Hakan Tekcandan

Hakan Tekcandan

Üst Düzey Yönetici - Profesyonel Eğitmen
Eğitim Ücreti

335 ₺ 239 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+110 ₺
 • Üniversite Sertifikası+110 ₺
 • Tüm Sertifikalar+220 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+29 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001 İstanbul Topkapı Üniversitesi

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Satış Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3691 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:1
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:1 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Başlangıç
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Yok
 • Sertifika:Evet
Satış Eğitimleri

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Etki Taktikleri Eğitimi

Eğitime Genel Bakış

Günlük hayatınızda, işinizde, aile çevrenizde, otomobil satın alırken, alış-verişte ve daha bir sürü şey yaparken karşı tarafı etkilemeye çalışırsınız. Amacınız, karşınızdaki insanı etkilemek ve istediğinizi almaktır.


Günlük hayatınızda, işinizde, aile çevrenizde, otomobil satın alırken, alış-verişte ve daha bir sürü şey yaparken karşı tarafı etkilemeye çalışırsınız. Amacınız, karşınızdaki insanı etkilemek ve istediğinizi almaktır. Etki gücünüz ne kadar büyükse avantajınız da o denli büyük olur. 

Durum böyleyken etki gücünüzü geliştirmeyi istemek en doğal hakkınızdır. Böylece amaçlarınıza daha hızlı ve güvenli ulaşabilirsiniz. Sizi, hızlı ve güvenli bir şekilde amaçlarınıza ulaştıracak etki gücünü Etki Taktikleri Eğitimimizden edinebilirsiniz.


Etki Taktikleri Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Etki Taktikleri Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. İnsanların birbirlerinin tavsiyelerini dinleme, önerilerini kabul etme veya isteklerine uyma konusunda, ikna süreçleriyle karar ve davranışlarına yön vermektir. 

Etkili iletişim yöntemleri ve ikna kabiliyetine sahip olmak hem iş hayatında hem de sosyal hayatta iletişim yönünden güçlü olmayı getirmektedir. Eğitimde iş hayatından özel hayata kadar geniş bir skalada bilgi aktarılmaktadır. İletişim becerilerinin geliştirilmesi size her yönüyle destek olacaktır.


Etki Taktikleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

Etki Taktikleri Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • İyi bir dinleyici olacaksınız.
 • Her durum ve şartta etkili iletişim kurmayı başaracaksınız.
 • Sosyal hayatta mantıksal argümanlar üretebileceksiniz.
 • Çevremizdeki insanları ortak bir karar almaya yönlendirebileceksiniz.
 • Hataları minimum düzeye çekebileceksiniz.
 • İş hayatında ilişkilerinizi düzenleyebileceksiniz.
 • Öğrendiklerinizin; ortak karar alma, verimlilik, performans ve gelir artırmanıza etkileri olacak.


Etki Taktikleri Sertifika Programı’nda Farkımız

Etki Taktikleri Sertifika Programı’nda farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Etki Taktikleri Sertifika Programı’nı sunuyoruz.
 • Alanında uzman Etki Taktikleri eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Etki Taktikleri Kursu’na 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Etki Taktikleri Sertifika Programı’nda güncelleme yapıyoruz.
 • Etki Taktikleri eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Etki Taktikleri Kursu sertifikası veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Etki Taktikleri Kursu’nun Yanında Önereceğimiz Eğitimler

Etki Taktikleri Kursu’nun yanında önereceğimiz eğitimler hakkında konuşalım. Etki taktiklerini etkin olarak kullanmak için iletişim tekniklerini iyi kullanmak gerekmektedir. Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi bu noktada istediğiniz bilgileri size sunacaktır.

Öğrendiklerinizi ve yeteneklerinizi bir üst seviyeye çıkarmak için ise Şirketlerde İkna Eğitimi sizi kurumsal hayatta ikna tekniklerini kullanma noktasında bilgilendirecektir. Son olarak kendinizi etki taktikleri ve iletişim becerileriyle etkili bir konuşmacı yapmak isterseniz İkna Edici Konuşma Eğitimi size yardımcı olacaktır.


Etki Taktikleri Eğitimi Nedir?

Etki Taktikleri Eğitimi nedir sorusunu cevaplayalım. Etki Taktikleri Sertifika Programı evde, okulda, iş yerinde kısaca diğer insanlarla etkileşim halinde olduğumuz tüm çevrelerde bize avantaj sağlamaktadır. Akılcı ve sonuç veren yönlendirmeler ile ortak bir karar alınması şeklinde herkesi aynı masanın etrafında toplayabilmenin yöntemlerini vermektedir.

Etkili iletişim becerileri insanların kendi aralarındaki iletişimde kendini göstermektedir. İletişim becerileri öne çıkan kişi görüşmeyi yönlendirebilmektedir. Güç sahibi olmaya iletişimi etkili kullanma ile başlanmaktadır. Etki Taktikleri eğitim sürecinden sonra ve Etki Taktikleri Kursu sonunda uzman etki taktikçisi ve iletişim uzmanı olacaksınız.


Etki Taktikleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Etki Taktikleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Etki Taktikleri Sertifika Programı’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Etki Taktikleri Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Etki Taktikleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Etki Taktikleri Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Diğer insanlarla iletişim halinde olduğumuz tüm sosyal çevrelerde kendini geliştirmek isteyen her birey herhangi bir şart aranmaksızın bu eğitime katılabilir.


Etki Taktikleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Etki Taktikleri Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Etkin ve doğru karar alma işin püf noktası olduğundan özellikle satış, pazarlama, reklamcılık, rehberlik ve danışmanlık firmalarında kendiniz için fırsatlar yaratabilirsiniz.


Etki Taktikleri Eğitimi Online Sertifika

Etki Taktikleri Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Etki Taktikleri Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Etki Taktikleri Sertifika Programı sertifikalarınızı alabilirsiniz. 

Etki Taktikleri Kursu basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Etki Taktikleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Etki Taktikleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Öncelikle aldığınız eğitimi ve uzmanlığınızı sertifika ile belgelendirmiş olursunuz. Sizi bir adım öne çıkarak iş bulmanızı kolaylaştırmakla birlikte, işinizde yükselmenizi, terfi almanızı sağlayacaktır.


Etki Taktikleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Etki Taktikleri Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Satış, pazarlama, reklamcılık, rehberlik ve danışmanlık firmaları için, verimlilik ve gelir arttırıcı etkileri dikkate alındığından, bu alanlarda kendiniz için iş olanakları yakalayabilirsiniz.


Video Etki Taktikleri Eğitimi

Video Etki Taktikleri Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Etki Taktikleri Kursu videolarını izleyebilirler. Etki Taktikleri Sertifika Programı videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 

Video Etki Taktikleri Kursu’nun bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Etki Taktikleri Sertifika Programı videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.

Etki Taktikleri Sertifika Programı eğitim süresi ve kısıtlaması yoktur. İstediğiniz her an eğitime bağlanarak dersleri tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Uzaktan eğitim sistemi bu noktada size kendi zamanınızı kendinizin sağlaması olanağı vermektedir. 

Online eğitim zamandan ve mekândan tasarruf sağlarken aynı zamanda yeme-içme ve yol gibi ekstra masraflardan da sizi kurtarır. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden online olarak derslere katılabilirsiniz.


Etki Taktikleri Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Etki Taktikleri Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Etki Taktikleri Sertifika Programı’nın kurumlara faydası şunlardır:

 • İlişkilerin ve süreçlerin düzenlenmesi,
 • Farkındalık,
 • Verimlilik artışı,
 • Gelir artışı,
 • Ortak hedefe yürüme,


Etki Taktikleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Etki Taktikleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Etki Taktikleri Sertifika Programı’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Etki Taktikleri Kursu başvuru formu açılacaktır. 

Etki Taktikleri Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Etki Taktikleri Sertifika Programı için size ulaşacaktır.


Etki Taktikleri Eğitimi Fiyatları

Etki Taktikleri Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Etki Taktikleri eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Etki Taktikleri Kursu ücretini etkilemektedir. Etki Taktikleri Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Etki Taktikleri Eğitimi Sınavı

Etki Taktikleri Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Etki Taktikleri Sertifika Programı sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Etki Taktikleri Kursu sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Etki Taktikleri Sertifika Programı sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Etki Taktikleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Hakan Tekcandan

Hakan Tekcandan

 • 43 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:22 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Hakan TEKCANDAN!

 

Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum. Oxford Business School’da Leadership and Managment MBA, Cambridge Judge Bussiness School MPhil in Management eğitimleri aldım.

 

Kapalıçarşı’da satış yaparak başladığım kariyerimde yaklaşık olarak 30 yıldır satış-pazarlama yapmaktayım. Çalıştığım kurumlarda; Mağaza Müdürü, Satış Danışmanı, Aktif Satış Danışmanı, Bölge Satış Sorumlusu, Bölge Satış Koordinatörü, Satış Müdürü, Filo Satış Müdürü, Genel Müdür, Kurumsal Satış Müdürü, Türkiye Satış Müdürü, Üst Düzey Yönetici olarak çalıştım. Satış yönetim, müzakere, telemarketing danışmanlıkları ve eğitimleri verdim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitleri vermekteyim:

·         Satış Uzmanlığı

·         Telemarketing

·         Eğiticinin Eğitimi

·         Profesyonel Satış Teknikleri

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

·         Sunum Dramatizasyonu Eğitimi

·         İkna Teknikleri Eğitimi

·         Oyunlaştırma Eğitimi

·         Öfke Kontrolü Eğitimi

·         Etkili Karar Alma Eğitimi

·         İşleri Delege Etme Eğitimi

·         Kriz Yönetimi Eğitimi

·         Müşteri Memnuniyeti Eğitimi

·         Yönetim Becerileri Geliştirme Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.