• Eğitimler
 • Kişisel Gelişim Eğitimleri

Empati Geliştirme Eğitimi

 • 2 Saat
 • 6 Ders
 • 4960 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Empati Geliştirme Eğitimi

 • 2 Saat
 • 6 Ders
 • 4960 Kayıtlı Kişi

469 ₺ 377 ₺

Empati Geliştirme Eğitimi
 • Can Demirağ
  Eğitmen

  Can Demirağ

 • Kategori Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

... Empati Geliştirme Eğitimi ile daha verimli olacak, daha verimli çalışanlar oluşturacaksınız. Empati Geliştirme Kursumuza katılarak bu avantajdan faydalanabilirsiniz!


Karşıdakini anlamayan, kendini ifade edemez. Empati kurmak diye bir tabir son zamanlarda hayatımıza ve iş hayatımıza girmiş durumda. Empati Geliştirme Kursu ile herkesten daha çok karşınızdakini veya karşınızdakileri anlayacaksınız. Böylece müzakerenin temel kuralı olan kazan-kazan mantığıyla daha sıkı ilişkiler karacaksınız. 


Empati Geliştirme Sertifika Programı ile insanların sizinle daha fazla iletişim kurmak istediğini fark edeceksiniz. İş yerinizde, yöneticileriniz veya yönettiklerinizle ilişkileriniz artacak. Empati Geliştirme Eğitimi ile daha verimli olacak, daha verimli çalışanlar oluşturacaksınız. Empati Geliştirme Kursumuza katılarak bu avantajdan faydalanabilirsiniz!


Empati Geliştirme Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Empati Geliştirme Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Empati kendini başkasının yerine koymak ve o kişinin duygularını, düşüncelerini ve inançlarını anlamaktır. Kendini başkasının yerine koymak ve o kişiyi anlamaya çalışma hem iş hayatında hem de özel hayatta önemli avantajlar sağlamaktadır.


Empati Geliştirme Sertifika Programı’nın amacı katılımcıya üst düzey bilgilerle empati yeteneğini geliştirme ile ilgili tüyoları vermektir. Böylece katılımcılar empati geliştirme yeteneklerini üst düzeye çıkarmaktadırlar. 


Empati Geliştirme Eğitimi ile Kazanımlarınız

Empati Geliştirme Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Bu eğitim ile empatinin hayatınızdaki yerini öğreneceksiniz.
 • Nerede, ne zaman ve ne şekilde kullanılması gerektiği hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
 • Empatiyi kullanarak insanları daha kolay anlayacaksınız.
 • Empati kurmak size avantaj sağlayacak.
 • Daha başarılı olacak, daha başarılı yapacaksınız.


Empati Geliştirme Eğitimi’nde Farkımız

Empati Geliştirme Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Empati Geliştirme Kursu’nu sunuyoruz.
 • Alanında uzman Empati Geliştirme eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Empati Geliştirme Sertifika Programı’na 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Empati Geliştirme Kursu’nda güncelleme yapıyoruz.
 • Empati Geliştirme eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Empati Geliştirme Sertifika Programı sertifikası veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Empati Geliştirme Eğitimi Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Empati Geliştirme Eğitimi yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Empati kurmak zaman zaman tek başına yeterli olmayabilir. Empati ile hissedilenlerin karşı tarafa uygun bir dille, mimikle ya da hareketlerle aktarılması gerekmektedir. 


İleri İletişim Teknikleri Eğitimi ile karşı tarafa aktarmak istediğiniz düşüncelerinizi daha net ve pürüzsüz bir şekilde geçirebileceksiniz. İletişim eğitiminin size sağlayacağı faydalar bunlarla da sınırlı değildir.


Doğru iletişim her kabının kilidini açacak olan anahtardır. Doğru ve etkili iletişim ile hem sosyal hayatınızda hem de iş hayatınızda başarı yakalayabilirsiniz. Eğer iş arayışınız varsa doğru ve etkili iletişim insan kaynakları uzmanları karşısında doğru iletişim kurmanızda ve kendinizi doğru ifade etmede size yardımcı olacaktır.


Kişinin kendini doğru ve etkin ifade etmesinin diğer önemli bir yolu da beden dilidir. Beden dili bilinenin aksine sözlü konuşmadan daha etkindir. İleri İletişim Teknikleri Eğitimi ile çok kapsamlı bir iletişim eğitimi almış olacaksınız.


Empati kurmayı engelleyen bir diğer unsur ise strestir. Stresin insan hayatını olumsuz etkilemesinin önüne geçmek için onu doğru kullanmayı ve kontrol etmeyi bilmek gerekmektedir. Stres Yönetimi Eğitimi ile stresi kontrol etmek ve onu olumlu olarak kullanmak mümkündür. Böylece iş ve özel hayatınızı etkileyen stres ile profesyonel olarak baş edebilirsiniz.


Son olarak empati kurmayı engelleyen en büyük nedenlerden biri öfke halidir. Öfkeli biri asla ve asla başkalarının en düşündüğü ya da ne istediğiyle ilgilenmez. Bu durumda öfke durumundan kurtulmak en doğrusu olacaktır. 


Ancak öfkeden kurtulmak profesyonel bir yardım almadan mümkün olmamaktadır. Öfke Kontrolü Eğitimi ile bu profesyonel yardımı alabilir ve öfkenizi kontrol edebilirsiniz.


Empati Geliştirme Sertifika Programı’nın yanında alacağınız bu eğitimlerle gelişiminizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Empati Geliştirme Kursu’ndan da en iyi şekilde yararlanmış olursunuz.


Empati Geliştirme Eğitimi Nedir?

Empati Geliştirme Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Empati, başka insanların duygu ve düşüncelerinin farkında olmak ve bu duygu ve düşünceleri içselleştirebilmektir. Halk arasında kendini başka bir kişinin yerine koyma olarak ifade edilir. Empati Geliştirme Sertifika Programı ile de bunun nasıl yapılması gerektiği anlatılmaktadır.


Empati Geliştirme Kursu konu başlıkları ve eğitimin toplam süresi gibi bilgileri eğitim sayfasında verilmektedir. Detaylı bir incelemeyi buradan yapabilmektesiniz. Online eğitim fırsatından ve rahatlığından yararlanmak için de eğitimi edinebilirsiniz.


Empati Geliştirme Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Empati Geliştirme Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Empati Geliştirme Kursu’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Empati Geliştirme Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Empati Geliştirme Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Empati Geliştirme Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

 • Empati kavramı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler,
 • Bu eğitimde kazandığı bilgilerden iş yaşamında faydalanmak isteyenler,
 • İletişim becerisi kazanmak isteyenler,
 • İş yaşamının haricinde özel hayatında da empati yeteneğini kullanmak isteyenler,
 • İletişim hakkında eğitim vermek isteyenler bu eğitime katılabilir.


Empati Geliştirme Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Empati Geliştirme Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Empati Geliştirme Sertifika Programı alan kişiler, kamu ve özel sektöre bağlı çağrı merkezi, satış ve pazarlama, müşteri hizmetleri ve insan kaynakları departmanlarında çalışabilirler. 


Katılımcılar Empati Geliştirme Sertifika Programı ile iletişim becerilerini de üst düzeyde geliştireceklerdir. Bu noktada eğitiminiz sonunda sahip olduğunuz online sertifika özgeçmişinizde parlayacaktır. 


Empati Geliştirme Eğitimi Online Sertifika

Empati Geliştirme Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Empati Geliştirme Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Empati Geliştirme Kursu sertifikalarınızı alabilirsiniz. 


Empati Geliştirme Sertifika Programı basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Empati Geliştirme Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Empati Geliştirme Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Empati Geliştirme Kursu sertifikasını özgeçmişinize ekleyebilir ve tüm özel ve kamu kurumlarına başvuru yapabilirsiniz.


Günlük iş hayatında yoğun olarak çalışmaktayız. Bu yoğunluk zaman zaman çalışma arkadaşlarımızı anlamamamıza neden olmaktadır. Bu durum da çeşitli sorunlara yol açmaktadır. Empati yeteneğini geliştirmenin en etkili yolu da özel eğitim almak ve bu konuda kendimizi geliştirmektir. 


Empati Geliştirme Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Empati Geliştirme Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Empati Geliştirme Kursu sertifikasına sahip olan kişiler, satış-pazarlama, müşteri hizmetleri, çağrı merkezi ve insan kaynakları başta olmak üzere tüm özel ve kamu kurumlarındaki uygun departmanlarda çalışabilirler.


Video Online Empati Geliştirme Eğitimi

Video Online Empati Geliştirme Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Empati Geliştirme Kursu videolarını izleyebilirler. Empati Geliştirme Sertifika Programı videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 


Video online Empati Geliştirme Kursu’nun bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Empati Geliştirme Sertifika Programı videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Empati Geliştirme Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Empati Geliştirme Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Empati Geliştirme kurumlara faydası şunlardır:

Bu eğitim ile kurum çalışanları empati yeteneğini kullanarak karşısındaki kişinin iş yükünü hafifletebilir.

Çalışanlar bu eğitim ile birbirlerini daha iyi anlayarak iş geliştirme süreçlerinde çalıştıkları kuruma daha çok fayda sağlayabilir.

Çalışanlar ve yöneticiler arasındaki bağ kuvvetlenir.

Çalışanlar ve yöneticiler birbirlerinin çalışma alanlarında ne tür problemler olduğu konusunda bir fikir birliğine varılır.


Empati Geliştirme Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Empati Geliştirme Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Empati Geliştirme Sertifika Programı’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Empati Geliştirme Sertifika Programı başvuru formu açılacaktır. 


Empati Geliştirme Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Empati Geliştirme Kursu için size ulaşacaktır.


Empati Geliştirme Eğitimi Fiyatları

Empati Geliştirme Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Empati Geliştirme eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Empati Geliştirme Sertifika Programı ücretini etkilemektedir. Empati Geliştirme Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Empati Geliştirme Eğitimi Sınavı

Empati Geliştirme Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Empati Geliştirme Sertifika Programı sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Empati Geliştirme Kursu sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 


Sınavı geçtikten sonra Empati Geliştirme Kursu sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Empati Geliştirme Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Empati Kavramı
 • Ders 2 :
  Empati - Sempati - Antipati
 • Ders 3 :
  Empati Bileşenleri
 • Ders 4 :
  Empati Aşamaları
 • Ders 5 :
  Empati Gelişimi
 • Ders 6 :
  Empatik İletişim

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

469 ₺ 377 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4960 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:6
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:2 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet