• Eğitimler
 • Pazarlama Eğitimleri

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi

 • 3 Saat
 • 4 Ders
 • 2062 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi

 • 3 Saat
 • 4 Ders
 • 2062 Kayıtlı Kişi

540 ₺ 397 ₺

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi
 • Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Eğitmenleri
  Eğitmen

  Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Eğitmenleri

 • Kategori Pazarlama Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi hazırlık aşamasındadır. Erken satın alım yapıp indirimden yararlanmak isterseniz eğitimi sepetinize ekleyebilirsiniz.


Öyle bir şey öğreneyim ki kendi işimi kendim kurayım diyor musunuz? Aklınızda e-ticaret yapmak olabilir. İçerik hizmeti veren bir web sitesi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Sosyal medya ile ilgileniyor da olabilirsiniz. Bunların hepsinin tek bir ortak noktası vardır. Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO algoritması! Biz her ikisini birleştirdik ve sizler için Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi hazırladık. Bu alanda en yeni ve en güncel konuları uzmanından öğreneceksiniz. Kendi işinizin sahibi olacak, kendi portföyünüzü oluşturacaksınız. O halde bu fırsatı kaçırmayın!


Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Dijital İçerik Yazarlığı Eğitimi’nin amacı, bir web sitesinin içeriğini okuyucu için akıcı ve ilgi çekici bir biçimde oluşturmaktır. İçerikte yazarın hedeflediği kelimelere ve kelime öbeklerine doğru biçimde yer vererek web sitesinin Google arama motorlarında hedeflenen kelime ve öbeklerde üst sıralarda yer almasını sağlamaktır. SEO Algoritması ise belirli kriterlerle birlikte bir web sitesinin daha ön plana çıkmasını sağlayacak kurallar bütünüdür. Web sitesini indekslemek için gelen botların kullandığı matematiksel denklemler ile birlikte web sitesine verilen önemi test ederek internet sitenizin sıralamasını belirlemektedir. Web sitenizin Google sıralamalarında üst sıralara çıkmasını istiyorsanız bu kurallar bütününü takip etmemiz yeterli olacaktır.


Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi ile Kazanımlarınız

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

SEO optimizasyonu ile web siteniz üst sıralara çıkmasını sağlarsınız. 

Web sitenizin arama motorları tarafından görünürlüğünü artırırsınız.

Doğru ve etkin SEO çalışmaları ile web sitenizin trafiğini yükseltirsiniz.

Doğru içerik üretmeyi öğrenirsiniz.

İsterseniz sertifikalarınız ile istihdam olursunuz.


Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’nde Farkımız

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması eğitmeni ile çalışıyoruz.

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi Nedir?

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım.  Online içerik yazarı arama motoru optimizasyonu ile uyumlu yani SEO kurallarına uygun, ulaşılmak istenen hedef kitleye doğru bilgiyi özgün bir şekilde yazan kişidir. Hedef kitlenin yani bireylerin arama motorunda arattığı “en hızlı uçak hangisidir?“ ya da “En iyi pizza nerede yenir?“ gibi sorularda web sitenize yazılmış doğru ve etkin bir içerik kullanıcıların dikkatini çekecek olursa hem bireyin sorununa çözüm üretmiş hem de gelirinizi arttırmış olursunuz. E-ticarette online içerik yazarlığı bu noktada kilit önem taşımaktadır. Günümüzde hangi sektörde olursa olsun her şirketin kurumsal kimliğini tanıtmak ve marka bilinirliğini arttırmak için bir web sitesine ihtiyacı var. Bu web sitesinin arama motorlarında ön plana çıkması için de kaliteli içeriklere yani online içerik yazarlarına ve çok iyi planlanmış eğitimlere ihtiyacı bulunmaktadır.


Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. İster ev hanımı, ister öğrenci, isterse çalışan ve yazmayı seven herkes herhangi bir mezuniyet şartı aranmadan bu eğitime katılabilir. Özellikle ev hanımları ve öğrenciler uzaktan ve proje bazlı olarak çalışıp gelir elde edebilirler. Bunun yanı sıra uzun soluklu kariyer yolcuğunuzda bu alanda uzman olma fırsatlarını da mutlaka yakalayacaksınızdır.


Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Bu eğitim sonunda çalışabileceğiniz en önemli alan e-ticaret siteleridir. Ayrıca İçerik Yazarı ile çalışmak isteyen kurumsal firmalarda da çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Bunların dışında dijital ve sosyal medya ajansları, reklam ajansları ile birlikte herhangi bir yere bağlı olmaksızın kendi oluşturduğunuz web sitesi üzerinden ya da sosyal medya hesaplarınızdan oluşturduğunuz içeriklerin kısa tanıtımları ile kendi iş alanınızı oluşturabilirsiniz. 


Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi Online Sertifika

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi sertifikalarınızı alabilirsiniz. 


Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Öncelikle aldığınız eğitimi ve uzmanlığınızı sertifika ile belgelemiş olursunuz. İş bulmanızı ya da işinizde yükselmenizi, terfi almanızı kolaylaştırmaktadır. İş başvurularında ve mülakatlarda bir adım öne çıkıp rakiplerinize karşı avantaj sağlamış olursunuz. Sertifikanızı yurt dışında da kullanabilmekle beraber, kariyerinize ve geleceğinize yön vermek adına kendinize avantaj sağlayabilirsiniz.


(H3) Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Bu eğitim sonunda e-ticaret siteleri başta olmak üzere, internet üzerinden kendi içinde içerik yazarı ile çalışmak isteyen kurumsal firmalarla çalışabilirsiniz. İsterseniz kendi portföyünüzü oluşturup proje bazlı çalışabilirsiniz. 


Video Online Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi

Video Online Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Kursu videolarını izleyebilirler. Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. 


Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması kurumlara faydası şunlardır: 

Marka bilinirliliğinizi artırır,

Gelir artışınızı destekler,

Kullanıcılarınıza çözüm üretmenizi sağlar,

Rakip firmalar karşısında bir adım önde olmanıza vesile olur.

Bu çalışmalar sonucu ortaya çıkan mal ve hizmet ile geleceğe yön vermenizi destekler.


Kurumlar İçin Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi için size ulaşacaktır.


Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi Fiyatları

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi ücretini etkilemektedir. Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi Sınavı

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Algoritması Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  İçerik Yazarlığına Giriş
 • Ders 2 :
  SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır
 • Ders 1 :
  SEO ya Giriş
 • Ders 2 :
  Empati Gözlem ve SEO Ölçümleme Performansı
0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Eğitmenleri

Dijital İçerik Yazarlığı ve SEO Eğitmenleri

Eğitmen
Eğitim Ücreti

540 ₺ 397 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim SertifikasıÜcretsiz
 • Üniversite SertifikasıÜcretsiz
 • Tüm SertifikalarÜcretsiz
 • Eğitim Dijital SertifikasıÜcretsiz
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Pazarlama Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2062 Kişi
 • Modül:2
 • Ders:4
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet