayacaksınız.
 • Hedeflediğiniz noktaya ulaşarak fark yaratacaksınız.
 • Hepsi ve daha fazlası Etkili Toplantı Yönetimi Kursumuzda!


Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nde Farkımız

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı’nı sunuyoruz.
 • Konusunda uzman Etkili Toplantı Yönetimi eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı’na 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı’nda güncelleme yapıyoruz.
 • Etkili Toplantı Yönetimi eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Etkili Toplantı Yönetimi Kursu sertifikası veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nin yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Öncelikle toplantıların verimli geçmesi doğrudan zaman yönetimiyle alakalıdır. 

Her bir çalışanın ya da toplantılara katılım sağlayan kişilerin zamanı etkin kullanması toplamda önemli bir zaman kazanımını sağlayacaktır. Zaman Yönetimi Eğitimi, bu noktada sizleri destekleyecektir. Zamanınızı doğru kullanma noktasında size rehber olacaktır.

Bunun dışında yine etkili karar alma da toplantıların boyunu kısaltacaktır. Çünkü hızlı ve etkili karar alınabildiğinde toplantıların uzun uzadıya sürdürülmesine gerek kalmayacaktır. Etkili Karar Alma Eğitimi hızlı karar alınması ve dolaylı olarak toplantıların boyunu kısaltması bakımından faydalıdır.

Son olarak toplantılarda sunumlar yapılmaktadır. İyi hazırlanmamış ve net olarak finali olmayan sunumlar zaman kaybına sebep olacaktır. Sunum Dramatizasyonu Eğitimi; sunum, mekân kullanımı ve sonuç bakımından size destek olacağı gibi diğer taraftan zaman kaybının da önüne geçecektir.


Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Nedir?

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı, toplantıların etkili şekilde yönetmenin öneminin ve verimliliğin artması için dikkat edilmesi gereken noktaların ve unsurların vurgulandığı bir eğitimdir. 

Organizasyonlarda katılımcıların iletişim karar alma ve uygulama gibi özelliklerinin gelişmiş olması son derece faydalıdır. Çünkü katılımcıların iletişim karar alma ve uygulama noktasında gelişmiş olmaları işlerin daha hızlı ve net ilerlemesini sağlayacaktır. Bunlar özellikle zamanı kullanma açısından büyük önem taşımaktadır.  Doğru karar alma ve zamanlarını doğru kullanma personel gelişimi açısından yukarıdaki nedenlerle oldukça önemlidir.

Önem taşıyan toplantıların verimli geçmesini her yönetici istemektedir. Katılımcılar tarafından sağlanmak zorunda olan verim, toplantıların zaman kaybına neden olmaması ve verimli geçmesini sağlamak için gerekli dir. İşlerin yürütülmesi için büyük önem taşıyan toplantıların işletmeler açısından büyük önem taşıyan süreç yönetimiyle de doğrudan ilgisi bulunmaktadır.


Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Etkili Toplantı Yönetimi Kursu’nun gereksinimleri katılımcının tercih ettiği eğitim modeline göre değişmektedir. Video Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Etkili Toplantı Yönetimi Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Yaptığı iş nedeni ile verimli bir iş süreci yaşamak isteyen, toplantı yönetmek ya da toplantıya katılmak durumunda olan herkes için bu eğitimi öneririz.


Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı toplantıya katılan tüm katılımcılar için fayda sağlayacağı gibi iş hayatında kendini geliştirmek isteyen ve CV’sine aldığı eğitimleri yazan herkes için çok faydalı bir eğitimidir. İş hayatının en önemli eğitimlerinden biri olan bu eğitim hem zamanı yönetmek açısından bireysel hayata hem de kurumsal hayata oldukça fayda sağlayacaktır.

 

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Online Sertifika

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Etkili Toplantı Yönetimi Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. 

Sınavdan sonra online Etkili Toplantı Yönetimi Kursu sertifikalarınızı indirebilirsiniz. Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı sertifikası alarak kendinizi üniversite sonrası eğitimde de geliştirmiş olduğunuz görülecek ve kurumlar tarafından işe alınma ihtimalinizi arttıracaksınız. Bu sertifikaya sahip olduğunuzda toplantı yönetimi konusunda bir profesyonel olduğunuz belgelenecek böylece hem kurumlara hem de iş ortaklarınıza katma değerli şekilde destek olabileceksiniz.


Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı sertifikası alarak kendinizi iş aradığınız konularda ön plana çıkarabilir ve daha kolay iş bulabilirsiniz.


Video Online Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

Video Online Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Etkili Toplantı Yönetimi Kursu videolarını izleyebilirler. Etkili Toplantı Yönetimi Kursu videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 

Video Online Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı’nın bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Etkili Toplantı Yönetimi kurumlara faydası şunlardır: Kurum verimliliği için etkili ve verimli toplantı yönetimi konusunda ortak bir yaklaşım, farkındalık, anlayış ve uygulama bütünlüğü yaratmak çok önemlidir. Bu eğitim ile kurum içerisinde bu birlik ve bütünlük sağlanacaktır.


Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Etkili Toplantı Yönetimi Kursu başvuru formu açılacaktır. 

Etkili Toplantı Yönetimi Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı için size ulaşacaktır.


Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Fiyatları

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Etkili Toplantı Yönetimi eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı ücretini etkilemektedir. Etkili Toplantı Yönetimi Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi Sınavı

Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Etkili Toplantı Yönetimi Kursu sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Etkili Toplantı Yönetimi Sertifika Programı sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Etkili Toplantı Yönetimi Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir. Eğitimimizle ilgili daha detaylı bilgi almak veya sormak istedikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Toplantı İhtiyacı
 • Ders 2 :
  Toplantı Öncesi
 • Ders 3 :
  Toplantı Sırası
 • Ders 4 :
  Toplantı Sonrası
 • Ders 5 :
  Toplantı Önerileri

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

295 ₺ 214 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İşletme Yönetimi Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4360 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:5
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet