• Eğitimler
 • Kişisel Gelişim Eğitimleri

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

 • 3 Saat
 • 9 Ders
 • 4198 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

 • 3 Saat
 • 9 Ders
 • 4198 Kayıtlı Kişi

224 ₺ 163 ₺

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi
 • Can Demirağ
  Eğitmen

  Can Demirağ

 • Kategori Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

LinkedIn, iş dünyasının sosyal medyasıdır. LinkedIn’ı etkili kullanmak hem iş dünyasından çevre edinmek isteyenler hem de iş arayanlar için büyük avantajınadır. Peki, LinkedIn’ı nasıl etkili kullanacaksınız.


LinkedIn, iş dünyasının sosyal medyasıdır. LinkedIn’ı etkili kullanmak hem iş dünyasından çevre edinmek isteyenler hem de iş arayanlar için büyük avantajınadır. Peki, LinkedIn’ı nasıl etkili kullanacaksınız. İşte tüm tüyoları Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimimizde veriyoruz. LinkedIn’ı efektif ve etkili kullanmayı istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın!


Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. LinkedIn son dönemde dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olma özelliği taşıyor. Her geçen gün Türkiye’de de kullanıcı sayısı hızla artmakta. Profesyonel iş yaşamında kullanılabilecek en güncel bilgilere, yeni kontak kişilere, yeni gruplara katılmak ve iş aramak için kullanılan platform aynı zamanda kendinizi ve işinizi tanıtmak için de iyi bir mecra. Bunun için iyi bir profil oluşturmak bu noktada çok önemli bir hal alıyor. Profil fotoğrafı nasıl olmalı? Deneyim ve eğitimleri eksiksiz girmek neden önemlidir? Profesyonel ağınızı oluştururken nelere dikkat etmeli, kimler ile irtibata geçmeli? Ne sıklık ile paylaşımda bulunmalı? İçeriklerde nelere dikkat etmeli? Profesyonel iş hayatı için tüm bu soruların yanıtları oldukça önem taşıyor. Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi ile Linkedin’i amacına en uygun şekilde kullanabileceksiniz.


Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi ile Kazanımlarınız

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Linkedin’i doğru kullanarak profesyonel bir profil oluşturacaksınız.

Kendinize network oluşturacaksınız.

Yapılmaması gereken hataları ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini keşfedeceksiniz.


Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’nde Farkımız

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Etkili LinkedIn Kullanımı eğitmeni ile çalışıyoruz.

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Etkili LinkedIn Kullanımı eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi Nedir?

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi, Linkedin’de doğru profesyonel ağ ile doğru etkileşim ve takip için etkin profil nasıl oluşturulmalı, profil ve içerik paylaşımlarında nelere dikkat etmeli, iş aramalarında ön sıralarda görünmek için başlıkta kullanılacak kilit kelimeler neler olmalı bunlar ile ilgili bir eğitimdir.


Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Etkili LinkedIn Kullanımı Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

Linkedin profilini etkin kullanmak isteyenler.

Kariyerinde ilerlemek, networking ve bilgi/fikir alışverişini artırmak isteyen beyaz yakalı profesyoneller,

Sektöründe müşteri ve yeni pazarlar bularak işini büyütmek isteyen işletme sahipleri

Markaların LinkedIn hesap yöneticileri ve sosyal medya uzmanları.

Sosyal medyaya ilgi duyanlar ve bu alanda çalışan ya da kariyer yapmak isteyenler

İnsan Kaynakları çalışanları, 

İş hayatına atılmak üzere olan öğrenciler


Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Doğru bir profil oluşturarak uzmanlaşmak istediğiniz alanda ön sıralara çıkarak oluşturacağınız profil sayesinde meslektaşlarınızla etkileşimde bulunabilirsiniz. İş ilanlarını takip ederek kendinize uygun gördüklerinize başvurabilirsiniz.


Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi Online Sertifika

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimini tamamlamanız gerekmektedir. Etkili LinkedIn Kullanımı Kursu modüllerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi sertifikalarınızı indirebilirsiniz. Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi basılı sertifikalarınızı eğitim tamamlandıktan sonra talep ettiğinizde kargo ile adresinize teslim edilir.


Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi sertifikası alarak kendinizi üniversite sonrası eğitimde de geliştirmiş olduğunuz görülecek ve kurumlar tarafından işe alınma ihtimalinizi arttıracaksınız. Bu sertifikaya sahip olduğunuzda LinkedIn kullanımında bir profesyonel olduğunuz belgeleneceksiniz. Böylece hem kurumlara hem de tanıdıklarınıza katma değerli şekilde destek olabileceksiniz.


Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi sertifikası alarak kendinizi iş aradığınız konularda ön plana çıkarabilir ve daha kolay iş bulabilirsiniz.


Video Online Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

Video Online Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Etkili LinkedIn Kullanımı Kursu videolarını izleyebilirler. Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Etkili LinkedIn Kullanımı kurumlara faydası şunlardır: LinkedIn profesyonel iş hayatınızı, deneyim ve yetkililiklerinizi ön plana çıkardığınız bir kariyer platformu. İnsan Kaynakları uzmanlarının işe alım süreçlerini de aktif bir şekilde LinkedIn üzerinden yürütmesiyle LinkedIn önemini arttırmaya devam ediyor. Kurumlar İçin Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi ile kurumlar nasıl potansiyel aday ve müşteriler için ilgi çekici birer markaya dönüşebilir? Potansiyel adaylara en hızlı ve doğru şekilde nasıl ulaşabilirler? Bunları yaparken neleri göz önünde bulundurmalı, paylaşımlarda nelere dikkat etmeliler tüm bu noktalar anlatılıyor. Şirket kültürünü paylaşarak marka değerini arttırmak için kullanılacak yöntemler bu eğitimde vurgulanacaktır. 


Kurumlar İçin Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Etkili LinkedIn Kullanımı Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi için size ulaşacaktır.


Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi Fiyatları

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Etkili LinkedIn Kullanımı eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi ücretini etkilemektedir. Etkili LinkedIn Kullanımı Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi Sınavı

Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Etkili LinkedIn Kullanımı Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  LinkedIn e Giriş
 • Ders 2 :
  LinkedIn e Giriş 2
 • Ders 3 :
  Profil Oluşturma
 • Ders 4 :
  Ağınızı Kurma ve Geliştirme
 • Ders 5 :
  Takip ve Etkileşim
 • Ders 6 :
  İçerik Paylaşma
 • Ders 7 :
  İş Arama ve LikedIn Learning
 • Ders 8 :
  LinkedIn İpuçları
 • Ders 9 :
  LinkedIn İpuçları 2

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

224 ₺ 163 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4198 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:9
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet